Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mam do sprzedania kompletny stokke w kolorze pomaranczowym,jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na maila: mania1177@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To po kostce nowego typu nie ma żadnego problemu, jeździ się bardzo dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nowe osiedle, nowa kostka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jeszcze zależy jaka kostka starego typu czy już nowego tzw mozaika:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a na moim 'nowym' osiedlu jest tylko kostka, dziecko bardzo odczuwa wyboje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę że chyba żadnym wózkiem nie jest przyjemnie jeździć po kostce brukowej na szczęście jest jej już nie wiele:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam. Mam pytanie, jak ten wozek jezdzi po kostce brukowej?
Czy to ze nie ma zadnej amortyzacji nie przeszkadza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie:) W takim razie życzę udanego zakupu i przyjemnego użytkowania wózka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Agusia jesteś rewelacyjna:) rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości:) cóż skoro w lesie daje sobie radę, śnieg jakoś przeżyjemy:) tym bardziej ze ostatnie zimy są dosć bez śniegowe. A zdjęcia rozwiały wszystkie moje wątpliwości więc na 100% kupuję ten wózek!!!:) Jeszcze raz dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aagulek zgodnie z obietnicą przesyłam fotki na których starałam się uwidocznić różnicę w ustawaniu wysokości siedziska:)

1. Wysokość na maxa w górę:

image
image

2.Wysokość na maxa w dół:
image
image

3. To zdjęcie przedstawia na ile możesz obniżyć siedzisko. Praktycznie możesz obniżać co 1 cm, jest ok 16 stopni.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

fajny ten wózeczek, taki nietypowy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Na śniegu - no cóż, niestety obrotowe kółka potrafią się zakopać w śniegu myślę, że wśród paru minusów tego wózka to jeden z nich:( Co do lasu to nie jest źle, mieszkam na Morenie i często na spacery chodzimy leśnymi ścieżkami.

Co do obniżenia siedziska spacerowego i gondoli jest taka możliwość. Obydwie te części można umieścić na odpowiednim dla siebie poziomie:) Rączka jest bardzo wygodna także z możliwością zmiany wysokości oraz kąta nachylenia.

Zdjęcie postaram się umieścić dziś wieczorkiem lub jutro do południa, bo akurat wieczorkiem będę czyściła wózek. to parę zdjęć wrzucę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Prześledziłam Wasz cały wątek i mam jeszcze pytanie do Agusi:) Napisz mi proszę jak wózek radzi siobie na sniegu i na np ścieżce leśnej? Ogólnie mieszkam w takiej okolicy gdzie sa super chodniki i park do spacerków ale zdaży nam się czasem wybrać z psem do lasu a wiadomo jak jest zimą przynajmiej moje osiedle zazwyczaj tonie w śniegu (Osowa). Mam też pytanie odnośnie wysokości siedziska pnieważ jestem nie wysoka to raczej chciałabym żeby było jak najniżej, chodzi mi tu o spacerówkę, masz może foto gdzie siedzisko jest najbardziej obniżone? I trochę zastanawia mnie ta rączka, jest wygodna? Z góy dzięki za odp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

fajna oferta
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=703221024
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ja nie wiem co wy widzicie w tym wózku. To tak samo jak Quinny wszedł. Zakupiłam bo mi się bardzo podobał. Po 2 miesiącach stwierdziłam, że to wielka porażka. Mało miejsca na zakupy, mało stabilny. przy wyborze wózka musicie się wziąśc wiele rzeczy pod uwage: przede wszystkim kosz na zakupy. Pozdrawiam i życze dobrego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Podaję link sprzedaży Stokke, może komuś się przyda:)

http://allegro.pl/item692128947_wozek_stokke_xplory_przesylka_gratis.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję za mile słowa Agnieszko i mam nadzieję, że będziemy b. zadowoleni, że właśnie zdecydowaliśmy się na Stokka:))

Osobiście nie powinnam się wypowiadać jeszcze na temat tego wózka ponieważ z niego /jeszcze/ nie korzystamy. Jedyne, co mogę powiedzieć to wózek ten tak b. nam się spodobał z samego wyglądu, że w grę nie wchodził zakup innego. Film zamieszczony na stronie STOKKE plus opinie urzytkowników rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Mam nadzieję, że nasza decyzja będzie strzałem w 10 oczywiście wiemy, że to tylko rzecz i nie możemy oczekiwac nawet przy tej cenie, że jest to ideał jeśli chodzi o wózki. Pewnie coś się znajdzie z czego nie będziemy zadowoleni, ale tak jest z wszystkim przecież:))
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czekałam z zakupem wózka do ostaniej chwili bo liczyłam,że trafię na taką właśnie ofertę stokka...ale w zeszłym tygodniu przyszła mura4 bo poród niedługo.cholerka.buuuuuuuuuuu...cena rzeczywiście super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Pozwoliłam sobie wkleić link z allegro bo cena jest dośc atrakcyjna może komuś się przyda:)

http://www.allegro.pl/item683414886_stokke_xplory_wozek_gondola_gwarancja_bcm.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wyprawka do zerówki szkolnej - co kupić? (22 odpowiedzi)

Witajcie Co jest potrzebne dziecku z wyprawki, które pójdzie od września do zerówki szkolnej?...

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...