Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam dziewczyny. Mam na sprzedaz NOWY MODEL STOKKE XPLORY 2011r w kolorze PURPLE gondola z torba moskitiera folia. Nie musze chyba reklamowac wozka poniewaz kazdemu zainteresowanemu jest chyba doskonale znany. Chetnych prosze o pisanie na maila kobylka85@wp.pl POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w oczekiwaniu

Czesc Dziewczyny,
ja wlasnie czekam na moj nowy Xplory w kolorze purple. Powinien byc pod koniec przyszlego tygodnia i juz sie nie moge doczekac ;)
Jak go juz przetestuje z checia odpowiem na wszelkie pytania, bo z wozkami Stokke przyjaznie sie od paru lat i bede miala porownanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Cieszę się że się udało :)
Pewnie wklejaj fotki chętnie obejrzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Baaaardzo dziękuję Agusiu:) teraz w końcu się udało ! a już myśleliśmy że wózek ma usterkę....pozdrawiam serdecznie :)
ps.postaram się umieścić na dniach zdjęcia fotelika maxi cosi z tapicerką uszytą przez moją krawcową pod kolor stokka purple
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Acha dostawkę należy zdjąć lub umieścić ją maksymalnie do góry i wtedy składać stelaż :
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Musisz pociągnąć za zapadkę (rys. punkt 1)do charakterystycznego kliknięcia potem nogą trzeba energicznie wcisnąć element (pokazany jako punkt nr 2)
image

i zablokować koła tak jak tu na foto:
image

Następnie pociągnąć za zapadkę i energicznym ruchem wcisnąć do oporu aby rurka schowała się :) (foto poniżej punkt 3)
image


Następnie opuścić rączkę do dołu pociągając i jednocześnie opuszczając rączkę do samego dołu (punkt 4)

Tak powinien wyglądać wózek po złożeniu:
image

Oczywiście z gondolą oraz spacerówką wpiętą w stelaż wózka do bagażnika złożyć się nie da trzeba je zdjąć.
Można jedynie złożyć same kółka jak to pokazałam powyżej wtedy należy wykonać jedynie czynności 1 i 2 pomijając 3 i 4 :)

Mam nadzieję, że pomogłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Witam , mam prośbę jak złożyć stokka( do bagażnika lub po schodach) ? tzn nie potrafię tego zrobić pomimo instrukcji :( mam zamontowaną gondolę, torbę na akcesoria i dostawkę na kóleczkach dla starszego dziecka, wszystko to mi utrudnia złożenie i nie wiem teraz czy to demontować zanim będę chciała złożyć wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

Ale super wózek. Nie widziałam nigdzie takiego cuda. Piękny. Przy drugim dziecku poszukam czegoś takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wymiana przednich kółek w stokke

To nie takie proste. Trzeba rozkręcić całą podstawę, nie ma żadnego guzika ani nic z tych rzeczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana przednich kółek w stokke

Wiatm Szanowne Panie ponownie,
czy któras z Was wymieniała przednie koła w starym stelażu? Bo nie ma tam zadnego guzika ani srubki, a zanim mąż użyje wiekszej siły wole zapytac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html...podaje jeszcze raz link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jest jeszcze 1 na allegro za 3499 ale nie podoba mi sie kolor spacerowki no i cena ;-)a moze ty Agusia znasz kogos kto chcialby sprzedac ten wozek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A moze ktoras z was chce sprzedac wozek....Chetnie odkupie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/show_item.php?item=1491129036#gallery

Jest to stary model mniej więcej z roku 2008 na plus jest dużo dodatków ale cena moim zdaniem jeśli osiągnie ok 2000zł jest wygórowana. Za tą cenę spokojnie można kupić wózek nowszy również z takimi dodatkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ale link coś nie działa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html.... zastanawiam sie nad kupnem tego wozka,czy myslicie ze jest cos nie tak z nim? Czy widac ze jest to stary model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W poprzedniej starszej wersji Stokke też była oferta dokupienia samej tapicerki, kiedyś pytałam w 4Kids to koszt 3 lata temu wynosił 1050zł za komplet do siedziska spacerowego.

Nie wiem jak będzie w przypadku różowej, wiem tylko, że puki co mowa była o limitowanej edycji wraz ze stelażem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a co z tapicerką bo na str stokke mają w ofercie różową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika dziś byłam w Mama i Ja i będzie na 100% edycja limitowana :) Kiedy jeszcze dokładnie nie wiadomo. Będzie ten zestaw ok 300zł więcej kosztował niż normalnie czyli do 3699zł trzeba doliczyć jakieś 300zł więcej. W tej cenie będzie wózek z gondolą i spacerówką , kocyk oraz parasol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wiecie co dziewczyny wchodze na strone stokke i nie ma juz edycji limitowanej nie wiem czy u mnie cos sie zadzialo czy u was tez????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

Materac lateksowy? (50 odpowiedzi)

Hello Pomóżcie - potrzebna rada jaki materac lateksowy wybrać, polecicie coś?