Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

i dolna torba do wozka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A zapomniałam dodać moskitiera jest również w zestawie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wszystko się zgadza kupiłam Stokke w listopadzie 08 i płaciłam 3100 dostałam spory rabat w Mama I ja, ale cena była wtedy dużo niższa 3499zł, teraz wzrosły ceny ponieważ wzrósł kurs euro dlatego taka różnica:(

Co do dodatków do stokke w tej cenie wchodzi:
- gondola wraz z materacykiem i okryciem
- budka
- siedzisko spacerowe
- folia przecie deszczowa do spacerówki i gondoli
- polarowy kocyk
- stelaż

i to by było na tyle:)

resztę dodatków niestety kupić trzeba osobno.

Co do cen wózków w GB to ceny są w tej chwili dużo niższe niż napisałaś:)
np. nowy stokke kolor żółty, którego tu nie ma kosztuje 999 funtów
a inne kolory są już po 500/600 funtów!!! także duuuuuuuuużo taniej niż u nas:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witaj ja kupiłam sam spacerowy bo synek ma dwa latka w skład wchodzi tylko sam wozek z siedziskiem spacerowym lub + gondolka do tego folia i moskitiera. dodatkowo mozna dokupić śpiworki 3 do wyboru , parasol i plecak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witajcie Dziewczyny!
Jestem całkiem nowa w tym temacie zresztą będę mieć pierwsze dziecko więc doświadczenia nie mam żadnego.

Wózk Stokke b. mi się podoba szperałam troszkę po róznych stronach i nie b. wiem, co wchodzi w skład całego kompletu.

Ceny w PL to około 4000, ale nie są wyszczególnione dodatki.
Ceny w UK to 1199 funtów.

Proszę podajcie dokładnie, co wchodzi w skład i dlaczego jedna z koleżanek napisała, że nabyła Stokkera za 3100?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To jak już maleństwo wydobrzeje to daj znać jestem do 28 marca na miejscu potem lecę do Anglii, więc jeśli zdążysz chętnie się z Tobą spotkam:)
Jak by co łap mnie na maila, mail w profilu:)
Życzę duuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Agusia i Dima - jesteście bardzo miłe :) Do Agusi nawet nie mam daleko ale teraz nie wychodzę na spacery, bo maleństwo co chwila ma jakieś choróbsko - teraz siedzimy w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Myślę, że to kwestia odpowiedniego naciśnięcia zapadki:) Trzeba najpierw mocno docisnąć aż będzie charakterystyczne kliknięcie, a potem wyciągnąć równo siedzisko z zaczepów,jeśli zdobi się to nierówno druga zapadka się zablokuje.
A tak na marginesie jeśli masz w miarę nowy wózek to zaczepy muszą się wyrobić:) Ja miałam wcześniej poprzednią wersję Stokke i wyczepiało się dużo łatwiej siedzisko, niż ten który mam teraz,ale i tak jest o niebo lepiej niż na samym początku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aga jak ci się udaje wypiąć siedzisko z malutką? ja nie daję rady zastanawiałam się nad reklamowaniem tego nawet bez małego okropnie się wypina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

To i ja się dołączę:)
Więc z tym kierunkiem to siedzisko można zamontować w obu kierunkach i tak jak koleżanka wcześniej napisała niestety w pozycji leżącej jest tylko możliwość w kierunku do rodzica:( ale mnie to zupełnie nie przeszkadza ponieważ kiedy nawet mała uśnie przodem do kierunku jazdy jestem w stanie ją wypiąć i obrócić:)
Co do pałąka to fakt nie da się go wypiąć, można jedynie odkręcić go całkowicie, jest montowany na 4 łatwo odkręcające się wkręty.
Podnóżek jest ok regulowany do wzrostu dziecka, nóżki małej nie zwisają:) teraz mierzy ok 86 cm wzrostu.
Podbija się bardzo dobrze z dzieckiem w wózku, lekkie problemy zaczynają być jeśli się napcha parę kilo do koszyka na zakupy ale to nie jest jeszcze jest dramat po prostu trzeba użyć więcej siły:)

Jak coś zapraszam mieszkam na Morenie:), jeśli jest Ci po drodze możemy się umówić na testowanie wózka:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wejdę Adze w paradę i odpowiem ona zna lepiej wozeczek . ja mam od niedawna ale jak narazie jestem zadowolona pałąk się niestety nie odpina to moim zdaniem wielka wada jak dla mnie pozycja na płasko tylko w stronę do mamy. podbija ok. podnozek wystarczający ja mam synka dwa latka i jest moim zdaniem bardzo zadowolony! jak chcesz to jestem z małym codziennie na spacerach abyś sobie zobaczyła w terenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mam pytanie w kwestii spacerówki. Próbowałam wózek w sklepie ale z pośpiechu parę spraw mi umknęło. Poza tym nie mialam mojego maluszka przy sobie.
1. Jak to jest z pozycją leżącą? Czy da się ją zastosowac w obu kierunkach jazdy?
2. Czy pałąk da się wypiąc z jednej strony przy wsadzaniu dziecka?
3. W sklepie próbowałam podbijanie ale co w terenie, to w terenie, w dodatku nie miałam dziecka w wózku ;) Jak Wam się podbija wózek pod krawężniki? Chodzi mi o spacerówkę.
4. Podnóżek wydaje mi się mały - czy to nie przeszkadza starszemu dziecku np. 2-latkowi? Czy nóżki nie wiszą pomimo podnóżka?
Ech, chciałabym miec koleżankę z takim wózkiem, to bym sobie wszystkiego popróbowała, żeby miec swiadomośc przy zakupie :) Wózek idealy nie jest, jak każdy, ale bardzo mi się podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie szkodzi nawet nie zauważyłam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki bardzo za odpowiedż i przepraszam za napisanie imienia z małej litery! ale zawsze szybko piszę chyba jednak kupię. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja mała ma w tej chwili 86cm i jeszcze ma luz jakieś 15 cm na długość. Jest super wygodny i fajnie pasuje z wózkiem nic nie przeszkadza, a z nie oryginalnym to przez tą rurę mogą być faktycznie problemy. Jak przykrywałam małą grubym kocem to strasznie mnie to wkurzało:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aga męczy mnie ten śpiworek tamten co kupiłam się nie sprawdził ! zastanawiam się nad orginalnym ale czy będzie dobry na następną zimę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja chyba poczekam do 31 marca i wtedy zamówię jak już będę miała pewność że je mają:) Ale dzięki dima dobra robota!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

oczywiście te dwie jedynki na początku to mialy być wykrzykniki sory ale tak szybko piszę. oni do nas raczej nie wysylają jak ktoś ma kogoś w Anglji czy Szkocji czy Irlandji to tylko tak przez kogoś ale to juz blizej niz stany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny 11 znalazlaam!!!! na stronie angielskiej zaraz podam wam namiary nie potrafię wkleić. czyli ci ze stoka na polskę nic nie wiedzą a odpowiadają na odczepnego poświęcilam na to parę wieczorow podaję www.kiddicare.com pozdrawiam was ps. to jest przed-sprzedaz zamawiać mozna teraz ale zaczną dopiero od końca kwietnia pa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no Miska duza byla, ale w mama i ja maja z dupy zrobiona te ekspozycje, bo nie maja zaczepionej na sztywno gondolki i sie buja (bez klipsa mocujacego jest zalozona na kazdym wozku) u nas Kuba byl sporo mniejszy od miski w czasie po urodzeniu , ale w wieku 3 msc mial juz 7,5 kg i 74, i mimo zimy miescil mi sie w kobinezonie, pewnie pojezdzilabym z nim do 6msc, ale niestety maly uparciuch zaczal siedziec :)
ale powiem szczerze ze kajko teraz urodzil sie na 59 cm dlugosci, juz ma ponad 62.. i w zasadzie zastanawiam sie czy mi do 6 msc wejdzie na dlugosc...... w gondole....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

Czajnik elektryczny (3 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego czajnika elektrycznego

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...