Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji

Opinie do artykułu: Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji.

Zanim policjanci sprawdzili samochód mężczyzny, który w sobotę spowodował śmiertelny wypadek we Wrzeszczu, auto przeszukali wezwani na miejsce kompani kierowcy. Kierowcy, który nie miał prawa jazdy, za to 10-letni nieprawomocny wyrok za rozbój, usiłowanie wymuszenia rozbójniczego i popełnienie oszustwa.

Przypomnijmy: w sobotę po południu, 40-latek bez prawa jazdy i prawdopodobnie po zażyciu środków odurzających, jedzie nissanem al. Grunwaldzką z Wrzeszcza w kierunku Oliwy. Rusza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie racja... będzie miał partnerek pod dostatkiem...

Podobno już casting rozpoczęli. i niejaki Wariat chce być pierwszym zapinającym.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że trochę źle napisałem, bo z logiki mojej wypowiedzi wynika, że można coś w Polsce, a nie tylko we własnym życiu, poprawić wyjeżdżając. Wnerwiłem się, czytając artykuł i nie sczytałem przed wysłaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przykre

Nikt nie mówi ze mają trzepać auto każdemu po wypadku. Ale on był znany policji. Mogli coś znaleźć np.broń. Albo narkotyki. Dostał by wiekszy wyrok za posiadanie. A tak wywinie się-spodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i tyle :-(
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wooof woof woof ... suczko

Wolverine - uzbrojenie 4 białe węgorze i dostosowany kolorem do nich pe*alski kabriolet.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ja jestem za jestem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko że w Chinach mieszka 1,3 mld ludzi. A karę śmierci przeważnie wykonuje się na więźniach politycznych, przeciwnikach reżimu komunistycznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ram pam pam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"wyczyścili jego auto pod nosem policji"

policja też by wyczyściła ale nie miała rurki
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

To ten Wilczak ? czy jak mu tam ?

Po co to kryć za jakimś pseudonimem napiszcie w prost ARTUR WILCZAK , nie jest już podejrzanym tylko sprawcą.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 1

To te 2 Grubasy ze zdjęcia pewnie. Wyczyścili pewnie auto z dragów itd.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Chinach jest kara smierci I udowodniły ze to nie zmniejszył nic!

bo chodzi o nie uchronnosc kary !!Jak wykrywalnosc jest niska to kazdy musli ze go nie złapia! Bardziej bolesna jest mysl dla bandyty ze bedzie musiał 10-20 ciezko za darmo pracował w koszmarnych warunkach jak oboazy pracy rosyjskie łagry!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

samoobrona? ja mam 54 lata!
kupiłem broń. czekam na podobną okazję.
oby mi nie zadrżała ręka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popuś to ty!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozpacz i bezsilność

mam nadzieję, że nie cierpiała
i że jest jej teraz dobrze
biedna jej rodzina, jej dziecko
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bądź mięczakiem.
Jak sobie nie radzisz zapisz się na samoobronę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Naucz się języka polskiego baranie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

są takie miejsca na świecie, gdzie dostał by kulkę zanim by zdążył wysiąść z auta, a milicjanci zapisali by w raporcie, że zginął na miejscu w wyniku odniesienia rozległych obrażeń wewnętrznych.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za przywróceniem kary śmierci

dla komunistycznych morderców z PRLu mordujących robotników księży i skazujących miliony na wegetację.
Jestem za karą śmierci dla komunistycznych sędziów prokuratorów i prawników nadal pracujących którzy skazywali na wyroki niewinnych ludzi

Jestem za karą śmierci dla polityków celebrytów i aktorek które prowadzą pojazd po pijanemu lub po narkotykach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5