Szkoła podstawowa nr 92

Proszę bardzo o opinię szkoły podstawowej nr 92,chce zapisać tam dziecko do pierwszej klasy a nic nie wiem o szkole,polecacie szkołę?dziękuję za odpowiedzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wSZYSTKO zależy od nauczyciela na jakiego trafisz i dzieci jakie będą w klasie.W porównaniu z sąsiednimi 48 i 80 mówi się ze w rankingach stoi najniżej i ma największy problem z agresją.Na plus nowa pani dyrektor która ma ambicję coś zmienić i przynajmniej na papierze basen ( bo róznie z tym bywa),kólko z drugiego języka,na minus zmianowość której nie ma 48 (80 ma jeszcze większą)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmianowości w szkole skąd takie wieści ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 80 sa zmiany w szkole? 92 chyba w ostatnich latach bardzo się zmienia na plus, fajnie przystosowana, coraz wiecej atrakcji, widac ze nowa dyrektorka się pojawiła i inwestuje w szkołe. Pytanie czy nauczyciele też zmieniają sie na lepsze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najprawdopodobniej najgorsza szkoła pod względem bezpieczeństwa, agresja wśród młodzieży, słabi nauczyciele , nauka polega na samodzielnej pracy w domu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

W SP92 nie ma zmianowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko w należytym porządku. Mój synek chodzi do drugiej klasy. Uważam że bardzo dobra szkoła i wspaniała Pan Dyrektor. Jak widziałam że ktoś napisał o agresji w szkole to aż się zdziwiłam. Mój syn uczęszcza już trzy lata ( od zerówki) i o żadnej agresji jeszcze nie słyszałam.
Poza tym masz do wyboru dodatkowo trzy języki oprócz angielskiego ( nie wiem tylko czy w chwili obecnej jest niemiecki) ale na pewno rosyjski i francuski:)
Bardzo polecał tą szkołę:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

W klasie od 1 do 3 jest ok. Od 4 do 8 nie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkole znam od dawna i od 2-3 lat (nowa dyrekcja) widac bardzo duza zmiane na plus. Wiec poziom i ilosc atrakcji jest podobna jak w innych szkolach. W "rankingach" pewnie efekt bedzie widac pozniej, po kilku latach, bo taki jest ich mechanizm. Duzo oczywiscie zalezy od samej klasy i dzieci jakie uczeszczaja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Szkoła podstawowa nr 92

Słaba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...