Srebrny Kadr

Temat dostępny też na forum: Srebrny Kadr
Osiedle położone jest w bliskiej odległości od dużego węzła handlowo-usługowego i trójmiejskiej obwodnicy, co przyszłym mieszkańcom zapewni swobodne poruszanie się po całej aglomeracji. Dla osób, które dużo podróżują znaczenie będzie miała na pewno niewielka odległość od gdańskiego lotniska, a dla miłośników przyrody - zielone otoczenie osiedla i bliskość kaszubskich jezior i lasów.

Srebrny ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy nie zrozumiem motywacji ludzi kupujących domy na takich osiedlach. Działka wielkości chusteczki do nosa, zero prywatności - gorzej niż w bloku. W domach brak przestrzeni gospodarczych, a działki są za małe na zbudowanie jakiś szopek. I to jeszcze za taką kasę. Potencjalnym nabywcom radzę dopytać dewelopera jak wygląda system odwodnienia tego terenu, który jeszcze kilka miesięcy temu był grzęzawiskiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem tam parę miesięcy temu i widziałem normalne pastwisko.
Jak ty widzałeś/-aś grzęzawisko to doradzałbym mniej pić, albo od razu na spotkanie AA się udać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Agresywna reakcja i sugerowanie alkoholizm świadczą o zdenerwowaniu wywołanym celnym strzałem. Podpowiem - tego typu wypowiedzi przynoszą odwrotny do zamierzonego skutek. Sugeruję melisę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zwidy i wypisywanie bzdur które każdy może zweryfikować sugerują schizofremię paranoidalną na tle alkoholowym. Propozycja AA pozostaje w mocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Komuś puściły nerwy. Skąd takie agresywne zaangażowanie w obronę "pastwiska"? Jak to mówią - Siara, i wszystko jasne.
Pozdrawiam i bez odbioru, bo nie wiem czego się o sobie dowiem w kolejnym poście:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja sobie z ciekawości odwiedziłem to miejsce po ostatniej nawałnicy. Muszę pana od trzęsawiska rozczarować, w Gdańsku szalała Straż a tu było sucho, parę normalnych kałuż. Coś mi się widzi, że konkurencja robi faktycznie siarę ale sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, z ciekawości. Rozumiem. Przypadkiem przechodził Pan z tragarzami i tak sobie wszystko sprawdził. Niezwykle to prawdopodobne. Na pewno Pan wszystkich przekonał. Życzę wielu sukcesów w biznesie. A sąsiedzi inwestycji i tak wiedzą jak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W celu zapoznania się z badaniami geologicznymi i projektem zagospodarowania wód opadowych zapraszam do naszego biura. Budynek posiada szeroki na 4m garaż, pomieszczenie pod schodami oraz przestrony strych. W celu poznania szczegółów również zapraszam do kontaktu

ps. Nigdy nie zrozumiem motywacji ludzi którzy nie potrafią podpisać się pod swoją opinią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe czemu właściciel sąsiedniej posesji otoczył się larsenami?

P.S. Nigdy nie zrozumiem nerwowych reakcji inwestorów na krytyczne komentarze. Nie wiedzą, ze takie reakcje odstraszają klientów?

Z mojej strony wszystko. Każdy ma swój rozum i podejmuje decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo ciekawa propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć własny dom pomijając etap samodzielnej budowy. Wcześniejsze inwestycje tego Dewelopera, które widziałam, pokazują dbałość o szczegóły i jakość. Znajoma kupiła taki sam dom w Borkowie i jest bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
I to nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza, że prawie nie padało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękujemy za opinię. Nie jest to miejsce do załatwiania takich spraw jak ewentualna reklamacja. Każdy wybudowany przez nas budynek otrzymuje od nas gwarancję i Klient w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wady ma prawo z niej skorzystać zgłaszając to w formalny sposób.
Jeżeli już mowa o pokryciu dachu, to nasze budynki są wykonywane w bardzo dobrej technologii, a mianowicie, wstępne pokrycie wykonywane jest w postaci dwóch warstw: modyfikowana papa podkładowa icopal i deskowanie z płyt OSB (zwykle w domach stosuje się tylko membranę). Zasadnicze pokrycie wykonywane jest z dachówki betonowej creaton.
Szkoda, że zabrakło odwagi i nie podpisał się Pan/Pani imieniem i nazwiskiem, bylibyśmy w stanie stwierdzić czy budynek o którego dachu wspomniano jest jeszcze na gwarancji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O rany, żeby takiej klasyki nie znać. Nie sądziłem, że to możliwe. Podpowiem - film "Miś". Pańska odpowiedź to samozaoranie level master. Jedno się Panu na pewno udało - wielu osobom poprawił Pan humor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkając w takim miejscu trzeba mieć 2 samochody na rodzinę. Inaczej nie da się komfortowo funkcjonować. Czy na tych przestronnych działkach i podjazdach jest miejsce na więcej miejsc parkingowych? Bo garaże chyba jednostanowiskowe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dwa miejsca na podjeździe. 2+1=3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0