Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

najważniejszy plus - lokalizacja i sąsiedztwo starej dzielnicy ( dzięki temu szkołę, pocztę, biedronkę, o lidlu nie wspominając masz pod nosem). Jest również gdzie spacerować (chociażby staw na Wileńskiej).
minusy: 380 mieszkań, na pewno trafią się różni ludzie, będzie sporo wynajmujących, więc ciężko będzie zadbać o czystość klatek i terenu.
Jeśli chodzi o dewelopera to polnord to raczej średni poziom wykończenia, ale mnie np. nie stać na invest komfort, więc liczę się z tym, że może być trochę mankamentów, ale i tak zdecydowałem się na zakup :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś plusy?

Czy jest tu ktoś pozytywnie nastawiony do inwestycji?: ) Szukamy pierwszego gniazdka i zbieramy opinię, więc zapraszam do dyskusji co na plus co na minus:) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wedlug mnie wygląda całkiem nowocześnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklepy w pobliżu bloku sa, szkoly tez sa, nawet kosciol jest. Tam już nie ma na czym budować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie Ty widxisz krytyke ludzi, którzy chcą tam zamieszkać z rodziną?
Ja zauważyłem tylko negatywna opinie o nwestycji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gusta są różne. Nie krytykuj wyboru ludzi, którym się to miejsce podoba i chcą tu zamieszkać z rodziną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nic się nie martw o parkingi, jakoś to się rozwiąże. Zwykle jest tak, że najpierw zbudują się inwestycje, a potem wokół cała infrastruktura (szkoły, sklepy itd.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę, że przybiegły tu reklamy konkurencyjnych inwestycji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czego się spodziewacie po sporym bloku xd? Dla mnie jak na wysoki blok mieszkalny to całkiem ladne kolorki i nie ma się do czego doczepic w sumie :p
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z Maja, nie róbmy tragedii tam gdzie jej nie ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowieku daruj sobie naprawdę.. każdy może mieć gorszy dzień czy coś się mogło stać, ale oczywiście ludzie tacy są, że jak już mają wydać pieniądze to uważają się za lepszych i wszyscy mają im usługiwać Nie pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mimo wszystko według mnie powinna postarać się być milsza, bo jednak chcemy kupić mieszkanie, a nie zakupy spożywcze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwisz się, że ludzie chcą mieszkać na Morenie? To pożądana, rozwijająca się dzielnica, cokolwiek by tam nie powstało będzie miało wielu chętnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mailem też szybko odpowiadają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No takie typowe zagranie mi się wydaje. Nie ma się czego doczepić w skończonych osiedlach, to przyczepmy się do bałaganu na budowie XD Śmierdzi mi to działaniem innej firmy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł: ) jakby coś było nie tak, to jest to najszybsza droga do kontaktu z kimś odpowiedzialnym i ktoś mógłby szybko pomóc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie da się ukryć, że jest to jej praca xd i też spójrz na to z tej strony, że może akurat miała zły dzień czy coś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat to prawda cały syf leci do murapola powinni zatrudnić jakiegoś kolesia do sprzątania tych śmieci wywiewanych z budowy polnorda. I tyle....m
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kierownik sprzedaży jest tam tylko jeden facet poprzednia kierownik była beznadziejna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem na kogo trafiliście w biurze sprzedaży, ale moi znajomi opowiadali, że pani nie do końca była miła. Podobno odnieśli wrażenie, że odpowiadała na pytania jakby musiała tam siedzieć. Może akurat mieli pecha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry mechanik - gdzie? (25 odpowiedzi)

Kto poleci dobrego naprawde dobrego mechanika a nie partacza i zciemniacza ktory naciaga z okolic...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Wzgórze Hoplity (7 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...