Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabarwienie agresją twojego komentarza udowadnia nam, że to jednak ty masz ból żyłki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj wieś wygląda lepiej niż niejedna dzielnica gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytaj rodziców

Trzeba wiedzieć, co to sarkazm; nie każdemu jest dane...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

galrrie

ciemno-grod niema co robic w domu to na sklepy mysla ze cos za darmo bedzie buraki sloiki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto wydal pozwolenie na budowe w srodku miasta tej galerii powinien byc ujawniony i zwolniony!

Czemu tak zniszczyli miejsce ktore mozna przeciez bylo wykorzystac na cos potrzebne go dla ludzi np basen, park etc.
Dramat!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niech Ci słownik na święta kupi, bo aż oczy wypala :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

na spacer?

Oczywiście- na plaze, do parku; przeciez jest taka piekna jesienna pogoda, ze tylko w plener z dziećmi....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

autor pisze bzdety

do galerii nikt sie nie stroi tak samo jak się nikt nie stroi do Biedronki, może nei dotyczy to młodych kobiet liczących na poznanie "sponsorów" które się stroją ale one i do kościoła się stroją. Ja ubrałem się normalnie codziennie zero zmiany na plus czy minus i to nie żadna nonszalancja po prostu autor nie miał o czym pisać... a za każde zdanie kaska leci???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie jest tak do końca, bardziej chodzi o to widać i u nas

czyli o hipermarkety się kończą na korzyść Lidla i Biedronki a pozostałe tylko w centrum maja rację bytu, takie przy obwodnicy nie wiem na ile są jeszcze opłacalne właścicielowi jak pobudowali w centrum kilka hipermarketów jak na Przymorzu 3 sztuki i na każdym kroku Lidl i Biedronka które maja towar jak kiedyś tylko w Delikatesach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jechałem do Gdyni na Swiętojańska

lubiłem wysiąść na Wzgórzu i iść do Głównej....do kin też się chodziło w całym trójmieście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też nie cierpię sklepików gdzie zza lady podaje sprzedawca,

lubię poczytać skład, widzieć jaka jest cena, wybrać warzywa jakie chcę a nie jakie poda mi sprzedawca (a zazwyczaj wciśnie coś co jest stare i nie zeszło jest wkładane) i na pewno nie będę się pytał o każdy towar ile kosztuje.... Kiedyś jeździłem na giełdę towarową przy Chwaszczynie ale teraz nawet tam nie jadę, mało tego kiedyś jeżdziłem do Tesco czy innych hipermarketów teraz w 95% starcza mi Biedronka i Lidl które mam pod ręką a po pozostałe idę czasem gdzieś indziej ale to tylko przy okazji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

beznadziejnie było jeśli chodzi o koncert

Przede wszystkim scena za niska i nie było widać już w połowie holu gdzie był koncert, byłem w innych galeriach na równych koncertach i było o niebo lepiej. że o ścisku nie wspomnę, Wyszedłem po pierwszym kawałku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a

pewnie za darmo dawali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a potem się dziwisz, że towar nie schodzi w małych sklepikach i jest tylko jeden gatunek ziemniaków

wspieraj dalej zagraniczne sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0