Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam, używam wózeczka pół roku i jestem bardzo,bardzo zadowolona ;-)
Jedyny minus,to taki,że jak chciałam wyprać spacerówkę to bardzo ciężko to się ściąga,a założenie poprawnie samej...graniczy z cudem ;-(.......ale to jedyny minusik jaki do tej pory zauważyłam, poza tym szał!!! bardzo mi się podoba i super użytkuje!! ;-) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Budka od spacerówki i gondoli jest wspólna i stelaż na którym się ją montuje także. Powinnaś mieć w zestawie dwa okrągłe zawiasy które właśnie się wkłada w tą dziurkę :)

Gratuluję pozytywnego załatwienia reklamacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Czesc :) uało sie reklamacja uwzględniona. Coprawda musiałam zawiesc wózek do Krakowa i potem jechać po niego ale wymienili koła oraz cała częśc która się składa po to zeby po schodach mozna wjechac. Jestem zadowoloona :) Jednak odkryłam kolejny problem nie moge założyc daszka do gondoli przypiełam go suwakiem a nie mam gdzie włożyć plastiku z konstrukcji zeby sie sztywno trzymał i składał. Brakuje czegoś w gondoli po obu stronach są dwie dziury okragłe zaraz nad zatrzaskiem białym który demonuje gondole ze stelaza. Ehh da się coś z tym zrobić? gdzieś to dokupić a moze to i przekłąda ze spacerówki albo jak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tu możesz sobie zobaczyć wykaz sklepów w Polsce
http://www.stokke.com/en-pl/about-stokke/where-to-buy.aspx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam wszystkich:) Mam pytanie szczególnie do osób ze Śląska, w którym sklepie można na żywo obejrzeć wózek Stokke? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Trzymam kciuki Ivetta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Napisałam na FB i udało mi się skontaktować. Wysyłałam zdjęcia itp.. I sprawa nie wygląda ciekawie ponieważ pan Andrzej nie sadzi ze te szkody w wozku powstały u mnie w ciagu 1,5 tyg odkąd go tylko duzo wczesniej przez poprzednia osobe. A wywnioskowalam z wiadomosci ze szkody powinno sie zglaszac odrazu, a te wygladaja na stare. Musze czekac az Pan Andrzej skontaktuje sie z jakims dzialem w celu ustalenia do dalej. Trzeba czekac chociaz jestem zalamana licze na to ze stokke dba o renome i uwzględni gwarancję, chociaz boje się ze bede musiala robić to na własną rękę i ze to pewnie duże koszty :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ivetta napisz na FB bezpośrednio na tablicy że prosisz o kontakt w sprawie wózka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Zawiozlabym tej szwagierce ale w 9 miesiacu z katowic do lublina daleko a mąż pracuje całymi dniami :-( kontaktowalam się ze sprzedającymi ale twierdzą ze wozek wysyłali sprawny, bez pleśni, koła się krecily. Teraz nic mi nie da sprzeczanie się z nimi. Martwi mnie fakt ze pan Andrzej nie odpowiada a ja niedługo rodze :-( skrocila mi się bardzo szyjka mam leżeć bo każdej chwili może się poród zacząć a po głowie ciągle chodzi mi wozek nie wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

chyba sie udało :) wyslalam oprocz .com jeszcze pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Iveta, ja ci radzę zapakować wózek do samochodu i zawieźć wspominanej szwagierce czy bratowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Na pewno mail jest dobry. Pan Andrzej na pewno pracuje. Napisz prośbę o kontakt na FB Stokke Polska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Aguś ten mail est chyba nieaktualny, poniewaz wielokrotnie wysyłam go i za kazdym razem przychodzi zwrotny MAILER-DAEMON. Czy naoewno to ten mail? czy jest szansa ze p. Andrzej juz nie pracuje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie ma za co. Trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję bardzo mi pomoglas :-) dam znać czy uznają reklamacje. Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Opisz wady i wyślij zdjęcia nie wchodź w szczegóły no chyba, że sie zapyta to powiedz prawdę.

Tu masz maila Andrzej.Zych@stokke.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję za obszerna odpowiedź :-) nie bardzo wiem o panu Andrzeju jak się z nim skontaktować. Na jakiejś stronie są informacje? I czy mówić ze taki kupiłam i nie wiem z jakich powodów jest taki stan wózka czy powiedzieć ze po zimie się tak zrobiło, bo nie bardzo wiem czy lepsza prawda czy nie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej Ivetta
Strasznie mi przykro że wózek okazał się w stanie jaki opisujesz :(

Co do rączki niestety farba, którą jest pokryty stelaż jest bardzo delikatna , i bardzo łatwo o uszkodzenia niestety sama miałam na poprzednim stelaży rysę.

Prałam tapicerkę kilka razy, podstawowa informacja dla Ciebie to taka, żeby nie wirować, ze względu na gąbkę w środku która może się przemieścić. Tapicerka siedziska łatwo się pierze chodzi przede wszystkim o to, żeby była dobrze wypłukana, najlepiej do prania używać wanisha takiego do kolorowych tkanin. Suszyć trzeba dość długo bo gąbka w środku mocno wciąga wodę. Susz kolorem do góry na płasko. Jak wyjdą zacieki przetrzyj je gąbką z samą wodą ale nie płucz całej tapicerki. Pozostałe elementy piorą sie super i schną bardzo szybko. Nie pierz w pralce raczej ręcznie.

Koła możesz reklamować jak najbardziej, być może zapiekły sie łożyska. Gwarancja obejmuje wymianę dwóch kół w komplecie.
Tylne koła możesz tez reklamować, ale wydaje mi sie że najlepiej żeby wózek zobaczył jakiś serwisant Stokke bo nie mam pojęcia czemu one ocierają o stelaż :( Jeśli to problem stelaża może jest szansa otrzymać nowy w ramach reklamacji. Z racji tego, że kupiłaś go z paragonem z zagranicy skontaktuj sie z przedstawicielem Stokke Panem Andrzejem. Opisz te problemy i najlepiej gdybyś jeszcze zrobiła zdjęcia tego ocierania kół o stelaż.

Bolce od ridera wystają i nie ma oryginalnie żadnej zaślepki :)

Wyjmując tylne koło wciska się tylko taki drucik z boku i wyciąga, wkłada się tak samo.

Tapicerka jest produkcji chińskiej i to jest jak najbardziej prawidłowe.

Co do tego elementu o którym piszesz ten który służy do składania podwozia u mnie jest biały + pomarańczowy napis. Szary jest jak jest brudny ;)
Mogę zrobić Ci fotkę, element metalowy jest normalny bez rdzy.

Torba nie jest składana, składane na płasko były w starszych modelach
V1 i V3. Taka z wytłoczonymi napisami to właśnie stary model.

Kubek jest z innego plastiku i blokada gondoli też

Co do stanu kurcze nie wiem pewnie sprzedawca oleje sprawę ale ja bym spróbowała reklamować wózek z tytułu niezgodności w opisem, Takie rzeczy które opisałaś ewidentnie zostały zatajone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Czesc Aguś :) przyszedł mój kochany wózeczek :) musze się troszke pożalić a jednocześnie zapytać co sadzisz. Pierwsza wada to jak kurier przyniosł paczkę to była uszkodzona rączka w tranporcie ją zarysowali wiec byłam wciekła ale jakoś przezło mi bo okazało się ze rączka była złozona w przeciwną strone i ta rysa jest pod spodem wiec jakos ujdzie. Spisąlm protokol uszkodzenia ale to wózek uzywany więc pewnie protokól nic nie da. Wóżek ogolnie ladny, pozatym że spleśniały ://// byl trzymany w wilgoci i na szelkach do zapięcia w spacerówce pleśń. Więc całe obicie do prania. I tu pierwsze pytaie prałaś może już coś w swoim wóku? jeśli tak to czym żey zacieków nie było. Druga sprawa koła, przednie są zardzewiałe od środka i się blokują nie chca skręcać i nawet na wprost jechać czy gwarancja to obejmie? bo jest napisane ze nie jezeli jest wada spowodowana czynnikami zewnętrznymi a to ewidentnie od wilgoci. Tylne koła za to lataja na boki a po ich ściągnięciu od środka są ślady że obcierały o stelaż:/ pozatym nie wiem czy tak powinno być bo w wozku jest ten rider na drugie dziecko ktory mocowany jest do tylnych kół na bolce on jest sściagniety ale bolce od kół tylnych wystają same sobie czy one powinny miec zaslepkę jakąs? czy jak sie ciągga kola to tylko wciska sie srodkowa czesc kola i wyciaga je? cały wózek kolebocze się na boki. 3 wada chyba bo nie jestem pewna to to ze cały wózek (stelaż) + fotelik izi sleep jest made in portugal, natomiast spacerówka i gondola oraz torba moskitiera i folia przeciwdeszczowa made in china to mnie zdzwilo. A i chciałam zapytać z jakiego tworzywa jest w Twoim wózku taki kwadracik który znajduje się na tym długim plastiku który słuzy do składania wózka aby jechał na dwóch kołach po schodach. Ten prostokąt jest jasny szary z pomarańczowym napisem stokke i zaraz pod napisem na tym szarym prostąkacie jest taki kwadracik u mnie był metalowy i jest cały zardzewiały :/ w dotyku aż szorstki. PPytanie kolejne czy torba pod wózek (moja ma uszkodozy suwak ) jest składana? tzn na zdjeciach widziałam ze niektorzy mają taka małą płaska z wytłoczonym napisem stokke mojej nie da sie złozyć i nie ma napisy stokke oprocz metki. Mocowanie do gondoli ten zaczep taki co jest na stelażu jest innego odcienia niż pozostałe częsci wózka ale za to tego samego co pojemnik na kubek poprostu typowy szary plastik. A kubek niby made in portugal. Przednie koła też są innego koloru niż tylne. Na wózek mam jakieś książeczki dowód zakupu któryy Ci przesyłałam. Naklejka z nr seryjnym wóka jest pod wózkiem na spacerówce na stelażu jak rozłożyłam go do zera to widziałam i w książeczce z instrukcja obsługi na każdej naklejce tn sam numer. Cuż o tym sądzisz troche się rozpisałam :) ale sama nie wiem co myśleć o tym wózku ogólnie jego stan jest troche zużyty porysany i kolebocze się strasznie. Czekam na odpwoedz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę, ze to bardzo dobra cena :) Według mnie z wózkiem jest wszystko ok więc kupuj śmiało :)

Acha co do gwarancji na aukcji jest błąd. Wózki mają 3 lata gwarancji 2 lata producenta + rok przedłuzonej czyli w najlepszym wypadku wózek ma jeszcze 2 lata a nie 4 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...