Jakie czesne? (1) Witam. Nie moge znalezc informacji jakie sa czesne za miesiac nauki w klasie... Pawel36 najlepsza szkola dwujęzyczna w Trojmiescie (2) Moje dzieci najpierw uczyły się w przedszkolu dwujęzycznym teraz są w szkole... Mama bardzo dobra szkoła (2) Najbardziej cenię w tej szkole szybkie i skuteczne reagowanie nauczycieli i... mama ucznia
stanowczo odradzam (2) Moje dziecko nie czuło się tam ani komfortowo ani bezpiecznie i obecnie... mam POLECAM (2) Mój synek chodzi do tej szkoły od dwóch lat. Szkoła jest kameralna, dająca... mama Rewelacyjna szkoła (2) Moje dziecko przepisałam ze szkoły państwowej (wielkiego molochu) do którego... kobieta Zadowolona (1) Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola w tej placówce, opieka całoroczna,... Magda polecam zdecydowanie (1) Szkoła na wysokim poziomie dydaktycznym, córka jest w pierwszej klasie a już... olakob Nieprofesjonalna dyrektorka (2) Pani dyrektor tego przedszkola i szkoły podstawowej jest kompletnie... Zawiedziona Wymarzone miejsce dla mojego dziecka:) (2) Obserwując przez kilka dobrych lat funkcjonowanie tego miejsca, jestem pełna... Ona Gorąco polecam (1) Witam, Polecam szkołę, poziom nauczania bardzo wysoki. Jeżeli dziecko ma... Ania POLECAM (1) Nasz Syn bardzo rozwinął się w tej szkole! Kompetentni Nauczyciele, wchodzący... Agnieszka Szkoła godna polecenia (1) Mała, bardzo przytulna szkoła w której jest tak jak powinno być w każdej ze... Maciej szkoła na najwyższym poziomie (1) Jestem zachwycona tą szkołą! Moja córka właśnie uczęszcza do pierwszej klasy... Karolina Polecam i zachęcam do zapisów do zerówki oraz do 1 klasy. (1) Z Dwujęzyczną Zerówką los zetknąl nas po zamknieciu Przedszkola Sióstr... Tata pierwszoklasisty Fantastyczne przedszkole dwujezyczne (1) Do tego przedszkola chodzi juz moje trzecie dziecko - to chyba najlepsza... Aleksandra super szkoła -polecam (1) Jeśli szukasz dla swojego dziecka kameralnej a jednocześnie tętniącej życiem... Piotr Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami (1) Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami los zetknął nas prawie na samym początku... Rodzice Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami (1) Z Dwujęzycznymi Przedszkolakami los zetknął nas prawie na samym początku... Rodzice zadowolony rodzic (1) Na wybór szkoły wpłynęło wiele czynników. Dla mnie najważniejsze było nie... rodzic