Joanna K - opinia (1) Rewelacyjna szkola rodzenia! Polecam wszystkim przyszlym mamom! Zajecia... Joanna K Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły rodzenia Super Mama i położnej... Katarzyna Klaudia - opinia (1) Polecam ! Bardzo konkretne przekazanie wiedzy Klaudia
Magda - opinia (1) Wspaniałe zajęcia, 10 spotkań każde w określonym temacie od momentu... Magda Szkoła rodzenia (2) Bardzo polecam szkołę rodzenia w Rumi, bardzo fajne zajecia, od porodu az po... Marzena Program refundowany - polecam z całego serca! (1) Dopiero co zakończyłam "naukę" w rumskiej szkole rodzenia. Robiłam z mężem... Magda Szkoła na medal:) (1) Serdecznie polecamy tę szkołę rodzenia, a szczególnie Panią Izabelę - zajęcia... Nieszpor 89 Super (1) Prowadzaca p. Iza wspaniała położna z wieloletnim doświadczeniem i... Magda Bardzo przydatna i merytoryczna wiedza przekazana w Sssuper Szkole :) (1) Polecam serdecznie szkołe rodzenia Super Mama, obsługa w ośrodku przemiła,... marcia Polecam;) (1) Położna prowadząca zajęcia bardzo konkretna i sympatyczna. Dzięki kursowi w... Sara Polecam ! najbardziej profesjonalne zajęcia. (1) Bardzo polecam, obsługa i zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Panie... Magdalena Szkola rodzenia w rumi _naprawde moge polecic (1) Szkola rodzenia,jest naprawde super. Polecam przyszlym mama! Polozna jest... Ewelina Polecam (1) Gorąco polecam. Uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia daje duży komfort... Kasia