Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji

Opinie do artykułu: Świadek wypadku: znajomi kierowcy wyczyścili jego auto pod nosem policji.

Zanim policjanci sprawdzili samochód mężczyzny, który w sobotę spowodował śmiertelny wypadek we Wrzeszczu, auto przeszukali wezwani na miejsce kompani kierowcy. Kierowcy, który nie miał prawa jazdy, za to 10-letni nieprawomocny wyrok za rozbój, usiłowanie wymuszenia rozbójniczego i popełnienie oszustwa.

Przypomnijmy: w sobotę po południu, 40-latek bez prawa jazdy i prawdopodobnie po zażyciu środków odurzających, jedzie nissanem al. Grunwaldzką z Wrzeszcza w kierunku Oliwy. Rusza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak byś na niebiesko robił w pory --to też byś olal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

ch... nie klasyk. te państwo to ścierwo w którym władze mają takie same ścierwa jak ten bydlak z nissana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czy to prawda że policjanci stoją na bramce za 150Zł/noc ?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

W rosji jeszcze gorzej.

j.w.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przepraszam górników tam też trzeba myśleć , więc to nie dla nich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kundle minusują
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale o co masz pretensje do sędziego?

Dopóki wyrok jest nieprawomocny ( z powodu apelacji), to nie można go wsadzić do więzienia. Jedynym wyjściem, jaki sędzia powinien był zastosować, jest chyba areszt w tym przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dokladnie.... najpierw lekarz wzial w lape pozniej sad sie przychylil bo tez dostal pare zlotych wyszedl zabil.... pozniej nieudolni policjanci nie zabezpieczyli miejsca a moze tez przyjeli pare zlotych... kwa to sie w glowie nie miesci.... kazdy od lekarza sad i tych policjantow powinnien miec postepowanie wyjasniajace najmniej... a koledzy tego pajaca tez juz dawno powinni siedziec za handel... jbny dziki kraj
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paweł A., trójmiejski wymiar "sprawiedliwości" i debilni wyborcy PO.

Ktoś się dziwi? Lemingi będziecie ginąć, będziecie okradani i poniżani. Wasze władze nie kiwną palcem, a nawet same się do tego przyczynią.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli chodzi o mafię, to policja trzęsie portkami aż robi się przeciąg!

Byłem świadkiem jak kolumnę kilku samochodów policji wyprzedzał najnowszy mercedes z ciemnymi szybami! I co? i nic? Zero reakcji! Zero!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

dora

Obrończyni Arturka, pisze też takie posty pod artykułem z września 2014.
Głupota jest jednak niewyleczalna i niezniszczalna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to nie ma?

Niepoczytalność może być również wywolana przez alkohol lub narkotyki, ale wtedy nie ma żadnej taryfy ulgowej, tylko na to chciałam wskazać, bo nie-prawnicy lubią rozpowszechniać nieprawdziwe mity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda

szkoda pana rzecznika Policji na tym stanowisku--tak pięknie manipuluje opinią społeczną, że kariera PIĘKNA do zrobienia jako manipulator rządowy--rozpieprzyć całą czapę POmorskiej POLICJIĘ jak na warmi ,może zrozumieją za co biorą kasę a jak za mało to do kopalni
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

panie komendancie wojewódzki co Pan na to ?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, telefon rozmawiał przez nią.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zły stan zdrowia

Czyżby choroba retrowirusowa się przyplątała czy coś w ten deseń?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

świąc zbigniew z Trokadero w Brzeźnie?
ta stara ciota policyjna bez charakteru do bicia ?
ha ha ha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

oczywiście

Jasne, że tak, natomiast wyrok jest z września, a mamy koniec kwietnia i co.... i nic, i sąd nie potrafił rozpatrzeć w tym czasie apelacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co

A czy ja napisałem o niepoczytalności wynikającej z wykonania czynu pod wpływem narkotyków? Napisałem o niepoczytalności spowodowanej "uzależnieniem" i stanem sprawcy wynikającym z samego uzależnienia. Nie raz i nie dwa biegli uznawali, że osoby uzależnione, które w wyniku uzależnienia przejawiają różnego rodzaju zaburzenia psychiczne (lub udają że je przejawiają) mogły być niepoczytalne w trakcie popełnienia czynu lub były takie, albo miały ograniczoną możliwość pokierowania swoim postępowaniem. Nie chodzi o popełnienie czynu pod wpływem alkoholu czy narkotyków ale o wpływ uzależnienia na psychikę do tego stopnia, że wyłączającą poczytalność. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Artur W. Na forum czytałem, że jego super auto było widywane w dziwnych sytuacjach na ulicach Gdańska .
Dlaczego drogówka tego nie widziała? Może nie chciała?
A gdzie tristar?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1