Synergio Group

Witam. Pracował ktoś w tej firmie lub może cos wie o warunkach pracy operator wózków ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Bylem tam jak dla mnie syf kila i mogila. Praca przy weglu czysta nie jest.
Wszystko co mozliwe robisz sam jako operator. I pewnie pomoc w workowaniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Podobne mam zdanie. Tylko dodam, że podstaw BHP brak. Jeżeli kiedyś chcesz być rozjechanym przez ładowarkę to polecam to miejsce. Jeżeli nie lubisz swojej rodziny i domu, także polecam to miejsce.
Jeżeli lubisz wyżej wymienione rzeczy nie jedź tam - nie popełniaj tego błędu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Wózki to złomy bez hamulców.
Stawka głodowa jak na operatora stanowczo odradzam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Jestem operatorem wszystkich wózków ( najwyższe uprawnienia UDT-10 lat), doświadczenie 6 lat.Jezeli wózki nie mają etykiety UDT i brak zaświadczenia o sprawności wozkaUDT- nie wsiadaj i nie jedz!Nikt nie każe robić po 12 godzin.Pracuj 8.godz.Wynagrodzenia nie możesz dostawać niższego niż na umowie zawartej.Operator musi być wyposażony w strój zgodny z BHP,a w okresie zimowym posiłki energetyczne( ciepłe) nie z plastiku,skolówka lub cateringu do 31 marca.A i jeżeli masz doświadczenie i uprawnienia aktualne to możesz się cenić- nikt nie każe ci robić za najniższą stawkę w ciężkich warunkach.Bo jeżeli jest tak jak piszesz/ podajesz to ;sorry nikt nie będzie robił za 2222zl.Moze za 4444zl.netto ktoś się zgodzi.A praca na wariata i z morda drżąca to nikt nie będzie robił nawet gdyby płacono złotem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Dzieki za pomoc Panowie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Synergio Group

Tak czy owak najlepiej bedzoe jak sam pojedziesz chociaz zobaczyc to mieksce i sam ocenisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...