Swissmed przychodnia Morena - nie wszystko 'halo'.. (1) Po pierwsze - szanowny Swissmed może mógłby łaskawie bardziej pilnować danych... zorzanna USG dzieci - Dr Szostak (2) Niestety - zawiodłam się na tej przychodni (Wileńska) po raz kolejny.... Mama Kornelki rutyna, brak życzliwości, pośpiech... (2) Miałam nadzieję, że umawiając się z dzieckiem na wizytę prywatną będę miała... zuzka
Dr Drążek (1) B. dobry fachowiec, super uprzejmy, delikatny, bardzo polecam zwłaszcza jak... Ewa nie polecam ortopedy (1) Byłam z dzieckiem pół roku temu ponieważ dziecku zaczęła rosnąć wypukła... joanna szpital (1) Jestem bardzo zadowolony z pobytu w szpitalu, pielęgniarki uczynne i bardzo... Jerzy Brak zainteresowania (1) Próbowałam skontrolować klatkę piersiową po zapaleniu płuc.Pulmonolog zalecił... Ela B. Tragedia! (1) Poszedłem z bólem w klatce piersiowej, Pan doktor, niezbyt zresztą miły,... Darek W. Brak kultury w rejestracji (3) Panie w rejestracji są bardzo nieuprzejme, szczególnie te młode,mogły by mieć... TW przychodnia, lekarze, laboratoria (1) Przez wiele lat korzystam z opieki kilku lekarzy w ramach taniego dodatkowego... Zbigniew lek.med.Dorota Wieczorek (1) pani doktor przyjmuje w gdynskiej przychodni swissmedowskiej .w ubieglym... lucjan Kompetentny lekarz (2) Bez stresu i bólu przeżyłam dwa inwazyjne badania diagnostyczne dzięki... Anna C. urolog (2) Witam wszystkich Byłem tam 2 razy i omijam szerokim łukiem to miejsce!!!!!!... gregor Urografia - DR Podgórczyk (1) Nie polecam!!! Umówiony na urografię przyszedłem do przychodni gdzie... de Bałagan !! (1) Po uzyskaniu informacji, iż jest wolny termin badania u Pana Jagodzińskiego... Myś Jestem zniesmaczona wizytą w TK (1) Brak właściwej informacji mimo dwukrotnego zapytania telefonicznego przed... Weronika Sojka DR.R.-ginekolog !!!! ODRADZAM !!!!! (1) Stanowczo odradza, dr. rozkojarzona na badaniu popelnia karygodne błędy... ola Dr W. (ortopeda), Dr.Sz.(radiolog) (1) Ortopeda - żenada. Nawet nie skierował na USG, nie chciało mu się dokładnie... zdrowy Swissmed (3) mam pytanie dostalam skierowanie na badanie w Swissmedzie od mojego... zmartwiona .. POLECAM (1) Nie wiem czy inaczej traktują klientów przychodzących "z ulicy", ale ja... Lucja