Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no wlasnie dzieci mam niestandardowe, obie niestety, dlatego szybko maclareny weszly w droge, cos lekkiego itp, ale stokke jak najbardziej na tak, no i ta kolorystyka...no i naprawde ludzie niektorzy nie wiedza co pisza, ze to brzydki wozek, a i wyglad i funkcjonalnosc na plus...
ps.obie corki w 3 miesicu do spacerwek przenioslam, bo nie miescily sie w gondolce...nie pisze o stokke of course
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

potwierdzam moja córcia kończy jutro 5 miesięcy i nadal jeździ w gondoli tzn śpi bo już mamy galeriowy debiut spacerówki :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Izulucha moja jeździła do prawie 6 miesiąca w gondoli :) Kumpeli córeczka ma 7 i nadal jeździ :) Dzieci standardowych wymiarów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

stokke jest boski, ja w londku na osiedlu mijam ich przynajmniej z 5 dziennie, nowe, stare itp, a najlepszy jest wozek babki, ktora w torbie na dole trzyma swoje yorkie, zawsze mam usmiech wtedy hihi i wszystko w tej samej kolorystyce ;-)
ja jako juz podwojna mama duzych dzieci, uwazan nadal ze gondola mala jest niestety, ale wozek na pewno wygodny...i jak ktos ma fundusze to ja nie wahalabym sie, choc mowie o swoim dylemacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam ma Pani jeszcze ten wózeczek do sprzedaży?w czerwcu rodzi się mi córeczka i chciałabym taki fioletowy ale na nowy mnie nie stać.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jestem szczęsliwą posiadaczką i fanką wózka stokee i nie wyobrazam sobie juz uzywac jakiegos innego.Jest genialny: wygodnie sie prowadzi, super sie sklada zmiesci sie w kazdym samochodzie, lekki, spacerowka obracana.Nie trzeba fotelika w restauracji.Ma ciekawy i nowoczesny wygląd i mogłabym tak wymieniać dlugo, a te panie które go krytykuja nie miały z nim nigdy do czynienie wiec nie powinny sie wypowiadac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

Świetnie się śpi biorąc pod uwagę, że potrafi przespać ciągiem cały spacer nawet 3 godziny :) Obie córki nie miały nigdy problemu spać w kubełku a nawet bym powiedziała, że pozycję ma dziecko lepszą bo nie wisi jak to bywa w spacerówkach standardowych czyli rozkładanych na płasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

a tak poza tym mam pytanie do użytkowniczek stokke jak się śpi waszym dzieciaczkom w spacerówce?
ja na razie używam jeszcze głębokiego bo córcia za tydzień skończy dopiero 5 miesięcy i próbowałąm ze spacerówką i sama nie wiem jak jej było bo trochę marudziła ale może musi się przyzwyczaić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

hej ja również mam różowy jest cudny a kupiłam w 4kids w krakowie i sporo utargowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

agusia schowajcie ten języczek na suwaczku,omijane są Twoje posty z tego powodu ,chociaż dzidzia prześliczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

Dziękuję, zaraz do nich dzwonię:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

W Mamai Ja Gdańsk ostatnio był cały komplet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stokke xplory pink

Może ktoś się wie czy w jakimś sklepie w Polsce dostanę jeszcze stokke w kolorze pink z limitowanej edycji z zeszłego roku, najlepiej cały komplet z gondolką? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Do jakiego modelu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

czesc dziewczyny macie moze do sprzedania tapicerke do stokka i parasolke najlepiej w czerwonym kolorze pozdrawiam piszcie na febra2@wp.pl dziekuje stokke jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Aktualnie na allegro jeden jest :)
http://allegro.pl/stokke-stokke-xplory-kocyk-i2195602263.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

dzięki za odpowiedź, ale właśnie ciężko dostać z tej drugiej ręki:)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Andzia szukaj z drugiej ręki. To jest już stara kolekcja więc nowego nie kupisz. Natomiast wiem, że dość trudno go trafić bo z reguły sprzedawany jest w komplecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

witam,
poszukuję kocyka polarowego do starego modelu wózka....
proszę o pomoc:))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

hej. kupie wozek stokke w kolorze kawy z mlekiem nie wiem jak dokladnie nazywa sie ten kolor widzialam go raz jest ciemniejszy od standardowego kremowego lub ewentualnie czerwony. uzywany najlepiej w stanie bardzo dobrym tak do 2000 zł. jesli ktos ma prosze o kontakt luxluxuryshop@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka- jaka firma? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Pranie dywanu i kanapy - warto zamówić czyszczenie? (7 odpowiedzi)

ok ile kosztuje pranie dywanu takiego 200x160 i średniej wielkości kanapy? Ktos korzystał z...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...