Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki to jednak kupię pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja najpierw mialam zwykla parasolke (zagineła chociaz dobrze działała) teraz mamy orginal i tez sie sprawdza :)
spiworka nie uzywam bo kubon by nie wysiedzial wystarcza kombinbezon, ale teraz znow u nas stokke dziala jako gondolka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

kupilabym nawet za tą cenę ale synek z butami się nie mieścil to szkoda pieniędzy. szukam caly czas na stronkach europejskich tych nowych tapicerek jak coś znajdę to wam napiszę. jeszcze pytanie do Agusi czy dopinalaś latem parasolkę ? bo boję się ze nie będzie zdawala egzaminu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak to prawda:) Moja córka jest na szczęście bardzo drobniutka i jeszcze wchodzi w śpiworek od stokke ale w przyszłym roku to już chyba nie będzie:( Na szczęście planuję za rok drugiego dzidziusia i małej pozostanie jeździć w jakiejś parasolce:)
Ale z powodu strasznie wysokiej ceny za śpiworek do stokke można Ci tą profanację wybaczyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziewczyny zrobilam wielkąprofanacje i dokupilam do stokka spiwor xlandera!. mogliby pomyslec o tych trochę większych dzieciaczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Widziałyście dziewczyny te ceny na allegro wózków Stokke nie wiem ludziom chyba się totalnie w głowach poprzewracało:)
Ja sprzedałam cały komplet za 2400 + plecak a tu same spacerówki po 2500 i to jedna 5 letnia!!! W sklepie nowy cały komplet można kupić za 3100zł:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak to trzeba przyznać jeśli chodzi o reklamacje to firma jest I klasa:) żadnych problemów i żadnego naprawiania od razu nowy sprzęt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja od razu nie zauważyłam,za to mój mąż od razu ty tam sie kolora przygladasz a zobacz jak switnie spacerówka sie wpina, wiec wtedy i ja ujrzałam, bo szczerze mówiąc oglądałam głownie tapicerki ;p hehe nam mocowanie spaceróki uszkodzili w transporcie w samolocie, ale dzięki temu stokke dal nam cała nowa spacerówkę a nie tylko klipsa, fajna sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Też mam ten problem, mam akrylowe pazury i ciężko się wypina spacerówkę ze stelaża to fakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

pewnie dlatego ze te sie tak zacinajo! u mnie strasznie musze mocowac sie w rekawiczkach bo polamalam paznokcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A zauważyłyście nowe mocowanie na stelaż spacerówki? Ciekawa zmiana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Niestety nie mają jeszcze:( Na oficjalnej stronie Stokke jest wzmianka i przekierowanie na allmodernbaby.com ale Ci do nas nie wysyłają niestety:(
ja mam jedynie możliwość zakupu na angielskim ebayu może tam sie pojawi ale to pewnie dopiero za jakiś czas:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ciekawe czy na amerykanskim ebay-u majo? czasami wysylajo do nas ale kolory fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Kurcze też bym była zainteresowana kupnem ale zupełnie nie wiem jak to z tym cłem niestety:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja mam przyjaciółkę w usa :) sciągnac to nie problem, byleby cła nie dowalili..... bo wtedy masakra..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Też bym sobie sprawiła, ale na razie dostępne są tylko w Stanach i Kanadzie:(((

Koszt - budka, parasolka, termos na butelkę, przybornik x2 199$

Żółty zestaw 1200$ Seria limitowana

Pewnie tak szybko do nas nie dotrą albo i wcale tak jak zwykłe kolorowe tapicerki - brak możliwości nabycia w Polsce:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

czarno biały cudo !!!!! może kupie sobie nowy zestaw obić !!! piekne są !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Stokke Xplory 2009 Nowy kolor i akcesoria!!! Co sądzicie:)?

image

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki :) obejrzę sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Składanie kół służy przede wszystkim po to aby wjechać i zjechać po schodach bez większych problemów:) i właśnie to łatwe ciąganie po plaży:)
Co do gondoli jest nie za duża, jak przejrzysz poprzednie wątki wkleiłam zdjęcia kremowej gondolki to sobie obejrzyj:)

Ja właśnie kupiłam sobie nowego Stokke w listopadzie i trzymam gondolę dla drugiego dziecka:) Moja mała jeździła w Mutsy ale gondola także nie była duża 30 stycznia się urodziła a pod koniec kwietnia już jeździła w spacerówce, prężyła się i strasznie płakała w gondoli, chyba była ciekawa świata:)

Polecam filmik instruktażowy:)

http://www.youtube.com/watch?v=mxNheoaTnlg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jest sens karac dwuletnie dziecko? (29 odpowiedzi)

Dziewczyny, moj maz ostatnio za zle zachowanie zaczal sadzac synka do kata. Maly wtedy bardzo...

Jaki wózek lepiej (26 odpowiedzi)

Podoba mi się taki...

animator zabaw na urodziny (15 odpowiedzi)

Hej, czy mogłybyście polecić animatora na urodziny w domu dla sześcioletniego chłopca? Chodzi mi...