Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Cześć

Czy w ogóle to ma sens? Czyli gdzie poznać kandydata / kandydatkę do poważnego związku w średnim wieku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

-np:
http://hellopl.com/Serwis_randkowy.html
i tu:
http://www.pokochasz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Chodzi o poważne potraktowanie sprawy, w Internecie niestety większość osób szuka rozrywki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

to fakt ale sa inne randkowe serwisy ogolnopolskie raczej tam bym szukała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

To proszę mnie pokierować, jaki serwis polecacie.
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

mojego Meza poznalam na Sympatia.pl ;) znam kilka malzenstw ktore tam sie poznaly ;) fakt-swirow, zbokow, "zaliczaczy" bylo tam sporo. Ale jakos udalo nam sie znalezc ;) http://sympatia.pl/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Szukam panią po 40
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Proponuje biuro "OMEN" znajduję się w Gdyni-Chyloni mam bardzo dobre zdanie o tym biurze ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

chyba jakiś żart- te biuro to totalna porażka
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

OMEN ?!!!!! Tragedia !!!! Pani prowadząca biuro ma dar "mówienia i przekonywania" do chwili, gdy zapłacisz. . Póżniej cisza, a gdy robisz się namolny i dopytujesz się o oferty, to owszem poda ale wogóle nie pasują do tego o co prosiłaś.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

dokładnie mam takie same odczucia. Można powiedzieć, że to chyba jakaś naciągaczka lekka jest ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

To jest wielka pomyłka to biuro, kto tam trafi napotka około 100 kg kobiety w domowych pieleszach szumnie zaywjącą swoje mieszkanie biurem. Zagracony salon i stolik kawowy to jej miejsce pracy, akta leżą na podłodze, a właścicielka "Jagoda" rozprawia o sobie godzinami jakby to ona była na wydaniu. Oferty znajduje w pożókłych teczkach co dobitnie świadczy o ich aktualności. Niech nikt nie da się nabrać, ja raz to zrobiłam- starciłam pieniądze bo przez rok nie dostałam żadnej oferty, nie licząc 3 przechodzonych, niechcianych kandydatów jak mniemam dyżurnych. Sprawdziłam swoim sposobem, że "figuruja w bazie P. Jagody od lat. Katastrofa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jak biuro..to tylko Biuro matrymonialne Serenada

Korzystałam z kilku biur ..aż trafiłam na dobre i rzetelne Biuro matrymonialne Serenada. Profesjonalizm pod każdym względem - oferty matrymonialne dobrane do wieku i wymagań, ciekawe propozycje panów z zagranicy, mila i życzliwa obsuga i w miarę normalna cena za oplatę członkowską. Pani Ela prowadząca Biuro to encyklopedia wiedzy o kojarzeniu par, bez ściemniania doradzi kogo poszukujemy i doradzi z kim się związać się na stałe. Warto skorzystać proponuję TYLKO Serenadę, można skorzystać przez Internet na http://www.serenada.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Większość tych biur ma w umowie, która z Tobą podpisuje, że umówi Cię na 5 (+/-) spotkań.
Ma kilku stałych klientów (zazwyczaj osobniki nieużyteczne życiowo, introwertyków z objawami katatonii lub autyzmu), którzy służą do wyrobienia stałej normy. Czasami trafi się nawet ktoś z przypadku, taki jak Ty, ale szansa, że to będzie właśnie ten - bliska prawdopodobieństwa trafienia w totka.

Pozostaje internet, może mydarling ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Pytanie - a jaki masz problem ze zwykłym poznawaniu ludzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

no niestety w dzisiejszych czasach może to być jakiś problem;
ale powiedzmy,że są teraz większe możliwości
ok. miesąca temu trafiłem na portal my dwoje
wypełnia się tam test, pod tym kątem otrzymuje się oferty ( oczywiście z uwzględnieniem dopasowania)
mam tam niepełny profil, więc na razie nic konkretnego tzn. jakieś spotkanie nie miało miejsca;
więc tak szukam, ale i tu na trójmiasto spoglądam
jeżelii zechcesz napisz
kutner@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Witam. Ja poznałam męża swego na badoo 3 lata temu :)
Myślę, że to kwestia szczęścia, przeznaczenia i cierpliwości :P

W "realu" ciężko kogoś poznać, gdyż np. na imprezach panowie chcą zaliczyć i na pewno nie kobiety 20+. W sklepie,w autobusie, na bulwarze, w miejscu pracy nikt nie ma napisane na czole czy jest wolny, a czasem bezwiednie można poderwać zajętego - raz, że on głupi, podatny i chętny,a dwa poznawanie czy podrywanie kogoś w takich miejscach przez kobietę wg mnie jest lekkim narzucaniem się. Może jestem starej daty, mam jedyne/aż 25 lat, ale jak byłam wolna to z dwojga złego wolałam jak facet do mnie podchodził, chociaż i tak byłam zbulwersowana tym faktem, bo zazwyczaj mi przeszkadzali :P

Oczywiście na badoo mój obecny mąż mnie zagadał, a zdobył mnie innym, bardziej "ambitnym" tekstem niż : hejka co słychać/hej pogadamy?/hej poznamy się?/jak masz na imię?/chętna na seks? itd itp.... A niestety takich "kreatywnych panów" jest 98 % :P

Życzę powodzenia i cierpliwości w poszukiwaniach tego jedynego ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

"Oczywiście na badoo mój obecny mąż mnie zagadał, a zdobył mnie innym, bardziej "ambitnym" tekstem niż : hejka co słychać/hej pogadamy?/hej poznamy się?/jak masz na imię?/chętna na seks? itd itp.... A niestety takich "kreatywnych panów" jest 98 %"

Łeeee...z takim rozumowaniem to mógłbym mieć KAŻDĄ ;)
Gorzej z "realem" ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Przecież nie napisałam, że mu dałam cokolwiek tylko jak napisał ;)
Chodziło mi o to,że zwróciłam na niego uwagę, gdyż nie był prostacki.

Nudzisz się co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

O niczt innym nie pisałem Kachna ;)
Źle zinterpretowałaś moją wypowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Więc o czym ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Problem w tym, że nie ma w Trójmieście czegoś na kształt klubu tylko dla Singli, gdzie podczas imprezy można byłoby się spotkać i ewentualnie kogoś poznać. Mam tu na myśli nieco starszych singli (30++) a nie dwudziestolatków. A z biurami niestety tak sprawa wygląda. I to nie tylko jest tak, że brak jest odpowiednich kandydatów, znaleźć normalną kandydatkę też jest trudno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

teraz już jest takie biuro.
LoveZnajdzMilosc.com tam wiecej informacji. spotkanie z panią Małgosia pokazuje że jest to inny wymiar niż opisywane powyżej biura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

ja należe do klubu singla. strefasingla.pl co jakiś czas spora grupka singli sie spotyka nie wiem do kina impreze spacer kręgle badz inne rzeczy. sa to spotkania kumplowskie singli z trójmiasta, ale nie wykluczone że może akurat zaiskrzyc. trzeba próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świat Singla Gdynia i inne biura matrymonialne

Nie wiem czy ma ale moja ciocia znalazła i fruwa pod sufit za rączke. Mowi że super biuro i Pani prowadząca Loveznajdźmilosc z Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że ma sens mam 65 lat i znalazłam partnera w Centrum Zapoznawczym Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Z pomocą pani Ani, swatki z tego biura, bardzo fajna babka, ostatnio była w Pytaniu na Śniadanie i opowiadała właśnie o tym biurze. Klientów ma z całej Polski i z tego co wiem to już wiele par połączyła między innymi mnie z moim partnerem Grzegorzem. Polecam wam bardzo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak pani Anita polecam Zolyty, również poznałem poprzez to biuro kobietę z którą jestem do dziś. W biurze mają bardzo miłą atmosferę i znają się na tym co robią tzn. łączy samotne serca i świetnie im to wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam biuro matrymonialne http://www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny, mają również siedzibę w Katowicach. Ja skorzystałam z opcji VIP z dojazdem do klienta, którą mają w ofercie i swatka Ania przyjechała do mnie osobiście. Po kilku miesiącach poznałam Grześka z którym planujemy wspólną przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Sąsiad z góry immisja (6 odpowiedzi)

Witam Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak...

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...