Wiktor - ocena (1) Szkoła z dobrym poziomen nauczania, dobrymi praktykami. Oferowane kierunki... Wiktor Aleksandra - ocena (1) Właśnie ukończyłam drugi kierunek w tej szkole. Szczerze? Nie ma lepszej... Aleksandra Marta - ocena (1) Rzadko wystawiam negatywne opinie ale "szkoły" Żak na prawdę nie polecam.... Marta
Tomasz - ocena (1) Wszystko na najlepszym poziomie. Szkoła dobrze organizuje zajęcia, czesne... Tomasz Paulina - ocena (1) Szkoła godna polecenia. Bardzo dobre wyposażenie sal. Możliwość kształcenia... Paulina Ania - ocena (2) Polecam szeroką ofertą edukacyjna Ania Jana - ocena (1) W tym roku kończę Cosinus w Gdyni. Jak dla mnie to super szkoła do... Jana Karolina - ocena (1) Dostałam się na studium na kierunek technik dentystyczny. Bardzo dobrze i... Karolina Kinga - ocena (1) Najlepsza szkola, bez dwóch zdań! Super wykładowcy i co najważniejsze -... Kinga Pavlo - ocena (1) Polecam! Polecam! Pavlo Khrystsina - ocena (1) Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Najgorsza szkola. Nie polecam!... Khrystsina Emilia P. - ocena (1) Polecam gorąco szkołę Cosinus w Gdańsku. Kompetentna i pomocna kadra... Emilia P. Karlistka - ocena (1) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Najlepsza szkoła w Trójmieście. Mam... Karlistka Marta - ocena (2) W Metamorfozie ukończyłam szkołę sterylizacji medycznej. Jestem bardzo... Marta Julia - ocena (1) rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Kierunek Florysta-rewelacja!!!!... Julia Aga Ge - ocena (1) Uczestniczyłam w zajęciach Agenta Celnego - zajęcia były prowadzone w sposób... Aga Ge Mateusz - opinia (2) Ukończyłem tą szkołę na kierunku masażysta i polecam wszystkim, którzy myślą... Mateusz Uczennica - ocena (1) Nie polecam tej szkoły to jest kompletne niepozrozumienie . Ciągle zmieniają... Uczennica Olga - opinia (1) Kończę technika masażystę. Nauczyciele świetni. Niestety w sekretariacie... Olga Maciej - opinia (1) Chrońcie swoje dzieci! Jest w tej szkole kilku naprawdę świetnych... Maciej