Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od strony peronów są pojedyńcze

w głębi - "full wypas".

Wkurzające, ale jakaś logika w tym jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To też, ale świadczy też o dyrekcji centrum

Gdzie są tłumy, tam stawia się kosze na śmieci i dba o ich regularne opróżnianie... W strefie restauracyjnej zatrudnia się osobę do utrzymywania stolików w czystości, tam gdzie są łazienki, zatrudnia się osobę do ich regularnego sprzątania, a nie babcię, która nic innego nie robi jak patrzy spode łba bo nie rzuciło się zeta na tacę... itd.

Nawet w teatrze myśli się o takich detalach, a co dopiero w centrum handlowym, gdzie przychodzą również neandertale zostawiający chlew po sobie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze

ale już niedługo... zbliżający się zakaz niedzielnego handlu wykluczający z działania wybrane placówki (no bo oczywiście pracownicy sklepów w strefach "turystycznych" rodzin jak wiadomo nie mają i ich zakaz nie obejmie) skutecznie zagoni rodaków przed telewizory. Może do tego czasu znacjonalizują też prywatnych nadawców i do wyboru będzie tylko TVP :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam nie napisałeś jeszcze żadnego argumentu "za"

Tak się nie dyskutuje...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedno nie wyklucza drugiego

W centrach handlowych nie ma obowiązku przychodzenia w pojedynkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sobota to też święty dzień do świętowania?

Zaczynają mnie powoli leczyć ci wszyscy "poprawni, wyedukowani, świadomi", którzy kaznodziejskim tonem upominają innych, a sami spędzają czas leżąc przed TV...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeważnie zamknięty niedzielny handel w Niemczech to kwestia tradycji, a nie przymusu administracyjnego

Polacy, zdaje się, nie mają żadnej fobii do kupowania w niedziele...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurczę, jaki wysyp świadomych intelektualistów...

Nie lubisz, nie przychodź.

Ale też nie jęcz o upadku, bo to nie żaden burdel ani Sodoma i Gomora, tylko zwykłe sklepy zamknięte w klimatyzowanej przestrzeni - nie ma w tym nic czym by się można było aż tak podniecać, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym znaczeniu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są przewijaki, wystarczy dobrze poszukać

Inna rzecz, że wchodzą tam "za potrzebą" zwykli klienci ("skoro jest kolejka do normalnej łazienki to se pójdę do tej dla rodziców z dziećmi, co mi tam")

To czego brakuje to kosze na śmieci oraz - w strefie restauracyjnej - wystarczającej liczby stolików i krzesel... ale to pewnie kwestia czasu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakie "wszystko"?

Ustawa, jak każda inna pisana pod konkretne zamówienie, będzie zawierała szereg wyjątków - to po pierwsze.

Po drugie - wcale nie jestem pewny, czy zaganianie ludzi przed telewizory to taki świetny pomysł na spędzanie niedzieli...

Po trzecie - zakaz handlu w niedziele to super "prezent" dla obcokrajowców, którzy wpadają do Polski na weekendowe zakupy. No, ale jak powszechnie wiadomo, Polska obecnie zaczyna wypinać się w inną stronę... ooops, pardon, chciałem napisać "wstaje z kolan" oczywiście, więc żadnych pieniędzy od "obcych" nie potrzebuje!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

A Ja przyszedlem bo myslalem ze......

Bedzie duzo przecen i bede mogl kupic sobie jakies casuall ubranie na derby Trojmiasta..
Szukalem sklepu stoneIsland czy PCcompany ale niestety nie znalazlem takich marek.#
Sledzie i tak z wami wygramy i wojna na calego !!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

a ja się cieszę - czytam tu 200 komentarzy hejtu

jacy musicie być nieszczęśliwi , siedzicie pijąc browara i wódę i tylko wszystko nie , syf i hejt - a ja się cieszę że powstała GALERIA METROPOLIA co nie oznacza że będe jej stałym bywalcem ani fanem , bo ja się cieszę z każdego dnia - proste , dalej dawajcie teraz hejt zwyzywajcie mnie obrażcie , oplujcie - dalej dawajcie jad - to taka polska cecha dawajcie !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tak byly o 8.15 ale bez pilotów. Dlatego takie tanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kulaj beret
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No mamy obok siebie dwie galerie zlikwidujmu dworzec i niech postawią jeszcze z 3 obok bo coś za mało tych galeri... Syf.... Teraz dopiero Wrzeszcz będzie za korkowany bo parafia będzie parkować tam gdzie popadnie a straż miejska albo będzie karać albo będzie udawać że nie widzi....
Unikam takich otwarc niby promocje a tak naprawdę zwiększają ceny obniżają a po tym całym szumie ceny znów wzrosną.
.. Tak.mozna oszukiwać konsumentów.... A kobiety na taki szał cenowy lecą...

Nie ma nic za darmo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A wody święconej się boisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gazowni - żebyś miał gaz w domu, elektrowni - żebyś nie musiał siedzieć przy świeczkach, ciepłowni - żebyś nie musiał palić meblami aby było ciepło, wodociągów - żebyś nie zbierał deszczułki na herbatę (o ile pada, jak nie, to zdychasz z pragnienia), stacji benzynowej - żebyś mógł zatankować jak ci nagle zabraknie w baku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11