Syrena

Bary mleczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 71/73

Seti - ocena (1) Panie miłe, uśmiechnięte, chętnie pomogą w wyborze dania, duży wybór. I moje... Seti Rafał - ocena (1) Bardzo miła obsługa niskie ceny i miła atmosfera Rafał Sebastian - ocena (1) Smacznie i tanio Sebastian
Jolanta - ocena (1) Bar Syrenka był od zawsze wspaniałym barem. Niestety ostatnio bardzo się... Jolanta Wojciech - opinia (1) Ciepłe gorące i pyszne Wojciech Joanna - opinia (1) 20 lat od zakończenia studiów, a z sentymenten i wielką ochotą zawsze wracam Joanna Mała - opinia (1) Stołuję się tam od lat, zawsze zadowolona, ceny barowe przyciągają Mała piotr - opinia (1) super, dobre jedzenie, jak u mamy. duze porcje. piotr Basia - opinia (1) Byłam parę razy. Ogólnie wszystko ok. Mam sentyment do tego miejsca. Jedzenie... Basia ZK - opinia (1) Całkiem nieźle, ale jak to w barze mlecznym. To nie restauracja ani nawet... ZK Andrzej - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie choć dwa razy znalazłem włosa w zupie ale ogólnie ok. Andrzej Janek - opinia (1) Najlepsze Naleśniki z serem w Trójmieście! :) Janek Mleczna syrena (1) Jedzenie smaczne, ceny przystępne. Odwiedzam regularnie i polecam! Jednak po... Kasia Bardzo dobry bar mleczny (1) Absolutna czołówka w Trójmieście. Przystępne ceny, zawsze uśmiechnięty... Pat Polecam (1) Naprawdę polecam jedzenie w Syrence. Szeroki wybór dań, przyrządzone... Kinga w porządku (1) częściej bywałem w barze akademickim. po ostatniej wizycie w syrenie... hobo Przepysznie (1) Jadłem tam , jem i jeść będę. Polecam goraco. Piotr Fronczewski Smacznie (1) Bardzo smaczne jedzenie, polecam. Ewa Najlepszy, najsmaczniejszy i najtańszy! (1) w dodatku w centrum miasta, blisko tramwaju, idealny na szybki obiad między... ewa Pycha (1) Najlepsze jedzenie w trójmieście (za tą cenę rzecz jasna) i najlepszy... Najedzona