Rewelacja! (1) Lepszego miejsca na wesele nie mogliśmy sobie wymarzyć! Wszystko wykonane... M&R wesele w Swojaku - super obsługa i jedzenie (1) Fantastyczny klimat, przemiła obsługa, doskonała organizacja, wszystko na... Kasia Karczma Swojak (1) Serdecznie polecamy Karczmę Swojak ;-) jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła.... Ela i Piotr
Impreza urodzinowa (1) Świętowaliśmy urodziny mojej Małżonki (impreza 30 osób). Bardzo dobre... Marek Piotrowski Fajne miejsce na obiad z dziećmi (1) Polecam karczmę Swojak zwłaszcza na niedzielny obiad, zwłaszcza jeśli się ma... gość Jest super :) (1) Kompetentne instruktorki, świetne, spokojne, opanowane i dobrze wyszkolone... Natalia Olechnowska WSPANIAŁE WESELE (1) Wspaniałe wesele, w pięknym swojskim klimacie, pyszne jedzenie podane przez... Asia REWELACJA! (1) Bardzo przytulna i klimatyczna restauracja. Wzorowe JADŁO :-). Miejsce godne... Michal Gorąco polecam (1) Świetna knajpa na zorganizowanie imprezy okolicznościowej i na obiad. Świetne... Klient Świetna restauracja (1) Świetna restauracja, przepyszne jedzenie w dobrych cenach, miła obsługa,... Aneta Super (3) Jeżdżę tam już dwa lata, i jak na razie jest świetnie. Uczy mnie pani... Mila SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jetem bardzo zadowolona! Konie są bardzo grzeczne,najbardziej lubię... mimimimim Polecam (1) Od mniej więcej 2-3 lat regularnie uczęszczam do Swojaka na jazdy, więc... zadowolona Fajna szkółka pod Gdańskiem - piękne miejsce, zadbane konie, dobra instruktorka (1) Przemili właściciele, dobrzy instruktorzy, bardzo fajne konie, przyjaźnie... TheWknpim Polecam! (1) Są tam super konie i atmosfera. Piękne tereny, świetna okolica. Mili... Kasia świetna atmosfera zadbane piękne konie (1) Cudne miejsce, cisza, zieleń, piękne tereny, stadnina i konie zadbane,... Monika SUPER !!!!! (1) Uczę się u pani Iwony,bardzo fajna pani. Wszystko jasno tłumaczy, po prostu... Ola Super (1) Atmosfera tego miejsca jest adekwatna do jego nazwy. Właściciel dba o... E.Sz. ;)) (1) Uczę się jeździć konno u Iwonki. Ma kobieta świętą cierpliwość ( m.in. pięta... Aga Ja!!!! - opinia (1) supcio Ja!!!!