Sylwia Misiak - opinia (1) Szkoła Rodzenia Supermama organizuje bardzo ciekawe webinary ze specjalistami... Sylwia Misiak Magdalena - opinia (1) Do szkoły rodzenia Supermama trafiłam w 6. miesiącu ciąży. Czułam się w niej... Magdalena Kamil - opinia (1) Od pierwszego kontaktu ze Szkołą Rodzenia Supermama czułem jako przyszły... Kamil
Aga - opinia (1) Świetne zajęcia. Super jest to, że można poznać opinie różnych specjalistów.... Aga Julia - opinia (1) Super szkoła! Dodatkowo organizuje webinary dla wszystkich z bardzo ciekawą... Julia Justyna - opinia (1) Konkretna wiedza przekazana w prosty i łatwy do przyswojenia sposób;) Justyna Gosia - opinia (1) Od początku ciąży korzystam z usług szkoły rodzenia Supermama. Wszystkie... Gosia Marta - opinia (1) Szkoła rodzenia godna polecenia, świetnie prowadzone kursy stacjonarne i... Marta Daga - opinia (1) Bardzo polecam! Skorzystalam z paru webinarow, gdzie dowiedzialam sie... Daga Olga - opinia (1) Jestem przeogromnie wdzięczna za Wasze webinary! Wiedza, którą przekazujecie... Olga Kinga - opinia (1) Bardzo fajne webinary, przydatne i rzetelne informacje, ciekawe osoby... Kinga Karolina R - opinia (1) Bardzo profesjonalne webinary, bezpłatne, w dobrej atmosferze! Polecam! Karolina R Beata Makowska - opinia (1) Polecam w stu procentach! Bardzo dobra obsługa, bardzo konkretna wiedza,... Beata Makowska Agnieszka Wołosz - opinia (1) Zdecydowanie polecam :) Bardzo duża ilość przekazywanej wiedzy. Zajęcia są... Agnieszka Wołosz Ania - opinia (1) Dużo ciekawej i przydatnej wiedzy! Ania Ola - opinia (1) Kolejny weebinar szkoły u oczywiście znów bardzo pomocny! Ola Ania - opinia (1) Super szkoła rodzenia, wartościowe wykłady i webinary. Położne doświadczone i... Ania OLA - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Polecam ;) OLA Polecam (1) Bardzo podobały mi się zajęcia organizowane przez SuperMamę Ala Super Szkoła (1) Zajęcia teoretyczne w bardzo nieformalnej, przyjaznej atmosferze, jest też... Marta