Śródmieście

Inwestycja powstanie w Śródmieściu Gdyni. Oznacza to pełną dostępność udogodnień występujących w centrum miasta - komunikacji (w tym również SKM i PKM), gastronomii, obiektów handlowych, służby zdrowia, usług.

Inwestycja składała się będzie z dwóch budynków mieszkaniowych oraz budynku biurowego z powierzchniami użyteczności publicznej. Cały kompleks będzie miał kubaturę około 24 tys. m ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ów deweloper nadal stawia z karton-gipsu coś co imituje ściany działowe? Swego czasu byli niekwestionowanymi Królami karton-gipsu do tego stopnia, że stawiali je nawet w swoich inwestycjach "premium". Pytam z ciekawości, ponieważ nie wiem...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak sobie myślę że jak powstaną te realizacje koło Armii Krajowej, przystanek SKM między Główną a Wzgórzem byłby całkiem dobrym pomysłem. Szczególnie dla ruchu turystycznego byłby bardzo dobry.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15
A ja myślę, że to trochę niepoważny pomysł ;) aż tak daleko z Obrońców Wybrzeża na Główną??
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
buhaha, przeciez wszedzie blisko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak w tyt...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
planów mieszkań w ogóle tam nie było. Tak jakby te mieszkania miałby być w niedostępne do sprzedaży dla ludzi. Tylko inwestorem jest jakiś fundusz, który chce całość inwestycji poświęcić na wynajem okazjonalny? Oczywiście tylko dzielę się swoimi przypuszczeniami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
cos nie jestescie na biezoco, wszystko jest, sa plany mieszkan wiec o co chodzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podoba mi się jak inwestor leci w kulki jeżeli chodzi chociażby o wizualizacje. Na stronie trojmiasto.pl widnieje jeszcze stara wizualizacja gdzie w nowej (na oficjalnej stronie inwestora) widnieje jeszcze jeden budynek położony równolegle do tego przy Władysława IV, dodatkowo ma mieć 8 pięter i zasłonić całkowicie widok i światło mieszkaniom na Armii Krajowej i 3 Maja. Niby ma on być w odległości AŻ 18 metrów od innych budynków! Nic dziwnego że postawili niedawno tak wysoki żuraw...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Plan zagospodarowania dopuszcza 36 metrów więc w czym problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
To że na obecnym zdjęciu wizualizacji nie uwzględnili tych 36 metrów i wszyscy mieszkańcy wokoło przytaknęli. Rok później na stronie Hossy pojawia się nowa wizualizacja (ta sama co wcześniej) ale z dodatkowym budynkiem z tyłu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ceny jak na Centrum Gdyni nie najgorsze,ok 11tys m2, zwłaszcza, że miejsce w hali i komórka lokatorska są w cenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
ceny małych mieszkań nie obejmują miejsca i komórki, a co lepsze nie można dokupić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
11-16 tys m2
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy deweloper informuje, że codziennie o 6 rano biją dzwony w pobliskim kościele
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak budynki będą oddane do zasiedlenia to i dzwony zamilkną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niby czemu ? Stare budynki są zaraz koło kościoła i dzwony bija od lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prędzej twoje serce zamilknie niż ten dzwon bijący o 6 rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale drogie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekałam i zastanawiałam się czy nie kupić ?Po zorientowaniu się w cenie 15tys za metr to nie lekka przesada ale mocno bardzo mocno wywindowane ceny -dziękuję nie jestem zainteresowana tym bardziej że mieszkania już nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki i będą niedługo tańsze.Lokalizacja na usługi a nie mieszkania teraz nie kupiłabym nawet po10tys za metr
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteś pewny nawet nie wyszli z poziomu -2 a sprzedali już 40% mieszkań :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko dlaczego sprzedają mieszkania bez miejsc postojowych, jeżeli to prawda to jest niezły przekręt. Powinno być min. 1,2 miejsca na mieszkanie. (2,5m x 5m)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakie to nieuczciwe - nie określić jako jednej z najważniejszych danych: ilości kondygnacji. Wizualizacja też tak zmanipulowana, że nie widać, że masa zabudowy jest ogromna w stosunku do wolnego terenu. No i teren w 100 % przestaje być terenem biologicznie czynnym, bo jest jednym wielkim bunkrem - drzewko w donicy lub trawa na dachu nie załatwiają sprawy łapania wód opadowych. Ciekawe na jakiej podstawie określono intensywność zabudowy i wysokość kondygnacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0