Trafiłam do p. Magdy, ponieważ dużo trenuję, chciałam aby treningi były bardziej efektywne, w myśl zasady, że dieta to 80%, natomiast trening 20% sukcesu. Podczas pierwszej wizyty p. Magda zebrała szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, aktywności fizycznej, ewentualnych nietolerancji i alergii pokarmowych a także preferencji kulinarnych. Ułożony przez p. Magdę jadłospis jest w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami, i co najważniejsze, przynosi efekty, takie jak znaczny spadek % tkanki tłuszczowej. Ułożona przez p. Magdę dieta jest prosta i szybka w przygotowaniu oraz jednocześnie bardzo smaczna. Wizyty u p. Magdy przebiegają w miłej atmosferze, poza tym jest bardzo dobry kontakt mailowy, pani Magda odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Poza tym, pyta również, czy mam ochotę na jakąś konkretną bądź sezonową potrawę lub składnik i uwzględnia to w kolejnym menu. Z usług p. Magdy korzysta również moja mama, celem jest redukcja masy ciała, po zaledwie dwóch tygodniach pojawiły się widoczne efekty, potwierdzone pomiarami. Szczerze polecam skorzystanie z usług p. Magdy!