Pyszne dania kuchni polskiej (1) W ubiegły weekend miałam przyjemnosc (bo była to naprawdę prawdziwa... Karolina Przepysznie! (1) Kelnerka poleciła nam na przystawki raki w maśle. To był strzał w 10! Jadłam... Marta Polecam na randkę (1) Jedna z najlepszych restairacji w Sopocie, pięknie położona. Idealne miejsce... Piotrek
moja ulubiona restauracja w Sopocie (1) jak w temacie - jesli juz nie gotuje sam i chce wybrac się z żoną do... Mariusz Obiad z rodziną (1) Restauracja bardzo przypadła mi do gustu. Nie dość, że danie były przepyszne,... Zosia Nie polecam (1) Zorganizowaliśmy Komunię syna w Symfonii Smaków 09.06.2018. Mamy bardzo... Monika Pyszne wykwintne jedzenie w pięknym otoczeniu! (1) Polecam to miejsce , wybaliśmy się z grouponu i zaskoczyło nas niesamowicie.... Iwona Rusiecka Wysoki poziom (1) Symfonia Smaków to moim zdaniem restauracji na poziomie. Dania prezentują się... Michał Urodziny w Symfonii Smaków (1) Z okazji rabatu urodzinowego odwiedziłam Symfonię Smaków z chłopakiem po raz... Kasia.M Miejsce które warto odwiedzić (1) Zacznę od plusów - sezonowe menu, wyszukane połączenia smakowe, dobrze... Asia Niebo na talerzu (1) Dania serwowane w Symfonii Smaków są niesamowite. Wyjątkowo podane, z... Marcin wrócimy! (1) Byliśmy, spróbowaliśmy, wrócimy! :) Pięknie tam u Was, a dania przepyszne i... alicjam rewelacja! (1) Bardzo ciekawe miejsce w Sopocie, które warto odwiedzić! Pyszne i aromatyczne... kama