Opinia (1) Wczoraj wieczorem byłam z synkiem na pogotowiu w zw. z obszerną opuchlizną... Justyna Dziecko 4,5 roku. Złamanie ręki. (1) Dziękuję pracownikom SOR Kopernika, ul. Długie Ogrody (ratownikom i lekarzom)... Ewa Tragedia (1) Trafiłem z moim dzieckiem na sor po uderzeniu w głowę. Dziecko miało rozcieta... Krzysztof
Bardzo dziękuję ! (1) Trafiłam na SOR z ostrym zatruciem i wysoką gorączką. Podczas przyjmowania... zmuller Odradzam SOR Laryngologiczny i dr Skibickiego (1) Trafiłem z ostrym (potwierdzonym na SOR) zapaleniem zatok i ogromnym bólem... Pacjent SOR Szpitala Wojewódzkie Bardz dobra opieka (1) W niedziele wieczorem z dzieckiem trafiłam na sor. W ciągu 1,5h córka została... Skandal i paranoja (1) Na zdjęcie RTG trzeba czekać godzinami wzywają pacjenta do gabinetu... Daniel Mega pozytywne zaskoczenie / prosty zabieg (2) Czytając inne opinie byłem załamany, że muszę w sobotę jechać na SOR na... Maciek SOR koszmar (1) nigdy więcej. cała noc czekania na to, by ktokolwiek się człowiekiem... m POPAŻONE DŁONIE (1) W domu niechcący wylał się garnek gotującego się mięsa na dłonie,Pojechałem... Arkadiusz podziękowanie (1) byłam dzisiaj pacjentką SOR-u bardzo fachowa opieka, pierwszy kontakt jak... katarzyna Podziękowanie za profesjonalne badanie (1) Profesjonalna obsługa, fachowi lekarze i najlepsza diagnostyka chirurgiczna... Mariusz Deja . (1) Czas oczekiwania to porazka. 7h-12h żeby zrobić głupie zdjęcie złamania i... Zip Strzeż się tych miejsc (1) Poniżające, uwłaczające godności ludzkiej doświadczenie. Z 8 godz. pobytu... Sorry za SORy Zero empatii (1) Pani na wstępnej selekcji nie powinna pracować w zawodzie jesli nie rusza jej... Gall anonim kompletne ZERO w obsludze (1) Dziecko z cukrzyca musialo czekac 5 godzin na pomoc w poradni chirurgicznej.... Wojtek Skandal (1) 3 letni synek dostał skierowanie od pediatry na SOR do laryngologa...... tata44 Profesjonalnie! (1) Czas oczekiwania nie zachwyca, ale biorąc pod uwagę ilość pacjentów również... Jan anonim - opinia (2) Sor na kopernika to maskra. Brak podejścia do ludzi . Siedzę już 14 h na... anonim Ocena pracy (1) Podejście do pacjenta profesjonalne, szybkie i ze zrozumieniem. Cała wizyta... Tadeusz