Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dla kobiety która wychodzi na spacerek przed domek w dzielnicy willowej na prostych chodnikach bez krawężników żeby nie podbijac i do parku....:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

No cena powalająca,z gondolką faktycznie pieknie się prezentuje ale ja uważam,że waga jego 37kg jest chyba dla matki-pudzianki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

jeszcze jeden w stylu retro:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=649
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ale każdy kupuje to co mu się podoba ... a jak kogoś stać to tylko się cieszyć:)) mnie naprzykład baardzo podobają się te wózki ale tylko gondole spacerówka już mi się nie podoba a za samą spacerówkę tyle bym nie dała..:/ choć nie uważam zeby wózek nie był wart swojej ceny bo go nigdy nie dotykałam i nei wiem jak się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

carrie, jejku zabojcza cena ........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

można jeszcze dodać że w gondoli są bardzo fajne dwie kieszonki przy nózkach na jakies akcesoria a po bokach gondoli dwie płaskie kieszenie na naprawde długie uszy gondoli do jej przenoszenia...
a w spacerówce podpórka do postawienia jej na ziemi jako leżaczek....
można dokupić do do wózka baaardzo obszerny plecak zapinany na rączkę wózka parasol gięty w 2 miejscach oraz pakowną torbę na kółkach na cały wózek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

aleksandra wejdz sobie na stronę
:http://www.stokke-stroller.com/pl-pl/stokke-xplory-stroller/endorsements/stokke-xplory-in-sex-and-the-city-the-movie.aspx

i zobacz filmik tam jest wszystko bardzo fajnie pokazane... wiadomo że przez producenta to w samych superlatywach ale sama ocenisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

wiem,że bedzie trochę nie na temat,ale jeśli ktoś krytykuje cenę Stokkusia to musi wiedzieć,że nie jest on już od dawna najdroższym wózkiem na rynku...wkleję link Silver cross i zobaczymy co powiecie o tej cenie:)))

http://allegro.pl/item503036263_angielski_wozek_silver_cross_balmoral_nowosc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A widzisz bo troche mnie zaintrygowalo to pionowe polozenie. Bede szczera to zupelnie nie moj typ wozka ale doceniam mila i obszerna odpowiedz na wszystkie pytania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Spacerówka ma 3 pozycje ułożenia siedzonka
1. zupełnie na leżąco zdjęcie z czerwoną tapicerką
2. półsiedząco
3. i tak jak zauważyłać zupełnie w pionie gdyż wózek ma jeszce jedną ciekawą funkcję spełnia rolę krzesełka do karmienia, jeśli jesteśmy gdzieś na mieście możemy bez problemu dostosować wysokość wózka do wysokości stolika:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

:) nawet nie zauwazyłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Przepraszam stelaż oczywiście piszemy ż:) chyba lekko jestem zmęczona chyba czas się położyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

a rzeczywiscie :) w dziecko nie jest za bardzo nie wiem....... pionowo w tym wozku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jeśli przyjżysz się zdjęciom na samej górze wątku to z przodu na stelarzu jest widoczna złożona pomarańczowa torba- to jest właśnie torba na zakupy, która po rozłożeniu pomieści naprawdę niewyobrażalną ilość zakupów ( potrafiłam w niej przywieźć z 20 kg zakupów z carrefoura:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Miło mi, że mogę Tobie pomóc:)
Pomimo wyglądu stailny jest bardzo, wiele osób pyta mnie na ulicy czy się nie przewróci:) Ja na to, daje im poprowadzić i są zaskoczeni :( mówią, że żeczywiście jest stabilny choć wygląd tego nie potwierdza:) Moja 2 letnia już córka ma czasami jakieś "jazdy" w wózku rzuca się na wszystkie strony i nie zdecydowałabym się wozić jej gdybym miała choć cień wątpliwości,że się przewróci.
Co do gondoli to jak widać na załączonych wyżej zdjęciach jest dość obszerna, niektórym wydaję się mała ale sama zdoświadczenia wiem, że gondolki używa się max 4/5 mieś, a spacerówka Stokke jest tak skonstuowana aby można było przewozić 2 mieśięczne niemowle. Moją córkę wcześniej woziłam Mutsy, Luną Mamas&Papas, i w żadnej spacerówce nie przesypiała całego spaceru:)
Ochrona przeciwdeszczowa oczywiście jest zarówno na gondolę i spacerówkę zakrywa całą część także o jakimkolwiek zmoknięciu nie ma mowy.
Składanie jest łatwe, może jeden minus to to, że kiedy siedzonko spacerowe jest skierowane w kierunku rodzica to aby złożyć wózek trzeba najpierw wyjąć podnóżek a potem dopiero siedzisko ot jedna czynność więcej.
Waga wózka to 12 kg łącznie ze stelażem.

W razie czego chętnie odpowiem na dalsze pytania:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

nie ma miejsca na zakupy pod wózkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Wersja z gondolą:)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

na razie nie potrzebujemy wozka ale przy drugim dziecku to kto wie czy to nie bylby wlasnie ten ;)

Czy jest stabilny?
Czy dziecku jest w Nim wygodnie ?
Czy ma jakas ochrone przeciwdeszczowa?
Czy łatwo sie sklada aby przewozic go w samochodzie?
Czy jest ciężki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dlaczego:(? Po to zalożyłam ten wątek aby ewentualnie pomóc innym:) ale czasami zastanawiam się czy słusznie bo wielu osobom to chyba sie nie podoba:( wiem, że na forach kiedy pisze się anonimowo można spodziewać się wszystkiego ale jest mi trochę przykro:(
Śmiało więc odpowiem na każde Twoje pytanie odnośnie Stokke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...

Fajne gry (planszowe, zręcznościowe) dla 5-7-latków (87 odpowiedzi)

Dziewczyny - może napiszecie jakie gry sprawdzają się w przypadku Waszych dzieci? Po które często...