Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej:)
Zwróć uwagę czy skrzypienie wydobywa się z pomiędzy półki na torbę z zakupami i łaczenia z aluminiową rurą. Tam gdzie stykają sie te 2 elementy może występować luz i właśnie wtedy aluminium ociera się o plastkik, jeśli to u Ciebie też w tym miejscu:) Miałam dokładnie taka samą sytuację i wymieniłam wózek na nowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam!
Kupiłam stokkera i zastanawiam się czy Wam ten wózek skrzypi?? Zwróciłam na to uwagę dopiero w domu - nie wiem, co z tym zrobić... Może należy go trochę naoliwić, ale to wózek, który dopiero, co przywieźliśmy do domu:( No chyba, że tak ma być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja tez jestem posiadaczka stokke i nie zmaieniłabym go na zaden inny. I tez spotkałam sie z krytyką i głownie zarzutami ze to szpan i w ogole. Mysle ze wiele osób nawet jak jest zainteresowana to cena jest barierą nie do przeskoczenia i wtedy frustrację wyładowuąją na tych co po porostu weszli do sklepu i kupili - taka to juz jest polska mentalność i zawiść. Zamiast sie zastanowić co zrobic zeby mieć lepiej obgadać czy krytykować :)

Oczywiscie nie pije tu do tych którym naprawdę sie nie podoba bo kazdy ma swój gust ale ja spotkałam sie na wielu forach z czysta zawiścią i to tylko ze zględu na kasę - bo przecież wózek nie powinien tyle kosztować.

Ja jestem zachwycona Stokke i tez moge polecić z czystym sumieniem bo tak zwrotnego i lekkiego wózka - zwlaszcza głebokiego nie widziałam. Amortyzacja tez moim zdaniem nie jest zła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

napisałam na maila ale wrocił zpowrotem! potem wyślę jeszcze raz wrazie czego podaję tel. 0691405045
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

i do gory!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja jestem zainteresowana!!!!!!!!!
szczegóły(kolor, cenę, co chcesz dokładnie sprzedać) przeslij prosze na maila dziuba-23@o2.pl
z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny chyba będę musiała sprzedać swojego Stokka ktoś był chyba zainteresowany przyjechał drugi wozek myślałam ze zostawię dwa ale raczej nie dam rady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziekuję Agusia za odpowiedź :)))
śledzę od jakiegoś czasu akcje stokków na allegro i nie mogę się nadziwić-są tacy którzy chcą uzywany wózek sprzedać np.za 3600...jak nowy kosztuje 4000.chyba szukaja naiwniaków :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję Inees:) Nie mam pojęcia, ale zapytam męża on będzie wiedział.

Dziewczyny zastanawiam się jeszcze nad profilowaną spacerówką. Czy możecie napisać swoje opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Bez problemu wjedziesz i zjedziesz z kazdych schodow:) Wozek jest jak najbardziej stabilny i nie ma ryzyka ze dziecko wypadnie. Mieszkam na 2 pietrze i dla mnie to swietne rozwiazanie, zwlaszcza kiedy dziecko swoje wazy i np spi to jest to idealne rozwiazanie. Moja mala potrafi jeszcze dospac po spacerze, kiedy wczesniej mialam wozek MUTSY nawet nie bylo mowy o wciagnieciu wozka, tak aby dziecko sie nie obudzilo i abym nie miala mnostwa sincow na nogach:))))
Polecam patent swietny, sprawdza sie znakomicie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

mam pytanie odnośnie składanych kół.dla nie to idealne rozwiązanie bo nie mamy windy w bloku,ale czy rzeczywiście mozna zjechać i wjechać bez problemu po schodach? czy wózek jest wtedy stabilny i nie ma ryzyka,że dziecko wypadnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

myślę ze jednak lepiej kupić tutaj wrazie problemu gdzie oddasz? ja parę razy musiałam do nich pojechać z zapytaniem ostatno coś mi poprawiali a tak to nie miałabym gdzie szukać pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

kolejny raz przeczytałam ten wątek żeby wychwycic wszystkie plusy i minusy tego wózka. ja praktycznie jestem zdecydowana,dzis jeszcze raz jedziemy do mama i ja zeby go "pomacać" no i chyba go kupimy, tyle tylko że na niemieckim ebayu-jest ich tam pełno,można zaoszczędzic sporo kasy nawet przy zakupie nowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja mam kiepskie drogi bo na wsi mieszkam :), i u nas dziura na dziurze :) i dajemy rade ze stokkiem, dzięki temu że jest tak genialnie zwrotny, jedyny minut to to ,że się kólka nie blokuja czasem by sie to przydało, ale nie ma wózków idealnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

zdrowy to pojęcie względne wydaje mi się ze do wozka nie powinno się przekonywać ! karzdemu podoba się co innego mi odpowiada synek ma dwa latka i śpi w stoku 3 godziny jakby było niewygodnie to niespałby tyle. ale jak masz drogi kiepskie to raczej większe koła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

tak czytam ten wątek i widzę, że niektóre są babeczki sa poprostu zazdrosne, bo komentarze są dziwne. Ja interesowałąm się tym wózkiem, cena spora bo ok.4 tyś zł, ale kto wie, gdyby mnie ktoś przekonał, że jest super zdrowy dla mojego dziecka to może się skuszę. Napewno kóła są mankamentem, bo ja mieszkam w dzielnicy w której praktycznie nie ma dróg, nawet płyt więc musze mieć pompowane kółeczka, by móc prowadzić wózek w porze deszczowej albo po sniegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

pierwszy jest z isofixem drugi bez, na tej samej skorupie od ciebie zalezy jakie masz zabezpieczenia w samochodzie, czy masz isofix czy nie , to tylo ta kwestia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witajcie ponownie!
Mam kolejne pytanie:)) Który z fotelików doradzacie Maxi-Cosi Easy Fix Isofix Base - /93.95/ czy może Maxi-Cosi Easy Base (2009) - /67.95/?

Wybaczcie dziewczyny, ale nie mam pojęcia:)
* w nawiasach napisałam cenę w funtach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny dzisiaj dopiełam do stoka daszek p.słoneczny Teutonji i supper! kupiłam go do peg perego ale do stoka idealnie piszę o tym wrazie czego na lato jak znalazł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuję serdecznie Dziewczyny!

Faktycznie spadły z ceny byłam na tych stronach tydzień, maksymalnie 2 temu były po 1199-1250 funtów.

Dla przykładu podam 2 stronki:

http://www.bambinodirect.co.uk/products.asp/subcatID/95/BrandName/Stokke?source=11&wgsource=webgains

http://www.backinaction.co.uk/xplory

Sama już nie wiem gdzie go zamówić... Mam jeszcze troszkę czasu, bo rozwiązanie dopiero na wrzesień. Nie jestem jeszcze do końca przekonana, nie widziałam tego wózka w realu jedynie prezentację na stronie Stokke. W zasadzie ufam informacjom, które są w int.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (72 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...