Profesjonalne Studio Tańca Tango

Kursy tańca

Gdynia, Arendta Dickmana 56

Pierwszy taniec (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu i miłej atmosfery w szkole... Mariusz Kurs SOS przed ślubem (1) Rewelacyjny kurs tańca, instruktorzy godni plecenia. Bardzo kontaktowi i... Mirek REWELACYJNA SZKOłA TAńCA (1) Chodzę na zajęcia salsy w parach i jestem bardzo miło zaskoczona atmosferą... Kasia
Rewelacyjni Instruktorzy (1) Polecamy wszystkim narzeczonym kurs "SOS przed ślubem"! Zajęcia prowadzone... Beata i Michał Miejsce godne polecenia... (1) Tak jak w tytule, nie jestem profesjonalistką, ani ja ani mój mąż, ale to... Ania Renata - opinia (1) jak w powyższych komentarzach - świetna sala, atmosfera, parking, etc. A dla... Renata Cudowne miejsce! (1) Jestem zachwycona tym miejscem. Ogromna sala i profesjonalni trenerzy... kochająca taniec Ładna sala (1) Sala jest świetna, lustra robią duże wrażenie, prowadzący zajęcia mają dużo... Jarek Zdecydowanie polecamy! (1) Może będziemy się powtarzać, ale trzeba napisać, że zajęcia w tej szkole... początkująca Świetna szkoła (1) Polecam tą szkołę, atmosfera jest bardzo rodzinna, wyposażenie sali w 30m... A Marta - opinia (1) Świetna atmosfera, profesjonalnie prowadzone zajęcia. Diana i Maciej są... Marta wspaniali trenerzy (1) Fachowa i bardzo mila kadra. Nowa siedziba szkoly tanca na wysokim poziomie.... Bernard SCHUNGEL polecam (1) Super atmosfera, po kilku zajęciach mozna sobie nieżle już poradzić. Pomocni... A niezapomniane wrażenia i umiejętności (1) profesjonalnie prowadzone zajęcia miła atmosfera cierpliwi instruktorzy... domiś jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!! (1) Profesjonalni nauczyciele, ogromna sala , rewelacyjna atmosfera polecam innym... Stasiu Bardzo fajna szkoła (1) Polecam sprawdziłam kiki Szkoła warta uwagi (1) Można by wiele pisać o tym, że sala ma długą linię luster, że sala ma świetną... Marcin NAJLEPSZE STUDIO NA POMORZU (1) Studio Tango jest swietne uczeszczalam tam przez 4 lata gdy bylam w Polsce -... pink dot Są super! (1) Moi absolutni faworyci - a odwiedziłam jeszcze trzy szkoły tańca :) Wyjątkowo... xx Szkoła jest SUPER !!!! (1) Uczyłam sie w niej przez rok i to były jedne z najprzyjemniejszych chwil w... Paulina J.