Seweryn - ocena (1) Niezwykła zabawa, super wydane pieniadze. Obsluga niezwykle uprzejma, w... Seweryn Adam - ocena (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa - podejście do klienta niezwykle fachowe,... Adam Maja - ocena (1) Pozytywne wrażenia po urodzinach dziecka zostają na długo. Wspaniała obsługa... Maja
Wiktoria - ocena (1) Najlepsza impreza urodzinowa mojego brata, dzieciaki bawiły się... Wiktoria Maja - ocena (1) Super zabawa dzieci mega zadowolone! Polecam dla wszystkich! Maja Ola - ocena (1) super miejsce na organizacje urodzin!!dzieci zadowolone. pozdrawiam Ola Dawid Góral - ocena (1) Polecam bardzo, dzieci bawiły się świetnie się bawiły, napewno będziemy... Dawid Góral Basia - ocena (1) Świetna zabawa, świetna obsługa i wspaniale spędzony czas. Bardzo gorąco... Basia Zofia - ocena (1) Super polecam świetna obsługa. Czas cudnie spędzony Zofia Kasia - ocena (1) Dzieci zadowolone pozdrawiam z rodzinką Kasia Aleks - ocena (1) Wszyscy w pełni zadowoleni, super obsługa i atrakcje, które spełniły nasze... Aleks Mirosław - ocena (1) super urodzinki super zabawa polecam Mirosław Krzysztof Masłowski - ocena (1) Super się bawiłem strzelając do znajomych Krzysztof Masłowski Mubi - ocena (1) Buło superpwooooloooo polecam Mubi Magda - ocena (1) Mega zabawa świetnie Magda Mirek - ocena (1) Super zabawa! Świetna organizacja całego wydarzenia Mirek Agnieszka - ocena (1) Super urodziny mój bombelek jest zadowolony. Mila obsługa polecma!!! Agnieszka Tomek - ocena (1) Świetne zorganizowane i dobrze przygotowane urodziny. Jak dla mnie 10/10 Tomek Mama Gosia - ocena (1) Fajne urodziny dla dzieciaczków, 10/10 Mama Gosia Anna - ocena (1) moja corka miala tutaj urodziny, super sie bawila i bardzo polecam to miejsce Anna