Szturmem na otwarcie nowej galerii

Opinie do artykułu: Szturmem na otwarcie nowej galerii.

Jest kilka takich dni w ciągu roku, na które czekamy, przebierając nogami z nerwów i niecierpliwości: mecze reprezentacji w piłkę nożną, nowy sezon "M jak miłość" i uroczyste otwarcie nowej galerii handlowej.

Miesiące czekania za nami. Kolejne dni skreślane każdego wieczora w kalendarzu to już przeszłość. Podobnie, jak obraz rosnącego budynku, który z tygodnia na tydzień nabierał coraz bardziej realnych kształtów. Te krótkie relacje na portalach społecznościowych, uchylające rąbka ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W TVN tak mówili czy w GW tak napisali? A może sam tak postępujesz?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

to nie chodzi o dopier.....

Tylko o zdrowie tych dzieci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

yyy ale po co

Za 10 lat galerie będą stały puste jak w USA i będą kręcić w nich horrory .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty za to Polakiem chyba nie jesteś

Polska jenzyka trudna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lepiej

Czytaj słownik ....
Artykuł
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam pytanko ile tych TV 32" po 599zł było ???

Byłem o godz. 8:00 i sprzedawca z uśmiechem powiedział mi "Panie tu się z rana o te telewizory bili"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Was Kaszubów zaraz mozna poznać. Jak nie odwaleni to po gadce.

mam rodzine na Kaszubach i jak by nie patrzeć, jesteście sobie wilkiem. Ostatnio panuje u was moda kto ma lepszy samochod, kupujecie i swoich bo przecież tym z miasta nie dacie zarobić, tak samo z robota, tak samo z cenami... jedynie do potraficie to śmiać sie z cen... u nas taniej, u nas to i tamto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powroty z otwarcia

Widać ze Janusze Grażyny Żanety i Andrzeje wróciły z otwarcia galeri i wypowiadają się na forum i fotki na Facebook wstawiają.No cóż takie życie mieszczuchów,co nie jeden ciśnienie sobie podniósł o czytania i komentowania ale tak musi być.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie nie mają nic ciekawszego do robienia?

Ten artykuł to nie fikcja? Osobiście mam w nosie tę nową galerię i szczerze pisząc nie jest mi do czegokolwiek potrzebna. A czytając, że jacyś debile specjalnie przygotowywali się na otwarcie po prostu rozglądam ręce z politowaniem nad głupotą narodu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślałem,ze masz konkretny argument zanim napisałeś "Społem słusznie prawi".

Co za deb..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skąd minusy? Proszę o rzeczowe argumenty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

chyba ktoś nie zajarzył...

Szanowni internauci przecież to jest tekst sponsorowany...ale widzę ze ze spostrzegawczoscią kiepsko,nikt nie widzi reklamy na dole? :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy ten artykół był sponsorowany?

Przepraszam. Nie doczytałem do końca. Tego nie da się czytać. Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie nakręcony telemarketer i krzyczy w słuchawkę- już jest !!! To super okazja- i coś tam dalej. Mówię mu dobrze- chłopie nie podniecaj się bo jeszcze żyłka jakaś ci pęknie. Takie samo wrażenie odniosłem jak zacząłem czytać to coś. Nie wiem czy to reportaż? Felieton? A może spot reklamowy? Galeria jak galeria. Te same marki. Te same sklepy. Jak otwierali Auchan to była nowość. Teraz to powielanie schematu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kaszubi obrywają a co powiesz o pogardzie i kpinach z Wejherowa. Nie jest to przyjemne czytać takie komentarze. Choć jestem przekonany, że mało ktory z szyderców wstąpił kiedykolwiek do Wejherowa, to i tak przykro czytać. A miasto jest naprawdę zadbane i czyste. Ludzie tez jak wszędzie... Ale komuś widać zależy na rozpowszechnianiu wypaczonych stereotypów i mitów. Pozdrawiam normalnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

hehe inteligentny człowiek tak myśli, ale aŁtor tego bełkotu pisał jak najbardziej serio. Ktoś jeszcze zdziwiony poziomem tego portalu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Metropolia jest ok ceny duzo niższe niz w bałtyckiej

Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

...

Ten artykuł miał być ironiczny, prawda?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

kanarinios

Ja tam czekam na nowy odcinek The Walking Dead
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zacznijcie odchudzać dzieci - w METROPOLII fala otyłych dzieci .............

te fanki co czekały pod sceną - spasione , otyłe dziewczynki , na twarzach tapeta - gdzie są rodzice ? jakie drzewo zasadzicie takie wyrośnie a póżniej zawały udary i depresje. Zero chipsów I energetyków I rozmowa ! A nie kolejna szmata lub telewizor do sypialnI córeczkI lub synka - rośnie nam chore pokolenie
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

a kiedy otwarcie

parasola w d*pie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0