Stomatolog dla rocznego dziecka

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Drogie mamy proszę polećcie mi dobrego dziecięcego stomatologa w Trójmieście. Mam dziecko 14 mcy i jakis czas temu zaczął się problem z ząbkami. Chciałabym zapisać dziecko do dobrego specjalisty, który poradzi sobie z naszym problemem. Proszę o radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Wiewiór.ka w Gdańsku.chodze z moim Aspergerem. Jedyne miejsce, gdzie daje sobie zrobić ząbki.polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Ja tez polecam Wiewior Ka. Zwłaszcza dr Wróblewską, leczyła kanałowo ząbki mojemu roczniakowi. To bardzo dobra dentystka, ma dużą wiedzę i doświadczenie, ząbki wyleczyła bardzo sprawnie i dobrze. Ma także bardzo dobre podejście do dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Dziękuję za odpowiedzi. Dziś poszukam nr tel i nas zapiszę. Długie są kolejki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Byliśmy w wiewiórce i jedyne co to od razu najlepiej leczenie kanałowe. Nie jestem zadowolona. Chciałabym udać się na konsultacje jeszcze do innego lekarza. Mozecie kogoś polecić? Może być spoza Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

To moze Klub Krokodyla w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

A ja wiewiórki nie polecam. Drożyzna. Nie wiem za co. Za telewizor na ścianie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

A jakiego dentystę dla dziecka polecasz? To gdzie jest tanio w obecnych czasach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Mój syn ma 10 lat. Na razie robimy tylko przeglądy, więc nie pomogę z leczeniem zębów. Na pierwszy przegląd poszłam z nim do Wiewiórki jak miał roczek, czyli jakieś 9 lat temu. Za przegląd i fluoryzację zapłaciłam około 200zł. Uważam, że to bardzo drogo. Tym bardziej, że trzeba chodzić 3x w roku. Nie zauważyłam lepszego podejścia. Mam nadzieję, że teraz trafisz do lepszego lekarza. Teraz na przegląd chodzimy tylko na nfz - kiedyś do studentów na gumed, teraz do mojego dentysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

My byliśmy u dr Wróblewskiej i nie polecam. Przedmiotowe podejście do pacjenta. Najlepiej od razu wchodzić w kanały, bo najszybciej, finansowo dla nich też bardzo korzystnie, a to że później mogą być problemy też z zębami stałymi (dzięki leczeniu kanałowemu mleczakow) to co z tego. Nie ich problem tylko rodzica i dziecka. Moze ktoś coś słyszał o dr Piosik i Buzak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

A skonsultowalas sposób leczenia zębów dziecka z innym dentystą? Czasem leczenie kanałowe mleczakow jest jedynym rozwiązaniem. Jestem ciekawa skąd Twoja opinia o przedmiotowym podejściu do pacjenta. Wydaje mi się, że stomatolog ma wiedzę i doświadczenie, jakimi nie dyspinuje rodzic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Właśnie chcę to skonsultować i dlatego szukam innego dobrego stomatologa żeby zasięgnąć drugiej opinii. Tak się składa, że rodzic nie jest całkowicie 'zielony' jeśli chodzi o stomatologię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Stomatolog dla rocznego dziecka

Wizyty dentystyczne niegdy nie są tanie ale jeśli cena przeglądu zębów u dziecka wynosi ok 100zl więcej niż w innych gabinetach to coś tu nie halo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....