Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

stelaża oczywiście ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dominika część zdjęć podróbki jest tu niby na pierwszy rzut oka wygląda jak oryginał ale ostatnie zdjęcia częśći stelarza pokazują jakie niedoróbki ma wózek
http://www.aliexpress.com/store/product/Pink-Stokke-Xplory-2013-the-most-popular-baby-stroller-the-acccessories-for-chooise/907184_738007264.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak, dokładnie o tym. A winter kit i śpiworek to już chyba pani sprzedała właśnie http://allegro.pl/winter-kit-spiworek-do-stokke-i3009842018.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hmm mówice o tym linku co ja wkleiłam że niby słynna pani w białych kozaczkach? Zaczynam się bać ile Wy wiecie o tych aukcjach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

A czy jest możliwość wstawienia zdjęć tego nie oryginalnego Stokke?

Pewno niejedna z osób, które mają te wózki, a nie dostały paragonów chętnie porównają i się uspokoją, że mają oryginały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Tak to Pani w słynnych już białych kozaczkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej, ja też się zastanawiałam kiedyś nad tym Stokke niebieskim, ale on z 2010 więc za chwilę już koniec gwarancji. Acha, ten wózek był już chyba z rok temu wystawiany na allegro, tylko było więcej zdjęć m.in pani w białych kozaczkach. Kto czyta forum wózkomanię będzie wiedział o co chodzi. Poproś o dokładne, bieżące zdjęcia, bo tutaj to co zdjęcie to z innej parafii, a i przez ten rok mogło śladów użytkowania i zniszczenia dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Nie nie w żadnym wypadku. Rozszerzona gwarancja jest o rok czyli 2 + 1 rok rozszerzonej co daje łącznie trzy lata. Bzdurą jest 5 więc w to absolutnie nie wierz. To ta Pani z linku z niebieskim Stokke Ci tak napisała? Poproś ją o skan rozszerzenia i będzie jasność ;) Ale jestem 100% pewna tego co napisałam wyżej :)

Co do fotelika wszystko zależy jakie masz fundusze, MC jest najtańszy potem Go i na końcu Sleep ale tego ostatniego nie kupiłabym ze względu na wagę. Ja miałam MC cabrio Fix i córa podróżowała nim do 1,5 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz. A orientujesz sie moze na ile jest przedłużana gwaracja? jak komuś koncza sie 3 lata bo Pani z allegro napisala mi ze na kolejne 3 albo 5 co mnei zdziwilo ma to sprawdzic jak cos bede chciała zdjęcia oczywiście zanim kupic i ona wysle mi wózek. Za daleko mam zeby jechac do niej :) a który fotelik byś mi poleciła sorki ze Cie tak męcze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ivetta przede wszystkim nie kupuj wózka bez zdjęć real !!! To, że ktoś sprzedaje wózek i wstawia zdjęcia katalogowe już jest podejrzany także ja bym sobie darowała ten pierwszy link.

Zobacz tu jest chińska podróba dla zwykłego kowalskiego zdjęcia na samym dole mogą nie świadczyć o podróbce a jednak to jest podróba...

http://www.aliexpress.com/item/2011-stokke-xplory-Stroller-i-year-Guarantee-100-New-Baby-Pram-Stroller-Infant-Pushchairs-Baby-Travle/510827954.html

Wydaje mi sie, że lepiej kupić używany na gwarancji od kogoś. A nie od sprzedawcy niewiadomego pochodzenia

Co do ceny
musiałabyś sobie wszystko przeliczyć po kolei :)
Tak wiec wózek 2 w 1 kosztuje ok 4 tysięcy
Torba na pieluchy 400
Śpiworek 420
Summer Kit 600
Winter kit 1000

Czasami lepiej kupić cały zestaw używany na gwarancji niż nowy i to nie wiadomo skąd.

Co do Maxi Cosi oczywiście że można ale trzeba dokupić adaptery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Agusia już zdecydowłam chce stokke :) szukam po aukcjach moze uda mi sie kupic uzywanego w dobrym stanie wiem zey patrzec czy jest oryginalny. Niestety nie znam różnic ale chciałabym kupic na przedłuzonej gwaracji i tylko za takimi sie rozgladam :) majac paragon bede wiedziala czy nie podróba. Co sadzicie o aukcji na allegro

http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-v3-gleboko-spacerowy-sklep-i3002922445.html

bo jest jeszcze zestaw uzywany na przeduzonej gwarancji w jego skład wchodzi:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2987775802&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

czy to nie za drogo? wsumie duzo rzeczy sama nie iwem czy bardziej oplaca sie uzywany za 4tys czy nowy za 3,4tys i systematycznie dokupować. Albo wogole kupic takiego samego golego w takim kolorze jakbym chciala bez :) uzywanego za 2800 tez v3 jest na allegro i potem dokupowac bajery :)

doradzcie :) a co do fotelika izi sleep juz widzialam jest rzeczywiscie bardzo ciężki i wąski w porównaniu do innych a wkładke dla niemolaka jak sie wyjmie widac styropian przez dziury w materiale ktorymi pasy wychodza jakas masakra i to był oryginalny w sklepie. Izi go nie widzialam ale jest lzejszy i chyba na niego sie zdecyduje bo mimo wszystko wewnątrz jest większy od sleepa chyba :) czy moze postawić na maxi cosi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Crusi można kupić i sprawdzić cenę tutaj :)
http://4kids.com.pl/produkty/szukaj/2?keyword=crusi&category_id=
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Gosia niestety podrób jest coraz więcej, ja akurat orientuję się jakie sa różnice i oglądając go od razu bym wiedziała że to nieoryginalny produkt :( To niestety tak jak z wieloma rzeczami podróbki były są i będą :(

Współczuję Ci :(

Może wstaw fotkę a ja opiszę go i postaram sie zwrócić uwagę Wam na co patrzeć przy zakupie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ivetta opinie będzie wiele, zarówno negatywnych, choć większość osób które je używają raczej ocenia je dobrze.

Najlepiej byłoby znać kogoś i móc wypróbować go w terenie i samemu ocenić :) lub po prostu odwiedzić sklep :)

Co do fotelików, różnica jest dość spora. Go jest lżejszy nie rozkłada się na płasko jest mniejszy i inaczej wygląda. Natomiast Sleep jest ciężki, rozkłada się na płasko. Oba można montować bezpośrednio na stelażu Stokke. Jedyną rzeczą na którą warto zwrócić uwag to to, że Sleep nie dedykowany Stokke potrzebuje adapterów a taki ciężki fotelik + adaptery nie jest polecany przez Stokke ze względu na niebezpieczeństwo wypięcia się lub pęknięcia adaptera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

P.Andrzej to przedstawiciel Stokke na Polskę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Ehh... Przepraszam- wkradły się mi literówki (za sprawą korekty, której nie umiem niestety wyłączyć) ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam ponownie,

Któraś z was wcześniej pisała, że wózek z aukcji, do której link wkleiłam to wózek jednej z wózkomaniaczek... Awięc po wizycie w serwisie Mama i ja dowiedziałam się, że kupiłam PODRÓBĘ. Oczywiście sprzedająca nie odpowiada na maile.
Nawet mi do głowy nie przyszło, że podrabianie się wózki! Najgorsze, że teraz to ja będę miała problem z jego sprzedażą.
Przestrzegać sięc wszystkie dziewczyny: sprawdzanie wszystko i nie wierzycie w "nieudane prezenty", paragony u rodziny i inne tego typu ściemy... :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ja widzialam stokke crusi w mamas and papas w uk, i nawet przymierzylam moje corki, i dlaczego jak potrzebowalam taki wozek to nie mieli w ofercie...jest boski, ltwo sie wklada dzieci i to na dole tez, fakt blanka jest b.wysoka, ale Nell super pasuje. a jak juz nie potrzebuje to wymyslili takie cudo, jest to dla mnie nr.1 na tandemy, aprzeszlam kilka i bylam zawiedziona, a ten stokke ma wszystko czego ja szukalam, teraz juz nie potrzebuje, ale wzdycham i zawsze jak jestem w poblizu to ogladam go sobie, cena z dwoma siedziskami , nbez gondoli 1150 funtow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dziękuje Aguś za odpowiedź myślałam o stokke crusi ale nie moge w żadnym sklepie w Polsce go znaleźć :(ceny też nie znam i mimo wszystko już inny stelaż a xplory ma to coś :) chociaż crusi też kusi :) a te opinie o wózku zwłaszcza jedna obszerna i wydająca się na rzetelną jest na stronie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,85698634,85698634,Stokke_Xplory_moja_opinia.html

to była moja pierwsza opinia którą preczytałam i kolejne tylko potwierdzały moje wątpliwości. Dopóki nie trafiłam na to forum :) i teraz duuuży dylemat mam :)
A wiecie może coś na temat fotelików izi go oraz izi sleep? czym się różnią i czy obie są dość duże bo niektore foteliki są bardzo wąskie. Czy różnica pomiędzy nimi to tylko to\o że sleep się rozkłada na leżąco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

P. Andrzejem? Kto to jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nietolerancja laktozy u niemowlęcia. (31 odpowiedzi)

Czesc wszystkim! Wielkrotnie czytalam Wasze wypowiedzi dotyczace nietolerancji laktozy u Waszych...

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...