Jadam w tym lokalu dość często , zazwyczaj kiedy nie mam czasu na gotowanie w domu, bo wiem ze zjem smacznie, za pieniadze które wydalabym na zakupy. Zawsze świeżo, smacznie, jak w domu. Dziś jadłam lazanie ze szpinakiem i kalafior smażony, duży kawałek około 10 zlotych ale super syte. Na wielki plus zasługuje obsługa lokalu , panie zawsze miłe, uśmiechnięte, doradzają i odpowiadają na pytania konkretnie i rzeczowo, obsługa przebiega bardzo szybko. Pani która dokłada jedzenie i panie kasjerki zawsze pozytywnie nastawione, często zazartują nawet jeśli jakiś klient jest niemiły jednym słowem ocieplają atmosferę. Współczuję również, ekspedientkom i pani dokladajacej że zdarzają się klienci którzy zachowują się jednym słowem jak bydlo, niejednokrotnie stałam w kolejce i osoba przede mną zachowywała się w stosunku do nich jednym słowem nie na miejscu bez totalnie żadnego powodu, podziwiam ze jeszcze dziękują za opinie ze szczerym uśmiechem na twarzy i życzą smacznego. Na wielki plus także zupy, za 4 złote duża porcja z niemalą wkładką! Polecam, zawitam jeszcze niejednokrotnie.