Martyna Jakubowicz - ocena (1) Wygląd budynku pozostawia wiele do życzenia Rozmawiałam z ludźmi w poczekalni... Martyna Jakubowicz oJFBykPGlIehzUTj - ocena (1) MkoYvAblyVxQWIeH oJFBykPGlIehzUTj Zaniepokojony - ocena (1) Przyszedłem na kor z objawami choroby przewlekłej zrobili mi USG do kostki... Zaniepokojony
Beata - ocena (1) Przez miesiąc moja mama była pacjentką UCK - klinika neurochirurgii. Jestem... Beata TK - ocena (1) W UCK znaleźli nową metodę na skrócenie kolejek na badania TK. Najpierw... TK J.S. - opinia (2) Najgorszy szpital pod słońcem. To co się dziej na KOR to jest jakaś kpina.... J.S. Pacjentka - opinia (1) Szpital, który służy tylko do odsyłania i załatwiania miejsc w innych... Pacjentka Aneta - opinia (1) Niestety mam bardzo złe doświadczenia z UCK, w 17 tygodniu ciąży stwierdzono,... Aneta barbara - opinia (1) pojechalam dzisiaj do akademii z krwawiaca rana po operacji usuniecia... barbara Pacjwntka - opinia (1) Przyjazny personel, bardzo dobre warunki pobytowe. Pacjwntka Ewelina - opinia (1) Panie Rejestratorki w bloku nr.3. przy badaniach covidowych przed przyjęciem... Ewelina Anna - opinia (1) Personel pełny profesjonalizm ,czysto, super ludzie pracujący tam . Anna Karolina - opinia (1) Trafilam na KOR z silnym bolem głowy, zostałam szbko przyjęta, zdiagnozowana... Karolina Kasia - opinia (1) Bardzo dziękuję za doskonałą opiekę Położnych i lekarzy na dziennym oddziale... Kasia Zdeterminowany do dzialania - opinia (1) Niestety ogranicza mnie ilosc znakow, ktore moge tu wpisac. Dotyczy onkologii... Zdeterminowany do dzialania Katarzyna - opinia (1) Tragedia!!!!! Kor i oddział to jedna wielka porażka. Nie obejdzie się bez sądu. Katarzyna Maciej - opinia (1) Parodia nie szpital. Taraktowanie ludzi to dno. Koszt parkingu jeśli trzeba... Maciej Anna Tkacz - opinia (1) Moja mama miała operację 18.11.2019 wymianę stawu biodrowego. Jest bardzo... Anna Tkacz Anonimowy - opinia (1) Dramat... spędziłam z mama na KOR 17 godz po czym stwierdzili ze można jechać... Anonimowy Anna - opinia (1) Sytuacja, która spotkała mnie na Sorze ,to jakiś koszmar. Przyjechałam z... Anna