Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jest do wyboru sama tapicerka lub komplet ze stelażem do tego parasol i kocyk super!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

różowy w użyciu !!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jest nowy różowy tak jak pisałam miał byćoniedziałek i JEST ma wszystkie akcesoria nawet śpiwór cudo!!!!! http://www.stokke.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

OCZYWISCIE NIGDZIE NIC JESZCZE NIE WIADOMO ODNOSNIE EDYCJI LIMITOWANEJ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Navy akurat mnie nie interesuje, a inny kolor 199f
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzwonilam do 4kids odnosnie edycji limitowanej i powiedziano mi ze bedzie mozna zamowic dopiero okolo czerwca :( i cena tez moze sie roznic od standardowych kolorow..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.kiddicare.com winter kit navy 99,90 funtów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nova gdzie widziałaś wintera za 500zł ?
Co do tego czy sprzedawały by się jak świeże bułki to jestem innego zdania, za takie pieniądze wierz mi ale nie byłoby dużo chętnych, a to,że ludzi się pytają to normalne bo nie widzi się ich na ulicach mnie też dużo ludzi zaczepia i pyta o wózek ale jak usłyszą cenę to pukają się w czoło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

w mama i ja jeśli chodzi o stokke to są słabo zorientowani winter kit zamawiałam z katalogu bo też nie wiedzieli co to jest gdyby mieli w sklepie to sprzedawałby się jak ciepłe bułki choćby widć jak dużo sprzedaje 4kids, mnie na ulicy zaczepia sporo osób z pytaniem gdzie taki śliczny zimowy wózek kupiam tłumaczę że jest to dodatek na zimę do stokke ludzie są zachwyceni tym wynalazkiem. Odnośnie wintera to obecnie są wyprzedaże i można kupić już za 500zł, ja za swój dałam ponad dwa razy tyle więc jak macie malutkie dzidzie i jeszcze kolejna zima w stokke przed wami to warto kupić na wyprzedaży,widziałam oferty na zagranicznych str sklepów internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ok dzieki juz do niego pisze maila zobaczymy jaka bedzie odpowiedz... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak, bardzo proszę :)
Ziemek.Majewski@stokke.com :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

agus a masz namiary na przedstawiciela stokka w polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Może być ciężko niestety, jak pytałam jakiś czas temu o board to nie mieli pojęcia, że takie coś istnieje choć na stronie było już jakiś czas :-D Nie sądzę żeby coś wiedzieli a już na pewno nie bedą wiedzieć kiedy będą mieli w sklepie. Lepiej skontaktować się z przedstawicielem Stokke na Polskę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jeszcze nie ma koloru rozowego na stronie stokka... wiec nie wiem czy mam dzwonic do mama i ja zapytac o dostepnosc... ciekawe czy beda juz cos wiedziec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nova w przypadku winter kit to nie dziwię się, że było na zamówienie bo jest on pioruńsko drogi a wiem, że takie gadżety się nie sprzedają. Co do wózków w limitowanych kolorach na pewno będą dostępne w Mama i Ja jak tylko pojawią się na rynku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Marika a dziękuję dobrze, wiadomo ma kilka minusów ale jestem mimo tego bardzo zadowolona :) Teraz jeździ w nim moja druga pociecha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke z nowej limitowanej wersji będzie od połowy marca w UK,w mama i ja pewnie dużo póżniej i tylko na zamówienie indywidualne ,tak miałam jak kupowałam winter kit, w sklepie nie było żadnego w sprzedaży tylko na zamówienie.Na str. stokke ma być od poniedziałku, co do 4kids to nie wiem, ale zagraniczne sklepy internetowe mogą mieć i wtedy można zorientować się co do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mój synek się spokojnie mieści , troszkę podnóżek jest krutki - ale udalo mi się sprzedać siedzisko z dodatkami na gwarancji za 450zł , gondolkę z dodatkami 310zł jeszcze stelaż się nie sprzedał. Mutsy był naprawdę wygodny tylko duży i ciężki. A jak się spisuje twój stokke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja córka mając 2 latka już do spacerówki Mutsy się nie mieściła :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ! co do wielkości siedziska - kupiłam stokke jak synek miał 20miesięcy , chciałam kupić spacerówkę dużo wcześniej jednak w sklepie też mi odradzano ,mówiono mi ze mutsy którego mam jest wygodniejszy większy itd... to prawda w jakiś sposób jest wygodniejszy , ale gdy się pojawiła okazja na stokke 2010 , zdecydowała się odrazu , pomyślałam ze gdyby mi się bardzo żle jeżdziło lub dla dziecka okazał by się mało wygodny to go sprzedam , ale okazał się naprawdę dobry jednak mutsy na długie spacery i zakupy był lepszy. kupiałam spacerówkę fioletową z nowej kolekcji , ze śpiworkiem , dodatkową torbą , kocykiem , z folią i moskitierą. za 2400zł -używany 3mies, jak nowy. Jedyna wadą dla mnie w stokke jest to ,ze jak jadę na zakupy i włożę wszystko do torby to nie mogę podjechać pod krawężnik i boję się że rączka mi się złamie jak naginam wózek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kaszel u dziecka, jak sobie radzicie ? (85 odpowiedzi)

Synek ma 3 latka, zaczał się katar, potem kaszel. Dwukrotnie byłam u lekarza i osłuchowo jest...

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....