Strajk mobilny - Gdańsk Centrum

Temat dostępny też na forum: Strajk mobilny - Gdańsk Centrum
Spotykamy się w piątek 30.10 o godz. 16.00 na parkingu przy Teatrze Wybrzeża w Gdańsku. Jedziemy w stronę Starówki oraz Starego Miasta.https://goo.gl/maps/RrcubEf595mX2aj7AŁączymy siłyBądźmy razem, bo tylko tak wygramyPieszych zapraszamy do formowania się za kordonem aut i podążaniem za nami tak długo na ile starczy sił lub ustawianie się z banerami wzdłuż ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku

nie ma Starówki. Jest np. w Warszawie. W Gdańsku jest Główne Miasto.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie ma Starówki, jest starówka, czyli obszar zabytkowej zabudowy, w Gdańsku zwany Głównym Miastem. Ile to jeszcze można tłumaczyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie ma Starówki, jest starówka, czyli obszar zabytkowej zabudowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Soros nie wiedział, już przeprasza i się poprawi zaraz ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale daj spokój! One pójdą za każdym "modnym" i "postępowym" hasłem. Starówka jest cool więc nie zabieraj im tego! Statek tonie ale jeszcze nie wyłączaj muzyki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

...bo to słoiki i jadą na Wrzeszcz

banda pomylonych dzieci i przyjezdnych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zmiana miejsca

Zmieńcie w końcu miejsce i spotkajcie się chociaż raz na Kowalach, Nowym Porcie czy innym miejscu i dajcie odsapnąć ludziom na głównym, chyba że odszkodowania chcecie płacić później dla osób, którym uległ pogorszeniu stan zdrowia zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Nie wspomnę już, iż nadużywanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych jest zabronione zgodnie z art 29 ust. 2 pkt. 1 Prawa o Ruchu Drogowym. Mam nadzieję, że Policja w końcu zacznie posługiwać się tym artykułem i będą się sypać mandaty (zgodnie z taryfikatorem 100 zł, jak wystawią mandat dla każdego po kolei to ładnie zwiększą budżet )
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 22

dajcie już spokój! dajcie żyć innym

przez ostatnie 2 tygodnie musze odbywać liczne badania i konsultacje lekarskie. Ze względu na COVID nie mogą mnie przyjąć na oddziale dlatego chodzę prywatnie w godzinach po południowo - wieczornych ze względu na Wasze strajki mobilne dojazd zamiast zajmować 10-20 min zajmuje ponad godzinę i to w dużym stresie i wsparciu Mapy Google.
Jeden, dwa dni jakoś zniosłem ale już kolejne dni stają się naprawdę uciążliwe.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 19

to była prośba po dobroci...

dodam tylko, że jeżeli dziś spotkam jakiś pojazd jadący ok. 5-10km/h na drodze o podwyższonej dopuszczalnej prędkości, z włączonymi światłami awaryjnymi i używającego do tego sygnału dźwiękowego to nagrania wysyłam do Drogówki i będę to robił tak długo, aż będę spotykał takie sytuacje. Mój poziom irytacji wzrósł na tyle, że mogę na to poświęcić te kilka minut. Więcej tracę na Was w korkach.
W przypadku braku reakcji na zgłoszenia, jestem też po konsultacji ze znajomym prawnikiem co można zrobić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

moim zdaniem to właśnie w strajku przeważają tacy jak TY

nawet za dobrze celu nie znają, ale mają fajny event. są egoistami, którzy chcą utrudnić życie innym. nie mieszam się do polityki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie o to chodzi w proteście, żeby było o nim głośno i był uciążliwy. W innym przypadku nikogo by nie interesowała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A masz świadomość że od dzisiaj nie powinno być protestów po tym co zrobił prezydent? Czy jesteś tam tylko dla selfika do mediów społecznościowych?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A coż takiego zrobił?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezydent.. prezydent to najwyżej dostał coś do podpisu.

Co i tak nie zmieni sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

smutek i żal

brawo platforma sp z o.o. firma córka Pani Merkel. Ludzie idą nawet nie wiedzą z jakiego powodu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

głośny strajk

Proponuję jeszcze rozpoczęcie strajku o 6 rano w niedzielę wyłącznie na Chełmie, Ujeścisku, Jabłoniowej i innych bardziej oddalonych od centrum miasta miejscach. zapraszam do dołączenia!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Trąbienie przeszkadza...

Trąbienie przeszkadza, ale łamanie praw człowieka nie przeszkadza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jarek płakał jak czytał

a trąbienie Rząd usłyszy i przestaną łamać prawa człowieka, tak? śmiech na sali....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu cyrk
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dyżurne szuje instruują "Polaków" o miejscu zbiórki - będą żądać oderwania Gdańska od Polski

Aktualnie w Warszawie faszyści atakują folksdojczy!!! A to dobre!!! Wreszcie sie ubawiłem! Wściekłe kobiety, prowadzone na zatracenie przez folksdojczy, wspierane przez der gazetę Wyborczą, opłacane przez żyda Solorza, wspierane przez bandziorów POlitycznych - Budkę i tą całą szajkę POlityczną z PO, podpierane przez polskojęzyczne żydowskie szczekaczki medialne i atak na nie bojówek faszystowskich! Aż chce się wyć z wściekłości nad tym ciemnym społeczeństwem, kiedy się widzi, że tylu naiwnych POlitycznie ludzi dołącza do ciemnogrodu, który żąda w Gdańsku oderwania Gdańska od Polski!!! "Polacy" psia ich mać!!! Więcej o "Polakach" w moich audycjach na YouTube ~Krzysztof Kornatowicz https://www.youtube.com/watch?v=CdyWlPM0gvE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Piotr Cyrwus w spektaklu pt. Zapiski Oficera Armii Czerwonej (34 odpowiedzi)

SCENA TEATRALNA RESTAURACJI TABUN ZAPRASZA! Tym razem zapraszamy Państwa na monodram Piotra...

Golden Hit"s Of 80' z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej (3 odpowiedzi)

"Golden Hits of the 80s Symfonicznie" - Największe Przeboje Lat 70/80/90 - Pierwszy raz w Polsce!...

Open'er Festival 2024 (27 odpowiedzi)

Do zobaczenia na 21 edycji Open'era!wiecej infromacji wkrótce! więcej