Świetne przedszkole!

Przedszkole Lokomotywa jest jedno w swoim rodzaju. Świetna, fachowa kadra pedagogiczna. Przedszkole jest przedszkolem z zasadami i intensywnym dialogiem na linii nauczyciel-rodzic. Mi to odpowiada,ale wiem że nie wszystkim będzie. Tym, którzy liczą na wszechobecną "przechowalnię" dla maluchów mogę z góry przedszkole odradzić. Tutaj jest wymagane zaangażowanie rodziców - jak dla mnie przedszkole idealne.
Przedszkole na Zaspie to nie jest przedszkole Lokomotywa - piszę to gdyż niektórzy mylą te instytucje.
Ja polecam to w Sopocie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Świetne przedszkole!

Panie Michale przedszkole na Zaspie ma tych samych "właścicieli" i z tego co rozmawiałam z osobą z SKWER-u
i ta osoba powiedziała mi że: lokomotywa sopot i fregata na leżą do SKWER_u; "(...)1. Na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. 1996 r., Nr 67, poz. 329 z póź. zm) uchwala się Statut Przedszkola „Lokomotywa” należącego do Stowarzyszenia Kulturalnego Wspierania Edukacji i Rozwoju (SKWER), zwanego dalej Przedszkolem. (...)3.Przedszkole jest prowadzone przez Stowarzyszenie Kulturalne Wspierania Edukacji i Rozwoju “SKWER” z siedzibą w Gdańsku..... prosze poczytać sobie
Statut Przedszkola „Lokomotywa”.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Świetne przedszkole!

Przedszkole, które wspiera nas w wychowaniu naszego brzdąca, dzięki któremu wiele się nauczyliśmy.
Pan Michał ma racje. Proszę nie łączyć tych dwóch przedszkoli. Rzeczywiście kiedyś SKWER prowadził Lokomotywę, ale od września zaszły bardzo duże zmiany!. Właścicielami Lokomotywy jest nowe stowarzyszenie założone przez rodziców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Świetne przedszkole!

Stowarzyszenie SKWER prowadziło i odpowiadało za program edukacyjny w przedszkolu „Lokomotywa” tylko do czerwca, potem przedszkole zostało przekazane prywatnej firmie (proszę sprawdzić wpis), obecnie chyba prowadzi to inne stowarzyszenie ale… Brak możliwości dalszego wdrażania i nadzoru nad programem edukacyjnym spowodował wycofanie się stowarzyszenia SKWER (organizacja OPP) z prowadzenia przedszkola „Lokomotywa”. Obecnie stowarzyszenie SKWER prowadzi i nadzoruje przedszkole „Fregata” w Gdańsku. Od przyszłego roku otwiera szkoły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Świetne przedszkole!

Cała kadra, nauczyciele, dyrekcja i 99% rodziców z całym programem pozostało w Lokomotywie w Sopocie. Tu się nic nie zmieniło...raczej na lepsze od czasu "odłączenia". Teraz dopiero czujemy, ze jest to przedszkole stworzone przez rodziców i dedykowane rodzinom. Polecam Lokomotywę!!! Fregata zaczyna jako nowa placówka i życzymy jej jak najlepiej, ale proszę nie łączcie jej z Lokomotywą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Świetne przedszkole!

:):) wiemy jak jest .... zmieniło się wszystko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świetne przedszkole!

Stowarzyszenie SKWER podpisało umowę o współpracy z szkołami Sternika w Warszawie !!!
http://www.sternik.edu.pl/informacje-ogolnosternikowe/aktualnosci-sternika/umowa-sternik-skwer
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Świetne przedszkole!

Czy Lokomotywa założy szkołę w Sopocie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Lokomotywa w Sopocie

To najlepsze przedszkole o jakim słyszeliśmy. Nie znamy ludzi, nauczucieli, całej kadry z taką pasją, mądrością i odwagą do przedzierania się przez trudne aspekty wychowania. Są prawdziwym skarbem na rynku edukacyjnym i dziękujemy, że jesteście!!
Rodzice Piotrusia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Lokomotywa w Sopocie

przedszkole jak każde inne tylko z jedną różnicą, za większą kasę. I czym się tu tak podniecać???? Chyba tym, ze ich właściciele trzepią niezłą kasę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2