Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji

Opinie do artykułu: Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji.

Zanim policjanci sprawdzili samochód mężczyzny, który w sobotę spowodował śmiertelny wypadek we Wrzeszczu, auto przeszukali wezwani na miejsce kompani kierowcy. Kierowcy, który nie miał prawa jazdy, za to 10-letni nieprawomocny wyrok za rozbój, usiłowanie wymuszenia rozbójniczego i popełnienie oszustwa.

Przypomnijmy: w sobotę po południu, 40-latek bez prawa jazdy i prawdopodobnie po zażyciu środków odurzających, jedzie nissanem al. Grunwaldzką z Wrzeszcza w kierunku Oliwy. Rusza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawo

Kaminski i Ziobro do wiezienia , Sawicka ,Rychu ,Zdzichu itd -niewinni ,dalej -głosujcie lemingi jak przez ostatnie 7 lat to bedzie jeszcze ciekawiej!!!! ,10 maja znowu macie szansę się popisać !!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

chodnik też jest do komunikacji a nie do relaksu więc idąc chodnikiem tez nie mamy prawa rozmawiać z nikim bo może za bardzo nas rozmowa wciągnie i stracimy czujność nie wolno rozmawiać przez telefon nie wolno też iść za wolno bo w razie czego nie zdążymy się rozpędzić żeby szybko odskoczyć - na Srebrzysko idźcie lepiej od razu ludzie chodniki i ścieżki rowerowe są do tego żeby ludzie piesi czy rowerzyści czuli się bezpiecznie i nie musieli w każdej sekundzie czyhać na zagrożenie bo a nóż jakiś samochód w nich wjedzie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

poprzednie zdjecia !!

Prosze zobaczyc poprzednie zdjecia z pierwszego artykulu, widac jakie buraki rozmawiaja z policja i strażą pożarną
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak daj władzę orzekania o życiu i śmierci tym sądom i policjom które tego bandytę trzymały na wolności i nawet nie potrafili zabezpieczyć auta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świr, świr, świr, świr, świr.
Do tego kretyn, padalec, patol, wieprz, gnój, menda, zero...

Chciałbyś mi zrobić psikusa, półmózgu?
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czemu nie siedział w areszcie?

Powinien odpowiedzieć za zabójstwo.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poziom państwa jest taki na jakim poziomie funkcjonuje prawo

my mamy stary komunistyczny kodeks do dowolnej interpretacji przepisów przez te organy wydające wyroki zwane sądami hehehe dlatego jest korupcja,przekupstwo,machlojstwa itd. Siedzą biedni bogaci i majacy układy są bezkarni i dlatego cały świat ten kraj ma w d... to wszystko w temacie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faszysto?

Myślałem, że ludzie po takich studiach jak architektura mają więcej kultury osobistej.

Absolutnie nie zabronię. Dla mnie możesz jeździć w nocy, bez oświetlania i w gwiazdy patrzeć. Twoje życie i zdrowie.

Ale jeśli jedziesz rowerem np. wzdłuż Grunwaldzkiej, rozmawiasz przez telefon i tak się relaksujesz... nie miej pretensji jak Cie skosi auto, gdy wjedziesz na czerwonym na przejazd.

Odcinając się od tego wypadku, bo to bardzo zły zbieg wielu okoliczności.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak manewr ucieczki matole?

nawet nie wiedzieli co się stało jak ich skosił...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby Kapitan Państwo nie orzekł autorytarnie, że jakieś wybrane substancje są "niedozwolone", to nie kupowaliby od tępego osiłka z pałą w ręku, tylko w normalnym sklepie dla dorosłych ludzi, którzy chcą sobie czegoś użyć. Tak jak używają kawy, herbaty, piwa, wódki, tabaki. Tak jak to jest w normalnym kraju, który szanuje wolność jednostki.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14

te dwa karki obok nissana to list gończy za nimi

przecieź popełnili dwa przestępstwa
1- ograbienie ofiary wypadku drogowego /a jakze/

2- usuwanie dowodów rzeczowych przestępstwa

takie karki jak są same to wymiękają szczególnie ten w białej koszulce
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja tam 10 maja głosuję za Polską Racjonalną i jej gwaranta w osobie pana rezydęta Bula-K

kandydat ZGODA niech żyje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jestem architektem i lubię jeździć po mieście, oglądając fasady budynków. Dla mnie to jest relaks i rozrywka. I co, zabronisz mi, bo sobie ustaliłeś, że nie mogę się relaksować na rowerze, faszysto?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

to nie prawo jest zle tylko egzekwowanie prawa przez policje

Prawie nikt nie jedzie Grunwaldzką z przepisowo 50 km /godz.. Średnio pokonanie 100 metrów zajmuje tam kierowcom ok 3 sekundy. Zabijają więc tych co nie są uzbrojeni w blachy. Przed rokiem kierowca hyundaia zabił człowieka siedzącego na przystanku autobusowym. Policja, policja i jeszcze raz policja to jest główny winowajca tak zlej sytuacji.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świat przestępczy zmienił PR

Teraz kolor biały jest trendy...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Worki z cebulą tam miał i trochę słomy. A że się wstydził to trzeba było po cichu wyjąć.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3