Świat małego odkrywcy

Jak jest w punkcie przedszkolnym Mali Odkrywcy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny mają problem ze zmianą pieluszek maluchom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tzn? dzieci z kupa siedzą caly dzien?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie maja problem z kupa... pupa zawsze źle wytarta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, ze zmianami pieluszki są problemy. Niestety co innego mówi się rodzicom a co innego robią Panie również w innych tematach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zauważyłam że łatwo na kłamstwie złapać.ta cała szefowa to żart od Boga zbieram na nią dowody .dzieci płaczą rano po 1h nikt nie podejdzie nawet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może pani coś więcej powiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To co tam się wyprawia to jakiś dramat, na całe szczęście dość szybko zabrałam z tego miejsca swoje dziecko, nie obeszło się jednak bez traumy. Do tej pory mam wyrzuty sumienia i nie potrafię sobie do końca wybaczyć. Kłamstwa Pani A. Norma, dzieci zaniedbane, brud, krzyk i bóg wie co jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd Pani ma
Te informacje ? Była pani świadkiem tych krzyków? Pytam bo planuje tam iść na spotkanie żeby zapisać syna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko tam chodziło, i wyniosło z tamtąd traumę. Krzyki słychać praktycznie non stop, dzieci ciagle płaczą, mają notorycznie pełne pieluchy i niedomyte pupy. Pani A. Jest bezczelna, wścibska do tego kilkukrotnie przyłapaliśmy ją na kłamstwie. Stanie się cud jeśli wpuszczą Panią do środka, a jeśli już tam Pani wejdzie proszę zwrócić uwagę na brud jaki tam panuje wszędzie. Z reszta sama szatnia wystarczy ciemna, zakurzona, pajęczyny na lampach, obdrapane boazeria na ścianach, większe uszkodzenia przykryte pracami maluchów. Jeśli zależy Pani na prawidłowym i szczęśliwym dzieciństwie Pani synka, radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam. Mój syn też tam chodził, na szczęście tylko przez chwilę. Pani A. to okropna kobieta, która absolutnie nie ma podejścia do dzieci. Dzieci płaczą, nikt nie reaguje. Brudno. Proszę poszukać bardziej przyjaznego miejsca. Dziecko wpadło w histerię, jak przechodziliśmy niedawno w pobliżu, takie ma biedny wspomnienia z tej placówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.google.pl/search?q=swiat+malego+odkrywcy&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl-pl&client=safari#wptab=s:H4siaaaaaaaaaongVuLVT9c3NEw3z84wyS42e8RowS3w8sc9YSn9SWtOXmPU5OIKzsgvd80rySypFJLmYoOyBKX4uVB18uxi4vfJT07MCcjPDEoty0wtL17EKnd0dnlmYolCbuLRptT0fIX8lOyiyvLkSoX8gsy8zFQAuzu1Cn8AAAA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...