Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mutsy tak jak napisałam wcześniej starcza do ok 2 lat więc to nie za długo.

A to fotka mojej córki w Stokke:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

oglądaliśmy wózek w sklepie. może rzeczywiście trzeba sie przekonać do tego siedziska.

porównywaliśmy ten wózek z Musty i maxi cosi mura 4. mam dylemat:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej
Stokke ma konstrukcję siedziska kubełkowego, jest to zupełnie coś innego niż tradycyjny wózek z rozkładanym do leżenia oparciem. Trzeba po prostu się do niego przekonać:)

Co do wygody moja córka jest zadowolona a poznaję to po tym, że potrafi bardzo długo spać w wózku.

Jeśli chodzi o wielkość spacerówki dla mnie jest jak najbardziej ok, córka ma w tej chwili 3 lata i dalej jeździ również w śpiworku,ale to już ostatni sezon zimowy w wózku:)

Ja jak najbardziej polecam, miałam wcześniej mutsy, który niestety z powodu zbyt krótkiej spacerówki został sprzedany córka nie miała nawet 2 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam użytkowniczki STOKKA,

Zastanawiałam sie nad Stokkiem i mam pytanie. Gondole będziemy używać latem (od lipca do ok listopada) a później spacerówki. Obawiam się tylko czy właśnie ta spacerówka będzie mała. Zimą będzie trzeba włożyć śpiworek i może być ciasno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))


Mam jeszcze jedną wątpliwość czy dziecku jest wygodnie w pozycji leżącej. Cały czas ma nóżki zgięte- nie ma możliwości rozłożenia na płasko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej,od niedawna jestem w ciąży. Kiedyś moim faworytem był maclaren, dopiero niedawno dowiedziałam się o stokke. Po przeczytaniu wielu opinii, obejrzeniu wózka w sklepie jestem zdecydowanie za. Stokke wygrał z innymi przede wszystkim ze względu na możliwość ustalenia odpowiedniej wysokości. Niestety choruję na dyskopatię odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co oznacza,że im mniej schylania w moim przypadku, tym lepiej. Zwróciłam też uwagę na wagę wózka.W sklepie próbowałam prowadzić kilka, przy innych odczuwałam ból w lędźwiach, a przy stokke nie. To dla mnie jest bardzo ważne, zwłaszcza,że dzidziuś będzie coraz cięższy.Wygląd też jest oczywiście ważny, podoba mi się i wybiorę albo kremowy, albo czerwony. A pieniądze zbierałam od kilku lat na dzidziusia, bo wiedziałam,że jak w końcu się zdecyduję się na dziecko, to pieniądze nie spadną z nieba i często w najbardziej potrzebnym momencie ich brak:) Dlatego polecam oszczędzanie, wówczas można kupić wózek, jaki się chce, nie patrząc na cenę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki Aga:)
zastanawiałam się nad beżowym ale jak zobaczyłam w sklepie czarny to się zakochałam, nie wiem właśnie jak jest z nagrzewaniem i blaknięciem.
widziałam wiele wózków zanim się zdecydowaliśmy ale stokke to po prostu mistrzostwo świata:) tylko ten kolor mnie trapi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej:) Dzięki:)
Co do czarnego koloru Stokke, niestety z tego co się orientuję to były problemy z materiałem w tym kolorze,a mianowicie kolor po jakimś czasie odbarwiał się od słońca;( Nie wiem niestety czy dalej tak jest czy może nowe modele mają inny materiał ale tak czy inaczej widziałam taki na żywo i wygląda to najlepiej;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam,
chcę kupić stokka w kolorze czarnym, czy ktoś mi może powiedzieć coś o tym kolorze?
bardzo proszę o odpowiedź tylko użytkowników stokke albo osoby które mają wózek w kolorze czarnym:)
pseudo doradcom dziękuję:)
Aga, super pomysł na forum:)dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ok nie ma problemu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki Aga, ja widziałam ten czerwony ale tam jest cały kąplet wątpię zeby chcieli sprzedać osobno... mam jeszcze jedną prośbę, jakbyś miała przy okazji wolny czas mogłabyś zrobić zdjęcie małej w wozeczku? pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.allegro.pl/item854249270_stokke_xplory_wozek_gondola_nowy_wejherowo.html


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W sumie to wysokość nie ma jako takiego znaczenia bo podnóżek jest regulowany. W opisie niby deklarują że wózek jest do 4 lat ale podejrzewam, że to kwestia indywidualna. Mając wcześniej mutsy sprzedałam go właśnie z powodu iż był za krótki, mała miała nie całe 2 lata!!! W stokke mieści się idealnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dzięki za szybką odpowiedz!,ten na allegro fajny ale ja jakoś nastawia się na czerwony... pojadę po świętach do mama i ja, zobaczę czy mają promocję , czasem mają fajne ceny pod koniec roku. więc myślisz ze na jakiś czas jeszcze wystarczy? u mnie synek jest szczupły tylko dosyć wysoki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.allegro.pl/item856586371_stokke_spacerowka_turkus.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej
W nowej wersji Stokke jest tylko jedna poprawka, a mianowicie zmienili system mocowania spacerówki na stelażu. Patent jest tak jak w gondoli i na pewno łatwiej się ją montuje szczególnie jak ma się dłuższe paznokcie;]

tu podsyłam Ci lnk do zerknięcia jaka jest różnica

http://www.allegro.pl/item856586371_stokke_spacerowka_turkus.html

Więcej zmian o ile mi wiadomo brak;
Jeśli chodzi o moją córkę to w wózku mieści się jeszcze spokojnie ale trzeba zaznaczyć że to moje chucherko mierzy 98cm i waży 12kg, nawet zmieści się tej zimy jeszcze w śpiworek co mnie bardzo ucieszyło bo strasznie jest teraz zimno brrrrr...




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Aga wyobraz sobie ponownie zastanawiam się nad zakupem Stokka!! jestem wariatką mam w domu 3 wozki w tym 2 bugaboo i F.T.VIBE, ale ktoregoś sprzedam na wiosnę i twierdzę ze stokke był świetny, mam więc pytanie czy te nowe Stokke mają jakieś ulepszenia? np. wypinany pałak? myślę o czerwonym , twoja coreczka jest parę miesięcy starsza od mojego synka czy mieści się wygodnie w spacerowce?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja córka ma w styczniu 3 latka i jeszcze śmiało się w niej mieści:) Ale jest dość drobna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Mam pytanie ?
tzn jestem zdecydowana na zakup stokke .Alle jakdługo mozne użytkowac spacerówke? Bo ona mi sie wydaje taka mała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

super kolorek polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kaszubski park miniatur byl ktos? (55 odpowiedzi)

Warto?

ponadprzeciętnie inteligentny trzylatek (68 odpowiedzi)

Może ktoś miał podobną sytuację albo cokolwiek potrafi doradzić. Od września zamierzam posłać...

Leczenie zębów mlecznych... (15 odpowiedzi)

...dziewczyny, jak wygląda leczenie zębów mlecznych - czy się boruje ząbek tak jak u dorosłego? I...