Mateusz - opinia (2) Ukończyłem tą szkołę na kierunku masażysta i polecam wszystkim, którzy myślą... Mateusz Karolina - opinia (1) Szkoła która ma jakieś przyciąganie. Bardzo pozytywny klimat i super ludzie.... Karolina Mirek - opinia (1) Jestem naprawdę milo zaskoczony nauką w tym miejscu. Bardzo polecam. Kadra... Mirek
Łukasz - opinia (1) Polecam, najlepsi nauczyciele super zajęcia praktyczne. Bardzo dobrze... Łukasz Bożena - opinia (1) Szkoła jest super. Robię już 2 kurs. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie... Bożena Darek - opinia (1) Studiuje się na uczelni, to złego słowa powiedzieć nie mogę. Jestem... Darek Izabela - opinia (1) Wiedza konkretna, spory wybór kierunków a do tego przyjazna atmosfera. Polecam Izabela Marta - opinia (1) Wykładowcy na prawde wykwalifikowani. Przekazują swoją wiedzę z przyjemnością... Marta Najlepsza szkoła w Trójmieście (2) Polecam! Poziom nauczania bardzo wysoki, cudowni nauczyciele, rewelacyjna... Urszula Kamila - opinia (1) Najlepsza szkoła policealna w Trójmieście - próbowałam kilka ale dopiero... Kamila Technik dentystyczny. (1) Polecam szkołę, ciekawe zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone przez... Aga Dobra szkoła (1) Szkoła policealna technik usług kosmetycznych bardzo dobra. Świetni... MM szkoła jest super (1) Do Studium trafiłam przez przypadek (koleżanka mówiła że idzie na kurs... Sylwia Pomimo starej daty poziom nauczania jest niezmiennie na bardzo dobrym poziomie (1) Skończyłem Studium Informatyki w 2008 roku. Egzamin potwierdzające... Lucas