Sylwester!

Wszystkim, którzy napieprzają fajerwerkami (zwłaszcza w sąsiedztwie lasów) życzę urwanych paluchów! Pomyśleliście chociaż przez chwilę o ptakach i zwierzętach w lesie??? Czy to za trudne???
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Sylwester!

Owsiakowi to powiedz jak będzie strzelał swoim światełkiem do nieba
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zamiast się wypowiadać trzeba było najpierw poczytać:
https://warszawa.naszemiasto.pl/wosp-2020-swiatelko-do-nieba-widowiskowy-pokaz-na/ar/c13-7504417
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Daj znac gdzie mieszkasz bo zostalo mi pare petard to wystrzele pod twoim domem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zapraszam, ale najpierw zapoznaj się z Poradnikiem Prawidłowego Używania Petrady:
https://www.facebook.com/PsiakizMazur/photos/a.338659529604998/2111668775637389/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co to Warszawa to pępek świata? Jedyne miasto w Polsce? Po co mi wyjeżdżasz z warszawką. To, że jakieś miasto zrezygnowało, to nie oznacza, że problemu nie ma. Ale zwierzakom przeszkadza tylko Sylwester. Inne przedsięwzięcia już nie. Gratuluję logiki.

Dodam, że nie jestem fanem puszczania kasy w powietrze, mam kota i psa, toleruję fajerwerki, bo nie jestem jakimś fanatycznym z**bem antypetardowym. Wszystko jest dla ludzi. Stop mówię chamstwu rzucajacym petardami specjalnie w ludzi czy zwierzaki.
Poza tym potrafię zadbać o swoje czworonogi w tym trudnym dla nich czasie.

Przypomnę, że fajerwerki wymyślili Chińczycy bardzo dawno temu. Problem zaś jest od lat nastu. Pseudo ekolodzy, weganie i inne fanatyczne grupy robią problem tam gdzie go nie ma. Zaś tam gdzie jest znikają jak kamfora. Gdzie jest osławiona maszynka do wyłudzania pieniędzy Zielony Pokój jak g*wno po raz dziesiąty leci z Czajki? Gdzie byli jak umierał Las Bawarski? Gdzie są jak otwiera się nowe odkrywki w Niemczech? I tak można jeszcze długo.
Więc trochę poluzuj, wyjmij kółek z d..y i patrz na wszystkich równo. Tak samo rozliczaj obydwie strony.
Hepi nju jear.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale to Ty wyjechałeś z Owsiakiem i światełkiem do nieba, więc to ja nie rozumiem Twojej logiki...
Chińczycy wymyślili fajerwerki dawno temu, i ????
Bardzo mnie cieszy to, że potrafisz zadbać o swoje czworonogi. Szkoda, że dbasz tylko o swoje zwierzęta...

Stanowisko jednego z polskich ogrodów zoologicznych:
"Okres sylwestrowy to dramaty zwierząt: nie tylko naszych podopiecznych, psów i kotów, ale i dziko żyjących. Petardy i fajerwerki niosą śmierć i bezdomność! To wojna światów dla wrażliwych zmysłów zwierząt. Zwierzęta wybudzone z zimowego snu, wypędzone ze swych kryjówek, uciekają w panice, rozbijają się na ogrodzeniach, tracą swoje domy, doznają zawałów i udarów, zamarzają - to efekt hucznych zabaw sylwestrowych. Możemy zaczynać Nowy Rok bez takich dramatów, bez niepotrzebnych śmierci i stresu dla braci mniejszych. Życzymy ogromnej radości bez strzelania w Sylwestra, zdrowia i wielkiej empatii dla zwierząt."

Ja w swoim poście wspominam o fajerwerkach, a Ty wyjeżdżasz z ekologami, weganami, Czajką i kilkoma innymi problemami, więc nie wiem kto z nas ma kołek w dooo***.... Może przyjrzyj się swojemu....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Sylwester!

Haha ludzie Sylwester jest raz w roku nie przesadzajcie . Smutne macie życie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Sylwester!

Od nowa, po staremu. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem za zakazem używania fajerwerków,Chińczycy zarabiają a my liczymy szkody,głównie wyrządzone zwierzętom.Używanie fajerwerków w Sylwestra czy w trakcie wesela to obciach !!! Pieniądze za zakup lepiej przekazać organizacjom które pomagają ludziom i zwierzętom. Wielki świat a słoma w butach no ale wieś tańczy i śpiewa po swojemu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Tak. Przekażmy kasę fundacjom! Niech jej prezes nie zarabia 2, a 5 milionów. Hura!!!
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/kompromitacja-ekologow-wwf-zbieraja-pieniadze-na-rysia-ale-sobie-placa-3-mln-zl-pensji-6234457258825345a%3famp=1

Ciekawe co masz do wsi?
Może Rzym, Pekin, Dubaj i tysiące miast, to właśnie ta wiocha. Tam dopiero miastowi robią wieś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


pomyślałem i dlatego dokupiłem więcej, niech też coś mają z życia i popatrzą na coś ładnego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sylwester!

A tobie już coś urwało nie napiszę bo już tego nie masz i się nie domyślasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....