krzysiek milczarek - opinia (1) Szybka dostawa, dobre ceny i przepyszne jedzenie krzysiek milczarek krzysiek milczarek - opinia (1) Bardzo polecam to miejsce, przesympatyczna obsługa, zawsze zaskakująco... krzysiek milczarek Joanna - opinia (1) Przepyszne jedzenie! Cudownie świeże składniki i super szybka dostawa. Kocham... Joanna
Pysznie ale drogo (1) Smaczne jedzenie, wszystkie dania, które próbowałam mi smakowały, świeże... Margareta Ceny za wysokie (1) Jedzenie pyszne, ale po remoncie ceny są zbyt wysokie. Przykładowo... Cyryl Nie wrócę (1) Ceny restauracyjne,ciasno,niekomfortowo,nadal czuć farbą po remoncie,porcje... Agnieszka Kiepsko (1) Jedzenie niedoprawione i mdłe. Ceny niedopasowane do produktu. 30zł za... włodek Jeśli wrócę to tylko, gdy ktoś mnie tam wyciągnie... (1) Byłam stałym klientem przed remontem. Zdarzyła się wpadka typu -... Była stała klientka ... (1) Z przykrością muszę napisać, że jestem nieco rozczarowana wczorajszą kolacją.... Gość nie najgorzej ale obsługa średnia (1) Byłam ostatnio z chłopakiem. Pikantność burrito i fajity "znajdowała się na... gość Jedzenie dobre, stosunek jakość/cena już gorzej (1) Jedzenie dobre nawet bardzo dobre, niestety żeby porządnie zjeść w Sauvamente... Cojones Przeciętnie. (2) Odwiedziliśmy to miejsce Ale nie wiem czy tam wrocimy. Zamówiłem burito z... Lukasz Zbyt drogo po remoncie (1) Bardzo długo czekałem aż skończą remont, ponieważ była to jedna z moich... Jon Nic ponad przeciętność. (3) Zastanawiające jest, że po każdej krytycznej uwadze na stronie pojawiają się... Rotor Fantastyczne jedzenie! (1) Dania były przepyszne, ciekawie skomponowane, polecam w szczególności... Ally Genialne, wysmakowane miejsce. (1) Jak w tytule. Polecam wszystkim. To jedzenie uzależnia. Wasyl Mniam mniam (1) Bardzo ciekawe menu, fajny wystrój. Na jedzenie nie czekaliśmy zbyt długo.... Ka Bez smaku (1) Burrito - źle wysmażona gumowa wołowina, poza ryżem dodatków nie stwierdzono,... Karol Polecam w 100 % (1) Jedzenie przepyszne, lokal ma bardzo fajny klimat, świetna obsługa, jestem... Marta Jak zawsze kosmos w gębie... (1) Jedzenie niesamowite, dziwne pyszne smaki, super przyprawy. Mega bomba to... Dan