Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji

Opinie do artykułu: Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji.

Zanim policjanci sprawdzili samochód mężczyzny, który w sobotę spowodował śmiertelny wypadek we Wrzeszczu, auto przeszukali wezwani na miejsce kompani kierowcy. Kierowcy, który nie miał prawa jazdy, za to 10-letni nieprawomocny wyrok za rozbój, usiłowanie wymuszenia rozbójniczego i popełnienie oszustwa.

Przypomnijmy: w sobotę po południu, 40-latek bez prawa jazdy i prawdopodobnie po zażyciu środków odurzających, jedzie nissanem al. Grunwaldzką z Wrzeszcza w kierunku Oliwy. Rusza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tej sprawy nie można tak zostawić.

Jeżeli to forum istnieje w jakimkolwiek celu, to obecnie głównie w takim, aby wyjaśnić od początku do końca, jak to się mogło wydarzyć. Nieważne ile osob po drodze dostanie za to po głowie. Nie żyje człowiek - matka, osierocono dziecko!!!!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy mnie kierowca pobił (dogolił i pobił) bo wyprzedziłem w korku
to też policję interesowały tylko
czy drapnąłem mu samochód
czy pojazdy były w ruchu
marka jego samochodu i mojego roweru

interpretują jako kolizję/wypadek zarówno pobicie, jak morderstwo

psy to rzadka swołocz ;-(
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

niech Pan Redaktor zapyta Wydział Ruchu Drogowego Policji

co robiła w ostatnich dniach, godzinach przed wypadkiem, mając do dyspozycji patrole zmotoryzowane, SRISTAR, motocykle (są jeszcze w policji?) aby zapobiec temu wypadkowi. Dziesiątki osób na forum wypowiadały się o zagrożeniach ze strony tego pojazdu, co zrobiono. PYTANIE od redakcji i OBSZERNA wypowiedź policji. Tysiące osób na to czekają.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wypadki są z winy nieumyślnej. ...

swoją drogą trochę pechowa sytuacja, rzadko się zdarza, że jak wjedziesz komuś w tyłek, to ten ktoś staranuje rowerzystów, w dodatku z takim skutkiem tragicznym. Dziennie takich sytuacji są dziesiątki na drogach (tzn. wjechania komuś w tył), ale skutki łagodniejsze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ja uważam, że...

Ktoś powinien teraz zaopiekować się partnerką tego cymbała tak bardzo uczuciowo i dogłębnie może nawet na spółkę z kolegami... I dokładnie dokumentować każdą w szczególności najbardziej perwersyjną zabawę i jej uśmiech i grymas rozkoszy na twarzy... O tak.. dla takiego pajaca będzie to powód do zaciśnięcia pasa... wokół szyi...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Po raz kolejny Policja się skompromitowała!!

Sprawca powinien siedzieć pod nadzorem w policyjnym radiowozie, a nie łazić sobie. Po drugie wszystkie pojazdy biorące udział w zdarzeniu powinny być natychmiast zabezpieczone, jak i całe miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Niestety przyjechał jakiś patrol nieudaczników, którzy nie dali sobie rady. Wywalić z roboty i tyle
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policjo, po co jesteś jak nic nie robisz.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostał od oficera prowadzącego
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

wiecie co..

Jesteśmy teraz wirtualnymi świadkami i komentatorami ale wyobraźmy sobie że "Ty", "Pani" "Pan" i ja jeździmy tamtą drogą rowerową , jedni częściej inni rzadziej, niektórzy wsiadają na rower aby podjechać i zrobić małe zakupy...A teraz "MY" wszyscy co usłyszymy w TV o tym mordercy? 4lata? 6lat? hmmm to ile jeden z tych rowerzystów by dostał za zamordowanie na oczach gapiów tego skó......a gadającego przez ten telefon po wypadku? no ile? 25 lat? dożywocie? czyli lepiej kogoś zabić pędzącym pociskiem dwu tonowym niż własnoręcznie udusić w miejscu publicznym?Pomyślmy, zróbmy debatę, żądajmy dożywocia dla tej mendy...Czemu ta biedna kobieta musiała UMRZEĆ!!! do cholery???:(((
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 0

to co oni tam robili przez te dwie godziny, oprócz blokowania ruchu?
policja absolutnie nawaliła
to śmierdzi zmową przestępczą
powinny polecieć głowy, liczne, od góry do dołu!!!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to? W obecności policji osoby postronne przeszukiwały sobie miejsce pojazd i brały z niego jakies rzeczy?

Jaja sobie robicie czy to prawda?
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co ma Policja do zawartości pojazdu w trakcie wypadku??!!

Ogarnijcie się z tym "sensacyjnym" nagłówkiem!! Policja nie przeszukuje pojazdu kiedy, mamy do czynienia z wypadkiem i najważniejsze w tym przypadku jest zdrowie i życie ofiar!! Policjanci wykonują czynności związane ze zdarzeniem drogowym. Zatem nie róbcie z tego niezdrowej sensacji.
Kobieta zmarła przez Idiotę który jechał naćpany i bez uprawnień i to jest wielka tragedia!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 47

a ja daję stówę, że nie posiedzi ani dnia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

troszkę popieram

jednak trzeba pamiętać że prezydent miasta Gdańska ma taki wpływ na prawo i dziania sądów jak ja na Putina..
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 9

Puścić wolno, niech dalej zabija. policja będzie dalej udawać że coś robi robi. S .....stwo.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

już teraz ludzie z reszty kraju tu wchodzą, bo wiedzą, że
-trojmiasto.pl jest szybsze niz np trojmiasto.gazeta.pl
-trojmiasto.pl zezwala na wolny trolling, niemal nie cenzuruje
-są odsyłani linkami z innych portali

i będą wchodzić, jeśli portal TO ZDARZENIE porządnie opisze i wydrąży
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko jest różnica między kolizją, stłuczką , a wypadkiem z ofiarami śmiertelnymi , tam prokurator powinien zabezpieczać dowody, a policja ma obowiązek dopilnować by wszystko pozostało na swoim miejscu do jego przybycia. Gamonie z byłego MO do zwolnienia dyscyplinarnego !!!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

re

zastanawia mnie skąd wilczak miał takie auto ? nigdy nie miał dużego hajsu ,chyba nawet mieszkania nie miał swojego.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanawiam się, co by się działo w USA w takiej sytuacji

odpowiednio przeszkolony policjant położyłby tych gości na asfalcie, zaś drugi przeszukiwałby samochód,
to byłaby normalna procedura
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromne współczucie dla zmarłej i rodziny

Ale rozmowa telefoniczna się nie przysłużyła
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10