ek - ocena (1) po prostu pysznie ek Marek - opinia (1) To zdecydowanie mój numer jeden w Sopocie, pyszny lunch w bardzo dobrej... Marek Sopocianin - opinia (1) Piękne wnętrze, pyszne jedzenie, niezły serwis i dobre wina - w bocznej... Sopocianin
And - opinia (1) Mój nr 1 w Sopocie. jakoś jedzenia, pomysłowość dań, serwis - wszystko na... And Ewa - opinia (1) Zdecydowany nr 1 w Sopocie. Pyszne rybki. Blisko Monciaka ale spokojnie, bez... Ewa Czosnek - opinia (1) Wszystko super smaczne. serdecznie polecam! Czosnek Fanka tego miejsca - opinia (1) Polecam, nietuzinkowe menu, pyszne wina. A sernik pietruszkowy na deser to... Fanka tego miejsca Zadowolony gość restauracji - opinia (1) Szczerze mogę polecić restauracje Sztuczka Bistro, pyszne jedzenie, naprawdę... Zadowolony gość restauracji Bardzo fajnie i smacznie (1) Miła obługa, wyszukane dane, naprawdę sie starają. Polecam MK Bieda (1) Cztery osoby wyszły głodne a rachunek 700zl Porcje mikro potrawy z Polski... Kasia Gdyńska Sztuczka w Sopocie (1) Restauracja prowadzona przez tego samego szefa kuchni co gdyńska Sztuczka - i... Ewa Sztuczka w Sopocie - wciąż wspaniale (1) Młodsza siostra gdyńskiej Sztuczki, smaczne jedzenie w pięknych wnętrzach i w... Aabiss Pyszne jedzenie w Sopocie! (1) Miejsce godne polecenia! Bardzo smaczne jedzenie, które jest pięknie podane... Karolina Najlepsza (1) Najlepsza restauracja w Sopocie i może nawet w całym trojmieście. Super... and a Klimatyczny lokal :) (1) Super miejsce. Polecam na spotkanie ze znajomymi . Sprawdzi się też Jako... Ryszard Piekne wnętrza i smaczne dania (1) Miałam przyjemność kilka razy być i jeść w tym pięknym lokalu. Jest smacznie,... Krystyna Pyszne miejsce (1) Pyszne śniadanie, pyszny lunch, pyszna kolacja - bardzo fajne miejsce w... Janek Wspaniałe miejsce, rewelacyjne śniadania (1) Dobre śniadanie dobrze zaczyna dzień, słońca jest jakoś więcej, dzieci są... Konrad Ulubiona miejscówka w Sopocie (1) Byliśmy w Sztuczce Bistro kilka razy, i z rodzinką i na spotkaniu z klientami... Ewa Zachwycający lokal w centrum Sopotu (1) O czasu mojej pierwszej wizyty w tym lokalu - jestem ich fanem. Świetne... Paweł