Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika na pewno będą w sklepie 4Kids, oni bardzo szybko maja wszelkie nowości. W Mama i Ja również ale pewnie po jednej sztuce na początek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no wlasnie tez sie zdziwilam gdyz stokke i tak wydaje sie miec dosc wysokie oparcie...
ciekawa jestem czy w polskich sklepach bedzie dostepny ten kolor limitowany rozowy? i ciekawe w jakiej cenie...
jak bedzie cos wiedzialy dziewczyny to piszcie...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika moja córka jeździła w Stokke do zeszłego roku do kwietnia więc miała nieco ponad 3 lata. Doskonale się mieściła i to w śpiworku. Nie bardzo wiem dlaczego sprzedawca tak mówił ale ja jako użytkowniczka się z tym nie zgodzę. Oczywiście jeśli dziecko jest słusznych rozmiarów to wiadomo ciężko o jakikolwiek wózek :)
Producent Stokke podaje wiek do 4 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja kupowałam nowego beżowego stokke jak moja mała miała półtora roczku.Mam zamiar jeżdzić nim do trzech lat, w kwietniu córcia kończy 2 latka i bez problemu ma dużo miejsca, często śpi na spacerze i jest jej wygodnie.Mam do niego winter kit biały na zimę super sprawa polecam, zdjęcia umieściłam wcześniej.Kolor beżowy dla dziewczynki sprawdza się super, polecam.Kupowałam w mama i ja.W 4kids jest lepiej bo dają extra gratisy,np. śpiwór zimowy, ale za póżno na to wpadłam. Myślałam żeby sprzedać beżowy zestaw( gondola nowa nie używana) i kupić różowy ale ...jeszcze na 100% nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wiecie ze pan w mama i ja mi odradzam stokka bo jak twierdzil dziecko szybko z niego wyrasta...a czytam ze wy dziewczyny mowicie ze dziecko dlugo z niego korzysta... juz sama nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

pati wklej foto swojego stokka bezowego jaki masz palak? bo widze na filmach youtube a w sklepie inny palak w sklepie jest palak na zamek...a i spiworek kiedys byl taki kolorowy w srodku w koleczka a teraz widze ze jest gladki w srodku...szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzieki dziewczyny za wszystkie informacje :) ja nie wiem jaki kolor nie moge sie zdecydowac bezowy granatowy czy rozowy ale moj maz stwierdzil ze rozowy nie bardzo... :((( szkoda ze te tapicerki sa takie drogie mozna by bylo czesto zmieniac a tak... 1000zl to duzo....mimo to wozek super...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Gondola jest konieczna, wygodna dla malucha i służy mu do 6 mies.Co do ceny to gdy ja kupoeałam zestaw gondola+ spacerówka to różnica między nim a samą spacerówką była 300 zł czyli prawie nic przy cenie 3700zł, więc warto bez zastanowienia.Fotelik maxi cosi do 12 mies. jest najbezpieczniejszy wg. testów ma 5* więc polecam sama taki miałam i był super.
Ta nowa kolekcja na stronie stokke będzie w poniedziałek.Mój faworyt to różowy, ale mam już z nowej kolekcji beżowy, więc nie kupię drugiego żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika nie nie prawda nie ma możliwości mocowania tego siedziska w aucie, pierwszy raz o tym słyszę. Ja gondolę użytkuję prawie trzy miesiące, na razie młoda jeszcze w śpiworku i kombinezonie i ma jeszcze sporo miejsca. Myślę,że do maja spokojnie pojeździ. Co do fotelika ja mam Maxi Cosi szkoda byłoby mi wydać tysiaka na fotelik do roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzieki Agus za odpowiedz :) strona ebay to ebay.uk? wlasnie sie zastanawiam nad gondola ale z drugiej strony czy jest sens placic za nia na 2-3miesiace?? widzialam ze woza dziewczyny odrazu w spacerowkach nawet kubelkowych tyle ze nie ma tam dziecko zupelnie na plasko tylko tak jak w foteliku samochodowym ale za to fotelik samochodowy besafe stokke rozklada sie na plasko zupelnie i mozna by bylo w pierwszych miesiacach wozic w nim noworodka... a czy orientujesz sie Agusia jak to jest z siedziskiem stokka w aucie? slyszalam ze mozna go stosowac jako fotelik w aucie czy to prawda???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Monika na 100% będzie to wózek wraz z tapicerką. Samych tapicerek jak na razie w Polsce nie sprzedają można trafić na angielskim Ebayu ale cena oscyluje w granicach 1000-1200zł
W spacerówce jest wkładka redukująca dla niemowląt nie mniej jednak ja bym noworodka w niej za szybko nie woziła. Jest to siedzisko kubełkowe. Gondola sprawdza się jednak super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ALE PIEKNY ROZOWY !!!!! CHYBA SIE ZDECYDUJE ALE NA STRONIE STOKKA JESZCZE NIE WIDZIALAM TEJ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ... CIEKAWE ILE BEDZIE KOSZTOWALA CZY TO TYLKO TAPICERKA WEJDZIE NOWA ROZOWA CZY CALY WOZEK ? POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY SUPER FORUM DLA ZWOLENNICZEK STOKKA !!!! MAM JESZCZE PYTANKO DLA UZYTKOWNICZEK STOKKA CZY MOZNA JUZ W SPACEROWCE WOZIC DZIECKO OD URODZENIA ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

NOWA LIMITOWANA EDYCJA - MARZEC 2011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

PODAJĘ NR. AUKCJI NA ALLEGRO. 1439914299 , POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Marika zapodaj linka do aukcji Mutsy jak możesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wózek sprzedała kobieta , która mieszka osiedle dalej odemnie . Przed tem miała ta Pani starszy model stokke i kilka innych wózków, sprzedała ponieważ wyjeżdza za granice na jakiś czas a po powrocie robi remont mieszkania i nie chciała żeby stał nieuzywany (a ma jeszcze inny wózek) . Z rozmowy wywnioskowałam ze jest taką samą maniaczka jak ja ( bo juz planowała kupno następnego wózka) . Z zakupem otrzymałam dowód zakupu z adresem zamieszkania tej Pani , wózek jest w pełni sprawny - jak nowy . Często zmieniałam wózki było ich ok 11 i to najlepszych firm - wiem że to chore ale taka juz jestem , długo czekałam na synka i wiem że mogę już nie mieć więcej dzieci więc sobie nie żałowałam , zawsze finanse pozwolały mi na kupno wózka jaki chciałam ale to mój ostatni dziewczyny !!! Właśnie wystawiłam na aukcji komplet mutsy z dodatkami choć trochę mi szkoda tego wózka - jest taki wygodny a maclarena sprzedałam 3 dni temu. Postanowiłam mieć jeden wózek i już , choć raz . ha ha... A czy dowód zakupu to podstawa gwarancji czy jest osobna karta gwarancyjna ? pomóżcie dzieczyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Bardzo dobra cena, aż dziwne, że ktoś sprzedaje prawie nowy wózek z tyloma dodatkami za tak niewiele, pytałaś może co jest powodem tej sprzedaży? Czy nie budzi to twoich podejrzeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

marika: dalas swietna cene naprawde z torbami kocykiem i spiworkiem super. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nowy to 3700zł, bez dodatków, więc masz odpowiedż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...

Co myślicie o imieniu dla dziewczynki Zara? (171 odpowiedzi)

w Słupsku w urzedzie zarejstrowali,najdziwniejsze imiona slyszalam jeszcze alejandro kermit he...

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...