Świetna klinika, polecam z czystym sumieniem

Witam, korzystam z tej kliniki od kilku miesięcy i powiem szczerze jestem bardzo zadowolony. Nie podzielam opinii że, jest nie miła obsługa wręcz przeciwnie bardzo miła. Dr. Bartosz leczy mnie i moją żonę i nie zdarzyło się jeszcze żeby był jakiś problem, jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Ogromny plus to bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów. Dr. Bartosz to ostoja spokoju. Nie jestem fachowcem ale wyposażenie gabinetu wygląda na bardzo profesjonalne. Ogromny pozytyw. Polecam tą placówkę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma być ostoją spokoju a dobrze leczyć zęby. Grzegorz ty chyba leczysz prywatnie, ja na NFZ i też u Dr. Bartosza i nie polecam. Plomby wypadają i nie tylko mi, dla pacjenta nie ma czasu, gdy chciałem zapytać o wybielanie to mnie zbył Pewnie myślał że jak robię plomby na NFZ to nie mam kasy ale się mylił. Nie mogę powiedzieć niestety nic miłego. Nic nie da nawet zmiana lekarza bo to wszystko młode i bez doświadczenia temu wypadają plomby. Jak byłem u innego dentysty (wiek ok 35 lat) też na NFZ to trzyma plomba czy to nie dziwne. DOŚWIADCZENIA BRAK
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0