Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

obejrzałam sobie dokładnie tego stokka w sklepie

i powiem tak...stelaż jest rewelacyjny, nie wiem jak spacerówka bo akurat nie było na ekspozycji ale gondola to jakaś pomyłka...w ogóle mi się nie podoba-Miske musiałabym w wieku 2 miesięcy do spacerówki przesadzić

lipna ta gondola jak nie wiem, mogliby ją nieco dopracowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

buuuuuuuuuuuuuu ,no to na razie lipa :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak jak obiecali mi dealerzy z Krakowa, dziś dostałam maila z odpowiedzią w sprawie tapicerek z serii MOODS oto odpowiedź:

Witam!
Dowiedziałem się odnośnie zestawu i jest to wersja limitowana wyłącznie dla 2 sklepów internetowych w Stanach!!!

No to niestety lipa dopóki dotrze ze Stanów do Europy to raczej marne szanse na zakup:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam was bylam w mama i ja nie bylo dziś mojego ulubionego kąpetętnego sprzedawcy. babki ktore byly stwierdzily ze nie mogą zamowić bo o nowych nic nie wiedzą! po usilnych prożbach postarają się dowiedzieć w tygodniu. ale jak ma to być taka cena to ja dziękuję! trzeba dalej szukac w internecie wejdę teraz na kraje skandynawskie! pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziś dostałam maila od dealera z Krakowa z odpowiedzią w jakiej cenie można zamówić tapicerki, więc zwykłe standardowe kolory w cenie 1099 !!!
Natomiast czy jest możliwość zamówienia serii moods dostanę odpowiedź w poniedziałek gdyż nie maja tych modeli w swoim cenniku.
Także jak tylko się czegoś dowiem zaraz dam Wam znać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ok to czekamy na wieści:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jutro podjadę do mama i ja i zapytam szukalam dzisiaj znowu ale narazie nic . jutro napiszę co mi odpowiedzieli. pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Szkoda nie wiedziałam a był taki sympatyczny wszystko można było z nim załatwić (przysłał mi zupełnie nieodpłatnie gumki z napisem stokke do zamka:) szkoda naprawdę:(

Dziś napisałam do stokke na ich oficjalnej stronie a pro po tapicerek m.in tej nowej i wiecie co mi odpisali? że można zamówić u dealera wózków stokke ale coś mi się nie chce wierzyć bo jak pytałam się o tapicerki w Mama i Ja to nie mieli zielonego pojęcia że można je zamawiać:( Więc już nie wiem o co chodzi :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Pan Zych juz u nich nie pracuje jak pisałam do niego w listopadzie to napisał mi ze niestety juz nie pracuje dla tej firmy :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam serdecznie prosze o kontakt cce kupic taki wozeczek moj nr tel 516 020 649
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

podobno już sie nie zajmuje stokke.tak nam powiedzili w mama i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

;) Może warto napisać maila do Pana Zycha od Stokke czy jest możliwość sprowadzenia? Dziś napiszę to wam powiem co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no nic musimy uzbroić się w cierpliwość i szperać! dzisiaj szukam ze zdwojoną silą ! NIE POPUSZCZĘ DOPUKI NIE ZNAJDĘ! pozdrawiam was!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wczoraj widziałam babki na spacerze właśnie z turkusową spacerówką super wyglądała na tle białego śniegu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak turkusową:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

niebieska czy turkusowa?? ja chcialam dokupic turkusowa, ale mi sie odwidziala i dobrze bo teraz chce ta czarno-biała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziewczyny ja też szperałam w internecie poszukując strony z tymi tapicerkami w Europie i nic:( Niestety nie ma:( Ciekawe ile to potrwa żeby kupić je np w Wielkiej Brytanii bo tam mam taką możliwość ale w Polsce to raczej niemożliwe:(
Myślę że rozmiar wózka jest taki sam:)
Ja teraz czekam na niebieską tapicerkę, którą właśnie zamówiłam w GB bo miałam dylemat przy zakupie wózka na który kolor się zdecydować w końcu zostałam przy pomarańczowym a niebieską dokupuję bo jest ich więcej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

bedę jesli spacerówka ma ten sam wymiar, bo mocujesz je przeciez z tylu na tych zaczepach, a klips od mocowania nie styka sie z tapicerka :)
ja zachoworowałam na ten czarno niały z akcentem czerwonego ... miodzio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witajcie! caly czas myślę jak zalatwić te kolorowe tapicerki wczoraj zmarnowalam sporo czasu na szukanie po stronach europejskich i nic! dziś jak maly zaśnie znowu poszperam! tak misię spodobal zestaw z oliwką! tylko czy skoro zrobili innowacje ze spacerowką to mocowania nowych tapicerek będąpasowaly do naszych?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ja niestety nie miałam jeszcze parasolki dopiero zamierzam kupić ja bliżej lata:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...

ponadprzeciętnie inteligentny trzylatek (68 odpowiedzi)

Może ktoś miał podobną sytuację albo cokolwiek potrafi doradzić. Od września zamierzam posłać...