Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

no wlasnie dzieci mam niestandardowe, obie niestety, dlatego szybko maclareny weszly w droge, cos lekkiego itp, ale stokke jak najbardziej na tak, no i ta kolorystyka...no i naprawde ludzie niektorzy nie wiedza co pisza, ze to brzydki wozek, a i wyglad i funkcjonalnosc na plus...
ps.obie corki w 3 miesicu do spacerwek przenioslam, bo nie miescily sie w gondolce...nie pisze o stokke of course
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

potwierdzam moja córcia kończy jutro 5 miesięcy i nadal jeździ w gondoli tzn śpi bo już mamy galeriowy debiut spacerówki :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Izulucha moja jeździła do prawie 6 miesiąca w gondoli :) Kumpeli córeczka ma 7 i nadal jeździ :) Dzieci standardowych wymiarów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

stokke jest boski, ja w londku na osiedlu mijam ich przynajmniej z 5 dziennie, nowe, stare itp, a najlepszy jest wozek babki, ktora w torbie na dole trzyma swoje yorkie, zawsze mam usmiech wtedy hihi i wszystko w tej samej kolorystyce ;-)
ja jako juz podwojna mama duzych dzieci, uwazan nadal ze gondola mala jest niestety, ale wozek na pewno wygodny...i jak ktos ma fundusze to ja nie wahalabym sie, choc mowie o swoim dylemacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam ma Pani jeszcze ten wózeczek do sprzedaży?w czerwcu rodzi się mi córeczka i chciałabym taki fioletowy ale na nowy mnie nie stać.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Jestem szczęsliwą posiadaczką i fanką wózka stokee i nie wyobrazam sobie juz uzywac jakiegos innego.Jest genialny: wygodnie sie prowadzi, super sie sklada zmiesci sie w kazdym samochodzie, lekki, spacerowka obracana.Nie trzeba fotelika w restauracji.Ma ciekawy i nowoczesny wygląd i mogłabym tak wymieniać dlugo, a te panie które go krytykuja nie miały z nim nigdy do czynienie wiec nie powinny sie wypowiadac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

Świetnie się śpi biorąc pod uwagę, że potrafi przespać ciągiem cały spacer nawet 3 godziny :) Obie córki nie miały nigdy problemu spać w kubełku a nawet bym powiedziała, że pozycję ma dziecko lepszą bo nie wisi jak to bywa w spacerówkach standardowych czyli rozkładanych na płasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

a tak poza tym mam pytanie do użytkowniczek stokke jak się śpi waszym dzieciaczkom w spacerówce?
ja na razie używam jeszcze głębokiego bo córcia za tydzień skończy dopiero 5 miesięcy i próbowałąm ze spacerówką i sama nie wiem jak jej było bo trochę marudziła ale może musi się przyzwyczaić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

hej ja również mam różowy jest cudny a kupiłam w 4kids w krakowie i sporo utargowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

agusia schowajcie ten języczek na suwaczku,omijane są Twoje posty z tego powodu ,chociaż dzidzia prześliczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

Dziękuję, zaraz do nich dzwonię:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory pink

W Mamai Ja Gdańsk ostatnio był cały komplet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stokke xplory pink

Może ktoś się wie czy w jakimś sklepie w Polsce dostanę jeszcze stokke w kolorze pink z limitowanej edycji z zeszłego roku, najlepiej cały komplet z gondolką? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Do jakiego modelu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

czesc dziewczyny macie moze do sprzedania tapicerke do stokka i parasolke najlepiej w czerwonym kolorze pozdrawiam piszcie na febra2@wp.pl dziekuje stokke jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Aktualnie na allegro jeden jest :)
http://allegro.pl/stokke-stokke-xplory-kocyk-i2195602263.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

dzięki za odpowiedź, ale właśnie ciężko dostać z tej drugiej ręki:)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

Andzia szukaj z drugiej ręki. To jest już stara kolekcja więc nowego nie kupisz. Natomiast wiem, że dość trudno go trafić bo z reguły sprzedawany jest w komplecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

witam,
poszukuję kocyka polarowego do starego modelu wózka....
proszę o pomoc:))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SPRZEDAM STOKKE żółty

hej. kupie wozek stokke w kolorze kawy z mlekiem nie wiem jak dokladnie nazywa sie ten kolor widzialam go raz jest ciemniejszy od standardowego kremowego lub ewentualnie czerwony. uzywany najlepiej w stanie bardzo dobrym tak do 2000 zł. jesli ktos ma prosze o kontakt luxluxuryshop@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...

poleccie mi jaks zabawkę dla rocznego dziecka (121 odpowiedzi)

Moja córeczka skonczy niedlugo roczek. Zastanawiam ,co mam jej kupić???Dodam, ze ma ju...

księgowa?? czy warto? (40 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...